• Продажбата
  • Ново
20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка
zoom_in

20PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка

DEN 160.00 207.84

Износ
check Во продавницата.

20 PCS Нерѓосувачки Челик Жица Тркала Четка за Чистење Полирање Мелење Ротари Алатка 100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за отстранување на рѓа/ корозија од било какви метални површини, особено благородни метали Погодна за вашиот умре мелница & ротациони машински алатки Материјал : не 'Рѓосувачки челик Тркала Четка Дијаметар : 25mm (0.98" приближно) месо тело Должина : 35mm (1.38" приближно) месо тело со Дијаметар : 3мм (0.12" приближно) Количина : 20 PC Пакетот вклучува : 20 x Нерѓосувачки Челик Жица Brushe

Број На Модел На:
D12854
Бренд Име:
Тирол
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
Shank Diameter
is_customized:
No
Тип:
Абразивни Алатки

Им се допаѓа и на купувачите..