• Продажбата
  • Ново
Бесплатен Превозот SAFEARMED 8 Зони Жичен Контрола на Панелот за домашна безбедност Аларм домаќин жичен
zoom_in

Бесплатен Превозот SAFEARMED 8 Зони Жичен Контрола на Панелот за домашна безбедност Аларм домаќин жичен

DEN 6246.00 6575.04

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница!ние сме одличен-стапки продавачот на aliexpress, сите објект се facotry директни,обезбедување на квалитет и најдобра цена како што се one-stop видео надзор производ снабдувач. контакт со нас преку Trade Manager ако било прашање,благодарам!
За сите купувачи од Русија Федерација, Поради нова пост политика, ве молиме вас, ве молиме оставете го вашиот целосен назив (име, средно име, семејно име) кога нарачки. Кина Пост/ Русија Пост може да ја задржи пратката која без јасни receipients информации. Ви благодариме за вашето внимание.
8 Зони Жичен Контрола на Панелот за домашна безбедност Аларм домаќин жичен
Ако сакате детално упатство , ве молиме контактирајте со нас или оставете ја вашата порака. Опис На Производот
ЖИЧЕН АЛАРМ ПАНЕЛ КАРАКТЕРИСТИКИ
1.8 жичен зони
2.Поддршка 4 keypads во повеќето
3.Содржи тастатура, изградена-во напојување,снимањето модул, безжични примање модул
4.КОНТАКТ. ID, ADEMCO4 + 2 протокол за комуникација
5.5 Рака на Владата : оставете рака,периметар на арм,пеат зона рака,одложување рака,далечински рака
6.5 зона тип : Инстант Зона, Одложување Зона, 24 Часа Зона, Периметар Зона, Зона и на Bypass
7.Може да снимите гласовна за 10 до 20 секунди, продолжи гласовен аларм
8.Може да бирате 6 групи на телефонски број и 1 аларм центар телефонски број.Активира алармот,кружни dial.
9. 1 група 6 бита основно лозинки, 15 групи подружница поставување лозинки се на располагање за да се подобри безбедноста
ЖИЧЕН АЛАРМ ПАНЕЛ ПАРАМЕТАР Оценет Напон AC220 V±10% Номинална Струја ≤100m A Потрошувачка на Енергија ≤1.

Екранот:
No
Бренд Име:
safearmed
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Наоружува Тип:
Лозинката Тастатура
Зона Број:
8
Алармот Тип:
PSTN), Алармот
Видео Интерфејс:
No
моќност:
12v
Број На Модел На:
SF-808
Лозинката Тастатура:
Yes
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Комуникациска Интерфејс:
Жичен
Број На Модел:
SF-808
Име:
Алармот Домаќин

Им се допаѓа и на купувачите..