• Продажбата
  • Ново
FG05 Бесплатен превозот Нови Миленичиња Led Јака Најлон прозрачна Кутре Мали кучиња, Мачки јака Светлина Безбедност Влечење за Chihuahua
zoom_in

FG05 Бесплатен превозот Нови Миленичиња Led Јака Најлон прозрачна Кутре Мали кучиња, Мачки јака Светлина Безбедност Влечење за Chihuahua

DEN 282.00 375.84

Износ
check Во продавницата.


FG05 Нов дизајн Милениче Led Јака Најлон прозрачна Кутре Мали кучиња, Мачки јака Светлина Безбедност Влечење за Chihuahua Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : Најлон +Нерѓосувачки челик прилагодување тока +висока осветленост LED Светло (јака користење на две Парчиња CR2032 копчето батеријата) Тип : Прилагодлив Режим : 4 режими, Долги светла. Блиц. Бавно flash,исклучете ја ( од Страна на префрлување контрола) Моќ од страна на : 2x CR2032 копчето батеријата (insided), Ултра-тенки батерии, се менува лесно. батеријата може да се заменливи , погодност продавници или супермаркети се достапни Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, розова,бела LED боја : Исто како јака боја Од светлината-емитирачки јаки кои имаат повеќе природна енергија светилка ,ние ќе ви препорачуваме да може да се подготви за повеќе резервна батерија .батеријата е нормално користење 40-50 часа или повеќе, ако куче одење во текот на ноќта е речиси два часа , тоа може да го користите за 20 дена. Ако сакате да повеќе батерија, ве молиме контактирајте со нас на Trademanger или порака нас. Големина : S=Ширина од 2,5 CM * Должина (35-43) CM M=Ширина од 2,5 CM * Должина (40-48) СМ, L=Ширина од 2,5 CM * Должина (45-52) CM XL=Ширина од 2,5 CM * Должина (52-60) CM Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Светла
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
боја:
Жолта, Зелена, Сина, Розова, Портокалова, Црвена, Црна
Функција:
Мода, Лесен, Удобен, Симпатична
погоден:
Мал/Среден Куче, Мачка
Шема:
Солидна шема
Пакет:
opp
Бесплатен превозот :
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..