• Ново
САД SZ Промотивни Прилагодите Лого Дизајн Печати Зимска Воена Самоубиец Јакни Мажите Војска Тактички Јакна И Палта
zoom_in

САД SZ Промотивни Прилагодите Лого Дизајн Печати Зимска Воена Самоубиец Јакни Мажите Војска Тактички Јакна И Палта

DEN 1680.00

Износ
check Во продавницата.


САД SZ Промотивни Прилагодите Лого Дизајн Печати Зимска Воена М-1 Самоубиец Јакни Мажите Војска Тактички Јакна И Палта
Треба голем број на големо контактирајте ме, можете да изберете стил
Материјал : Памук+Полиестер
Пакет вклучувајќи : 1pcs НИ Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5 XL Многу дизајн за да изберете тука, ве молиме да не информирате на no. :
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 7-35 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-50days. EMS 10-20 дена .UPS-от , USPS и DHL 7-10 дена ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Шема
Стил:
Воени
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Армијата Воена Jakcet Мажи
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Манжетната Стил:
Rib ракав
Обвивка Материјал:
Полиестер
боја:
Црна,Армијата Зелената Боја.Темно Сина
Големина:
US Size S, M ,L ,XL,2XL,3XL,4XL,5XL Oversized, Plus Size
капка брод & трговија на големо:
Добредојдовте тука, ве молиме контактирајте со нас

Им се допаѓа и на купувачите..