• Ново
2 ПАРЧИЊА 12V Тим Автомобил Инженеринг брза помош Доведе Strobe Итни Strobe педалата на Камион Автомобил Ултра-тенок Решетката Трепка Lightbar
zoom_in

2 ПАРЧИЊА 12V Тим Автомобил Инженеринг брза помош Доведе Strobe Итни Strobe педалата на Камион Автомобил Ултра-тенок Решетката Трепка Lightbar

DEN 981.60

Износ
check Во продавницата.


2 парчиња 6 LED Црвена Сина Тим Автомобил Инженеринг брза помош Доведе Strobe неутрална Светлина Решетката Трепкачко Светло Бар Ултра-тенок Камион Автомобил Светилка Светла
Автомобил Модел : Универзален дизајн речиси секој автомобили, спортски автомобили или камиони Пакет се вклучени : 1 Ултра Тенок 6 LED Автомобил Strobe Флеш Светла + 2 Заштита Влошки Димензии : Должина : 110mm*28mm Боја : Црна Домување + Јасно Леќа LED светла Боја : Сина,црвена,жолта,бела,црвена сина,црвена бела,бела црвена,бела сина. Напон : 12 V ( 3 W ) Струја : околу.На 300m A Wattage : 18 W( 3 W/LED )/Парче Број на LED : 6*2 ПАРЧИЊА Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување+PC Леќа Тежина : 0.10 Kg (3 жици конекција,Црна за Негативни,Црвена за Позитивни и Жолта за Кочница Светлина Негативни) Карактеристики : Најновите 3-та Генерација на Висока Моќ strobe светлина,2 пати Посветла отколку пред тоа. Ултра-тенок,супер-светли со површина планината. Напојува со 6 висок интензитет Led диоди со оптичка леќа. Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ. 19 различни трепка модели,Минатата шема меморија се потсетиме. Ниска потрошувачка на енергија,брзо инстант start-up време. Нема загадување,никаква бучава,никакви електронски пречки и поефикасно. Answer : ___________________________ Note : Оваа власт претставува теоретска моќ (вклучувајќи отпор моќ на косата , светилка монистра, топлинска енергија).Затоа, енергија, моќ формула P (w) = U (v) * I (А) не се применува за оваа LED светло. Оваа моќ е изразена светлина во дресот на светлината може да се постигне истата енергија од блескаво моќ . Оваа власт вредност пресметка добиени со LED lumens .

Емитуваат Боја:
Сите Сина, Црвена и Сина, Сите Црвени, Сите Бело, Сите Килибар
F-150-Година:
2014,1991,1995,2001,1996,2007,1998,2003,2009,2015,2004,2011,2012,1990,1997,1993,2000,2008,1994,2005,2013,2010,2002,1992,1999,2006
Wattage:
18W
Бренд Име:
ВИЗИЈА СИГНАЛ
Тип На Објект:
Кочница Светла
Lumens:
2400Lm
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
GNL-06T
Ford Модел:
F-150
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.1

Им се допаѓа и на купувачите..