• Продажбата
  • Ново
Dragon Ball Z ПВЦ Бројки Играчки 20pcs/set Синот Goku Vetega Majin Buu Freeza Beerus Whis Марк Karin Gotenks
zoom_in

Dragon Ball Z ПВЦ Бројки Играчки 20pcs/set Синот Goku Vetega Majin Buu Freeza Beerus Whis Марк Karin Gotenks

DEN 879.00 1046.40

Износ
check Во продавницата.


ОПИС
Име : Dragon Ball Z ПВЦ Бројки Играчки 20pcs/set Синот Goku Vetega Majin Buu Freeza Beerus Whis Марк Karin Gotenks
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Околу 4.5~9.5 cm
Пакет : спакувани во кеса

Бренд Име:
Flevans
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Сет
Големина:
8cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
4.5~9.5 cm
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
101685
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Им се допаѓа и на купувачите..