• Ново
2017 Пролет, Есен Нов Повик Стојат Јака Chaqueta Algodon Hombre Тенок Добар Квалитет Мажите Јакна Грб Облека
zoom_in

2017 Пролет, Есен Нов Повик Стојат Јака Chaqueta Algodon Hombre Тенок Добар Квалитет Мажите Јакна Грб Облека

DEN 1919.52

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
WSDyke
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
1610
Декорација:
Никој
Маскирани:
No

Им се допаѓа и на купувачите..