• Продажбата
  • Ново
DWCX Пластични задната врата се Справи Род Клип Лево Десно Одговара За Chevrolet Silverado GMC Сиера 88981031 88981030
zoom_in

DWCX Пластични задната врата се Справи Род Клип Лево Десно Одговара За Chevrolet Silverado GMC Сиера 88981031 88981030

DEN 125.00 162.24

Износ
check Во продавницата.

Задната врата се Справи Род Клип Лево Десно Одговара За Chevrolet Silverado GMC Сиера 88981031 88981030
Состојба : 100% нови Боја : Црвено & Зелена Материјал : Пластични Големина : прибл.2.3 x 1 x 1.7 cm(0.91 x 0.39 x 0.67 инчи)(L x W x H) Производителот Дел Број : 88981031,88981030 Објект се вклучени : 2 x задната врата се Справи Род Clip(LH & RH) Компатибилен Со :
Одговара за Chevrolet Silverado 1500 1999-2007 (2007 Класичен Модел Само)
Одговара за Chevrolet Silverado 2500 HD 2001-2006
Одговара за Chevrolet Silverado 3500 2001-2006
Одговара за GMC Сиера 1500 1999-2007 (2007 Класичен Модел Само)
Одговара за GMC Сиера 2500 HD 2001-2006
Одговара за GMC Сиера 3500 2001-2006
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
3) ве Молиме да се споредат дел број со твоите оригиналот пред купување!
4) Забелешка : се Справи со не е вклучен.
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Вклучува и клипови (левата и десната страна), ултра-издржливи.
3) Совршен натпревар за оригинална опрема.
4) Лесен за инсталација.
5) Одговара 5/32" прачка.

Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
88981031, 88981030
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.017kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
боја:
Црвено & Зелена
Производителот Дел Број:
88981031, 88981030
одговара 1:
за Chevrolet Silverado 1500 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005-2007
Се вклопат 2:
за Chevrolet Silverado 2500 HD 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Одговара 3:
за Chevrolet Silverado 3500 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Одговара 4:
за GMC Сиера 1500 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Одговара 5:
за GMC Сиера 2500 HD 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Одговара 6:
за GMC Сиера 3500 2001 2002 2003 2004 2005 2006
забелешка:
Се справи со не е вклучено

Им се допаѓа и на купувачите..