• Продажбата
  • Ново
ChoGath Quad-Core 1GB Андроид 6.1 Автомобил GPS Навигација Играч за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 9 1.6 GHz
zoom_in

ChoGath Quad-Core 1GB Андроид 6.1 Автомобил GPS Навигација Играч за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 9 1.6 GHz

DEN 9720.00 10800.00

Износ
check Во продавницата.


Систем : Чист Андроид 6.1.1
Built-in GPS навигација-sygic,поддршка 3 D дигитална навигација со мапи
ПРОЦЕСОРОТ Quad-Core ARMv7 Процесор(VFPv4,НЕОНСКИ)
Екран : Висока Дефиниција Дигитални Капацитивни Екран
Резолуција : 1024*600
RAM меморија Простор : 1 GB
Меморија : 16 GB
Поддршка Засилувач FR/FL/RR/РЛ 4-Канал Subwoofer Аудио Излез
Звук Еквилајзер : СТАНДАРД,ПОП,РОК,КЛАСИЧНА, ЏЕЗ,CUSTOM
Мени Јазици : Англиски/Шпански/Француски/Германски/Португалски/Италијански/Руски/Турски/Норвешки/Јапонски
Видео Формати : Поддршка MPEG-1/2/4,H264,RMVB,Div X..сите Андроид видеа, мрежа mediaplaying, 1080 P видео
Аудио Формати : Поддршка за MP3,WMA,WAV,AC3,OGG,FLAC и слично,и со мрежа аудио репродукцијата.
Слика Формати : Поддршка JPEG, BMP, PNG,TIFF итн.
РАДИО:FM/AM
DVR : Поддршка за USB DVR поврзете
Во ЖИВО : Поддршка Тв КУТИЈА
Фабрика Поставување на лозинка : 1617
Прикажување на екранот : да
steeling тркала контрола : да
Google play : да
Пакетот вклучува :
1x Car GPS Навигација
1x GPS антена
1x Power жица
1x RCA кабел
1.ДОМАШНА СТРАНИЦА
2.Радио(FM/AM) RDS
3. Google play
4.Огледало Линк
5.Steeling тркала контрола
6.WIFI
7.Изгради-in GPS Навигација
8.Bluetooth
9.OBD
10.USB
11.Аудио Прилагодување
12.Поддршка Rear view camera
13.Автомобил Снимач на Текст(DVR)
14.Музика
15.Видео
16.Допрете студија
17.Фабрика поставување (лозинка:1617)
18.Поставување на јазик
19. Canbus Поставување
20.Настава
21.Поставување позадина
За превозот
1,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2,Оддалечена област такса исклучени, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30
3,Обично ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС.

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може Да-Автобус,Wifi Функција
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Шпански,Кинески (Традиционалните),Француски,Англиски,Корејски,Тајландски
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,WMA
Специјални Функции:
Полначот,Bluetooth,Екран на Допир,Мобилни телефони,MP3 Плеери,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер
Din:
Двојно Din
Оперативен Систем:
Андроид
Од Моќ:
4*45w (Врв)
ROM:
16g
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
01
Бренд Име:
CHOGATH
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Интерфејс:
Специјални конектори само plug & play
Е Корола-Година:
2008,2013,2009,2007,2011,2012,2010
Напон:
12V
Објектот Големина:
1
RAM меморија:
1G
Тојота Модел:
Е корола
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Големина На Дисплеј:
9
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
2.5kg

Им се допаѓа и на купувачите..