• Продажбата
  • Ново
2 парчиња Автомобил стил Strobe Пикап Камион Полициски led Светло Трепка предупредување Цртичка Итни Возило килибар 12V 24V пак светилка за тојота
zoom_in

2 парчиња Автомобил стил Strobe Пикап Камион Полициски led Светло Трепка предупредување Цртичка Итни Возило килибар 12V 24V пак светилка за тојота

DEN 541.00 984.00

Износ
check Во продавницата.


WTS Автомобил стил Strobe Пикап Камион Полициски led Светло Трепка предупредување Цртичка Итни Возило килибар 12 V 24 V пак светилка за тојота
За сите странски пријатели Здраво драги пријатели ,добредојдовте во продавница ! Ќе најдете многу видови на Автомобил Led Светла, кои се произведени од страна на самите себе , исто така може да се споредуваат со други продавачот доведе на Aliexpress тогаш ќе знаеме дека нашиот сијалица е во повисок квалитет, но пониска цена , Можете исто така да контактирате со нас пред поставување на цел , ние ќе препорача најдобар квалитет или поевтини, но не е лошо за вас . Со Почит . Прашања & Одговорите 1.Јас може да се Меша бојата и големината? Да! Ако цената се исти, да може да се меша бојата и големината треба, но ве молам оставете порака под цел, која ќе ви помогне брод побрзо, ви благодариме! 2.Како е квалитетот на стоките? Сите стоки ќе бидат тестирани пред брод надвор, ние се обидуваме се потрудиме да се направи добра и пакетот подобро, купи со доверба!! 3.Кога ќе брод мојата цел? Сите пакети ќе се испрати во рамките на 3-5days, ако местото на многу различни модели и се меша големина и боја, сите треба да бидат customed модели, времето ќе биде подолг, се надеваат дека можат да чекаат трпеливо, ние и ветуваме ќе прати најбрзо и да понудат добар квалитет. 4.Како да се утврди модел на автомобил ламба? Можете да ја видите оригиналната автомобил прирачник, или да ги тргнеме на автомобил светла за да се потврди модел.Полетување на автомобил светла, да се земе слики на светлата и контакт продавницата за консултации.

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена и Сина, Бела и жолта, Црвена, Бела, Жолта
Интерфејс Тип:
Никој
Бренд Име:
WTS
RAV 4-Година:
2004,2005
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Име На Модел:
4 LED
Објектот Тежина:
about 0.1kg
Wattage:
12
Напон:
12V/24V
Тојота Модел:
RAV 4
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Lumens:
250
Објектот Type1:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Предо/ странично/ страна strobe сопирачките( DIY Стилови)
Извор На Светлина:
LED
боја на светлина:
бела/бела и жолто/црвени/сино/црвена и сина
Температура На Боја:
6000K
автомобил модел 1:
сите автомобили / Камион / Универзална
чип број:
4
Лер Зрак Тип:
3030
Употреба:
Пак Сигнал
модели на автомобили 2:
за Хонда Chevrolet Тојота Peugeot Џип

Им се допаѓа и на купувачите..