• Продажбата
  • Ново
10Pc Месинг Вежба Chucks Collet Битови 4.3 mm 0.5-3.2 mm месо тело За Dremel Ротари Алатка Вежба Соберат Чак Малку
zoom_in

10Pc Месинг Вежба Chucks Collet Битови 4.3 mm 0.5-3.2 mm месо тело За Dremel Ротари Алатка Вежба Соберат Чак Малку

DEN 49.00 64.32

Износ
check Во продавницата.


Опис : Материјал : Месинг Боја : Златна Карактеристики : 1. Издржливи и практични 2. Компатибилен со повеќето од ротари алатки кои се користат во областа на хардверот,хоби,дома,итн 3. Погодна за инсталирање внатре дијаметар на помалку од 4.5 мм вежба,електрични мелење,виси мелница,црево над Опис : 1. Боја : Злато 2. Материјал : Месинг 3. Вкупна Должина : 17mm/0.66" 4. Месо тело со Дијаметар : 4.3 mm/0.17" 5. Стегање Дијаметар :
0.5 mm/0.8 mm/1.0 mm/1.2 mm/1.5 mm/1.8 mm/2.0 mm/2.4 mm/3.0 mm/3.2 милиметри Кол : 10 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 10 x Вежба Соберат Чак Битови

Бренд Име:
Тирол
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
As show
Број На Модел На:
D17741
is_customized:
No
Тип:
Дувачкиот Вежба Chucks Collet Битови

Им се допаѓа и на купувачите..