• Продажбата
  • Ново
Новиот Chrome ABS Задните Трупот Писма Значка Значки Амблем Амблеми Налепница за Мерцедес Бенц GLC Класа GLC43 AMG 2017 2018
zoom_in

Новиот Chrome ABS Задните Трупот Писма Значка Значки Амблем Амблеми Налепница за Мерцедес Бенц GLC Класа GLC43 AMG 2017 2018

DEN 499.00 767.52

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Одговара за Мерцедес-Бенц GLC Класа GLC43 AMG 2017 Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет ABS и Хром Боја : Сјајна сребрена Функција : Рамни Големина : 150 x 25мм прибл,големина е ист како и оригиналниот Објект вклучува : 1 постави "Г Л В 4 3" број писма амблем Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесно installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто. Ако ви треба други букви или број амблем налепница,ве молиме контактирајте со нас, На пример : B Класа B180 , B200 На пример : C Класа C43 AMG,C63 AMG S,C300,C250 ,C350,C220 "логото грб" на W205 W204 На пример : E Класа E63 AMG,E43 AMG,E320,E300,E200,E350.. На пример : CLA Класата CLA45 AMG,CLA200,CLA220,"логото грб" на C117,X117.. На пример : GLA Класа GLA45 AMG,GLA63 AMG,GLA300.. ..... ..... .... Ве молиме да не контактирате доколку ви треба AMG амблем ,заден логото амблем.
Слики Покажува
Г Л В 4 3

Стил:
GLC43, AMG
Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Должина:
1inch
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Модел Година:
2017
Објектот Висина:
0.1inch
Специјални Функции:
Со висок квалитет 3M тип
Материјал Тип:
ABS Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GLC43
Бренд Име:
HAODAO
боја:
сјајна сребрена
ПОВРШИНА:
Хром

Им се допаѓа и на купувачите..