• Продажбата
  • Ново
10000# Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm
zoom_in

10000 Нож Жилет Острилка Камен Острило Polishin Oilstone Ронки 50mm

DEN 96.00 125.28

Износ
check Во продавницата.


Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на казна-grained острило подмачкано со масло,што се користи за фина острат За полирање,острат Може да се направи огледало површина,огледало заврши Главно се применуваат во инструмент индустрија,Прецизен делови,микро резен алат,скапоцен камен,Мерење алатка,Тешко легури, итн Тоа е екстремно тешко,одржување на нивната форма добро и се отпорни на абење Модел : 10000 Ронки Материјал : Природата Jade Димензија : 50mm x 20mm x 5mm/1.97" x 0.79" x 0.2" Боја : Зелен(како што е природен камен,некои камен има други бои како црна или бела точка и слично,ве молиме да обрнете внимание)
Пакетот вклучува : Острило 1 x

Број На Модел На:
22733
Тип:
Абразивни Блок
Бренд Име:
Тирол
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
50mm x 20mm x 5mm
Количина:
1

Им се допаѓа и на купувачите..