• Продажбата
  • Ново
LBSC253 Toslink Женски Toslink Мини Машки Адаптер, Црна 2-Пакет
zoom_in

LBSC253 Toslink Женски Toslink Мини Машки Адаптер, Црна 2-Пакет

DEN 115.00 143.52

Износ
check Во продавницата.

1:ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН Toslink Женски Toslink Мини Машки Адаптер : 2:Претвора Tos Link plug да оптички мини приклучок или оптички мини џек да се Tos Link џек 3:Злато Школка Контакт кој корозија-отпорни, конектори за оптимално сигнал јасност и екранировка за да се минимизира пречки : 4:ќе добие : 2 x Tos Link-F до Мини-М 3.5 mm Адаптер

Должина:
Број На Модел На:
LBSC253
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Џек,Оптички Интерфејс
Примена:
Мултимедијални,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Звучници,Проектор
Конектор A:
Тип-C,S-Video,Џек,Speakon,ПОМОШЕН
Тип:
Оптички Влакна Кабли
Пол:
Машко-Женски
Пакет:
Yes
Бренд Име:
LBSC
Пакување:
Polybag

Им се допаѓа и на купувачите..