• Продажбата
  • Ново
Падот 2017 Г. va Игра Cosplay Костими Мода Обичните Бејзбол Униформа Девојки Јакна Облека Pantyhose
zoom_in

Падот 2017 Г. va Игра Cosplay Костими Мода Обичните Бејзбол Униформа Девојки Јакна Облека Pantyhose

DEN 536.00 623.52

Износ
check Во продавницата.


Падот 2017 Г. va Игра Cosplay Костими Мода Обичните Бејзбол Униформа Девојки Јакна Облека
1. ве молиме да се грижи за Превозот време , ако ви се брза да се користи тоа , мислам дека е подобро да го цел рано или изберете побрзо превозот methond.
2. Руските купувачи , ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме.
3. ние не сноси било царинска такса , ве молиме да се разбере ( ние ќе означува евтини вредност за да се избегне царинската такса, ако имате било какви посебни барања , ве молиме порака мене!!!)
4. бојата се разликуваат не може да се избегне поради различни КОМПЈУТЕР ( Или светло )
5. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно.
Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате Големина : S/M/L Големина на табелата / Единица : cm ( 1 инч=2.54 см, 1 cm=0.39 инчен ) .
Забелешка : Прирачник за мерење,постојат 2-3cm во грешка,ве молиме да се разбере.
Пакет : само за облека ( без обувки )
Превозот Време Ако ти се брза, за да ја користите оваа содржина , мислам дека е подобро да се обрне малку превозот цена да се користи побрзо превозот метод. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Големина:
S, M, L, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Број На Модел На:
...
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Д ВА
Компоненти:
pantyhose
Материјал:
Полиестер

Им се допаѓа и на купувачите..