• Ново
19V 9.5 А 180W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-180HB Б за MSI GT70s GT783R GT78 GT780 GT783 GT780D GT783H GT780s GT783P
zoom_in

19V 9.5 А 180W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-180HB Б за MSI GT70s GT783R GT78 GT780 GT783 GT780D GT783H GT780s GT783P

DEN 1967.52

Износ
check Во продавницата.

19 V 9.5 А 180 W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-180 HB Б за MSI GT70s GT783 R GT78 GT780 GT783 GT780 D GT783 H GT780s GT783 P Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за MSI Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 180 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 9.5 А Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
ADP-180HB D
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
9.5 А
Приклучок Тип:
за сите

Им се допаѓа и на купувачите..