• Продажбата
  • Ново
Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за HOMTOM S8 MTK6750T Octa Core 5.7 HD Бесплатен Превозот
zoom_in

Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за HOMTOM S8 MTK6750T Octa Core 5.7 HD Бесплатен Превозот

DEN 436.00 479.52

Износ
check Во продавницата.

Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за HOMTOM S8 MTK6750 T Octa Core 5.7" HD Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

боја:
Злато, Црна
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Број На Модел На:
HOMTOM S8
Бренд Име:
Homtom

Им се допаѓа и на купувачите..