• Продажбата
  • Ново
Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари M04 dropship
zoom_in

Удар Dremel Пресврт Носот Капа Носот-капа Вежба Посветен Локатор За Мелница Ротари M04 dropship

DEN 53.00 61.92

Износ
check Во продавницата.

Се користи за одредување вежба малку, мелење машина, и други. Вклучување на мелница, чувајте го ротирачки во локатор, мелница може да се стиска прецизно. Многу лесен за ракување и одржување.
Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Внатрешен дијаметар : 20mm База дијаметар : 60mm Количина : 1 компјутер
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот Вклучува :
1 x Вежба Посветен Локатор ( капа и вежба не се вклучени )

Бренд Име:
BENGU
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
No
Број На Модел На:
Абразивни Алатки
Тип:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..