• Продажбата
  • Ново
Cafoucs За Nissan TIIDA Багажникот Задниот Дел Амблеми Значка логото Налепници
zoom_in

Cafoucs За Nissan TIIDA Багажникот Задниот Дел Амблеми Значка логото Налепници

DEN 216.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


За Nissan TIIDA Багажникот Задниот Дел Амблеми Значка логото Налепници
1.Материјал : ABS
2.Големина : 16*2.3 СМ
3.Боја : Хром Сребро.
4.Цената е За 1 парче.
Настава :
Доаѓаат со Силна адхезивна лента на грбот.
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целната област пред да се придржуваме на тоа.
Се држи и да ја задржите вашиот автомобил не-изми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness.
Превозот
1. Обично Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
категорија:
Амблеми
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Висина:
0.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Cafoucs
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
11.2cm
Модел:
Возилото Логото
Објектот Дијаметар:
11.2cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
2.3cm
Име На Модел:
За Nissan Tiida
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..