• Продажбата
  • Ново
60KTYZ AC постојан магнет синхрони опрема мотор / печка стакленички ротационен мотор 1.2 пак
zoom_in

60KTYZ AC постојан магнет синхрони опрема мотор / печка стакленички ротационен мотор 1.2 пак

DEN 1420.00 1632.00

Износ
check Во продавницата.


Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот. САД$54.5-204 66.50 US$54.5-204 261.00 US$54.5-204 191.00 US$54.5-204 117.00 US$54.5-204 100.00 US$54.5-204 128.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 165.00 US$54.5-204 107.00 US$54.5-204 200.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 154.00 US$54.5-204 105.20 US$54.5-204 189.00 US$54.5-204 204.00 US$54.5-204 148.00 US$54.5-204 208.00 US$54.5-204 110.00 US$54.5-204 115.40 US$54.5-204 142.00 US$54.5-204 136.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 128.00 US$54.5-204 97.00 US$54.5-204 110.00 US$54.5-204 106.00 US$54.5-204 150.00 US$54.5-204 153.00 US$54.5-204 241.00 US$54.5-204 577.00 US$54.5-204 289.00 US$54.5-204 104.00 US$54.5-204 240.00 САД$54.5-204 200.00 US$54.5-204 249.00 US$54.5-204 203.00 US$54.5-204 119.50 US$54.5-204 126.00 US$54.5-204 155.00 US$54.5-204 83.90 US$54.5-204 137.00 US$54.5-204 936.00 US$54.5-204 156.00 US$54.5-204 249.00 US$54.5-204 234.60 US$54.5-204 187.50 US$54.5-204 725.00 US$54.5-204 200.00 US$54.5-204 757.00 US$54.5-204 128.70 US$54.5-204 533.00 US$54.5-204 358.60 US$54.5-204 165.00 US$54.5-204 270.00 US$54.5-204 235.00 US$54.5-204 99.00 US$54.5-204 120.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5-204 245.50 US$54.5-204 328.00 US$54.5-204 788.00 US$54.5-204 191.00 US$54.5-204 414.52 US$54.5-204 797.88 US$54.5-204 180.00 US$54.5-204 108.60 US$54.5-204 275.00 САД$54.5-204 202.00 US$54.5-204 124.10 US$54.5-204 170.00 US$54.5-204 256.40 US$54.5-204 336.80
ФА-68 KTYZ-1.2 параметри на моторот :
1. Оперативен напон : AC220 V-240 V / 50 HZ, (AC110-120 V / 60 HZ)
2. Излезна брзина : брзината 1.2 r / мин.
3. Оптоварување на моторот : поголема од 100 kgf.cm.
4. Ротација на ветер : напред, обратна (види слика).
5. Изолација класа : E одделение.
6. Машина во согласност со ROHS стандарди.
Постојан Магнет Синхрони Опрема Моторни ФА-60 KTYZ-1.2 Пак
1. Синхрони опрема мотор е широко се користат во висока прецизност брзина инженеринг машини, апарати за домаќинство и друга опрема прстен поради својата компактна структура, ниска цена, со ниско ниво на бучава, долг живот и постојана излезна брзина.
2. енергија consumptionlow,започнете upfast,доживотно,vibrationsmall,Torque Large, позитивни и негативни- Овие предности се и други моторни не може да биде заменет од страна на поголемиот дел на инженери, DIY дизајнери приоритетни производи.

сертификација:
CCC
AC Напон:
208-230 / 240 V
Тип:
Синхрони Мотор
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
60KTYZ
Фреквенција:
HZ
Излезна Моќност:
W
Ефикасност:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..