дијамант сликарство крстот бод

Презентиран 653 позиции

На страницата. 1-26 653
Слики од Страна на Броеви 5D Месечината Волци Девојка Дијамант Везови Сликарство DIY Крстот Бод Дома Ѕид Оркестарот Занает
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

5 D Месечината Волци Девојка Дијамант Везови Сликарство DIY Крстот Бод Дома Ѕид Оркестарот Занает 100% Сосема нов и висок квалитет! Стил : 5 D Дијамант Сликарство Шема : Месечината Волци Девојка Materail : Круг Смола Дијамант Соба : дневната Соба / Спалната соба / Студија Соба / Влез Алатки : Точка Вежба Пенкало / Кутија / Плоча / Лепак / Мултибоја на Плоштадот Дијамант / Платно Сликарство Големина : 35*32cm / 13.78*12.60 инчи Информации : Тоа е 5d дијамант вез, Без Граница...

DEN 168.00 240.96
Во продавницата.
Diy Дијамант везови куче плоштадот вежба Дијамант сликарство животинско Дијамант мозаици Целосна ги покриваат везови Црно и бело лице
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

Diy Дијамант везови куче плоштадот вежба Дијамант сликарство животинско Дијамант мозаици Целосна 100% ги покриваат везови Црно и бело лицеБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домЕфектот на декоративна рамка за сликиОригиналната сликаhttp : / / diamondmosaic.aliexpress.com / store / 1393429За ПакувањеA...

DEN 273.00 324.96
Во продавницата.
Сека танц Ангел Diy дијамант сликарство крст-бод 5d Дијамант везови слика rhinestones мозаик Паста целосна платно RY402
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Хоп танц Ангел Diy дијамант сликарство крстбод 5d Дијамант везови слика rhinestones мозаик Паста целосна платно RY402 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

DEN 200.00 235.20
Во продавницата.
Целосна Вежба 3D Дијамант Мозаик занаети Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Уметност Куче слики семејството на кристал HL150
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Целосна Вежба 3 D Дијамант Мозаик занаети Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Уметност Куче слики семејството на кристал HL150DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крстбод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

DEN 225.00 264.00
Во продавницата.
Буда Полн Плоштад портрет 5D DIY Дијамант Слика Мозаик Кристал слика 3D крстот бод колекции везови Дома Занаети HL138
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Буда Полн Плоштад портрет 5 D DIY Дијамант Слика Мозаик Кристал слика 3 D крстот бод колекции везови Дома Занаети HL138DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крстбод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

DEN 220.00 259.20
Во продавницата.
CAMMITEVER Дева Марија Кристал Дијамант Сликарство DIY Дијамант Колекции за Домашна Декорација Подарок 30*40cm 45*60см Целосна Дијамант
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

6882118156175614 Дијамант Сликарство парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеКарактеристики : 1...

DEN 336.00 578.88
Во продавницата.
2017 Везови везана крстот бод Плоштадот rhinestones дијамант сликарство Цртан филм целосна вежба diy дијамант мозаик деца HL072
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

2017 Везови везана крстот бод Плоштадот rhinestones дијамант сликарство Цртан филм целосна вежба diy дијамант мозаик деца HL072DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крстбод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

DEN 225.00 264.00
Во продавницата.
Везана уметност целосна Дијамант везови еднорог Плоштадот Вежба бел коњ Кристал Дијамант Сликарство животинско серија мозаик HL094
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Везана уметност целосна Дијамант везови еднорог Плоштадот Вежба бел коњ Кристал Дијамант Сликарство животинско серија мозаик HL094DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крстбод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

DEN 220.00 259.20
Во продавницата.
5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Целосна Дијамант Везови Европската Шума Плоштадот Дијамант Мозаик Градини И Реки Крстот Бод
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

5 D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Целосна Дијамант Везови Европската Шума Плоштадот Дијамант Мозаик Градини И Реки Крстот Бод (BZ501 J534)Главната Слика ШоуСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде уште ПодоброГолемини на располагање : ве Молиме изберетеМатеријал : Памук и Квадрат дијамантупотреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;Ставките коишто се вклучени : 1...

DEN 374.00 624.00
Во продавницата.
Шарени Лав Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Везана Кристал DIY Занаети, Сликарство, Цртање детски Роденден Подароци
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Шарени Лав Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Везана Кристал DIY Занаети, Сликарство, Цртање детски Роденден Подароци sГолемина на Слика : 20x20,25x25,30x30,40x40,50x50,60x60cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

DEN 287.00 462.24
Во продавницата.
5d diy дијамант сликарство крстот бод смола вежба дијамант мозаик beaded везови дева марија занает налепници декорација ST156
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

5d diy дијамант сликарство крстот бод смола вежба дијамант мозаик beaded везови дева марија занает налепници декорација ST156Опис на производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

DEN 202.00 240.00
Во продавницата.
Црвени усни Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола Везови Жаба 5D Diy Дијамант Сликарство рачно изработени Крстот Бод Комплет Занаети HL132
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Црвени усни Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола Везови Жаба 5 D Diy Дијамант Сликарство рачно изработени Крстот Бод Комплет Занаети HL132DIY ФОТО ОБИЧАЈ Дијамант Сликарство Слика на Rhinestones дијамант везови крпа везана крстбод 5 D за Домашна Декорација Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

DEN 220.00 259.20
Во продавницата.
Дијамант Мозаик Занаети 5PCS Мулти-слика апстракт фантазија Полн Плоштад diy Дијамант Сликарство Rhinestones Слика Дома Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -47 %

Дијамант Мозаик Занаети 5 PCS Мултислика апстракт фантазија Полн Плоштад diy Дијамант Сликарство Rhinestones Слика Дома ДекорацијаПочитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

DEN 1780.00 3358.56
Во продавницата.
ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Шарени куче Дијамант Сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

добредојдовте на нашата продавница фотографијата е полна со дијаманти, има доволно дијаманти Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди фото обичај дијамант вез, Прилагодено со цел ние да ги достави во рок од пет ден Откако ќе ја прими стоката,ако најде недостасува дијамант, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе reissue За изгледот Драги пријатели, ако сакате да видите изгледот пред исплата , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на изгледот, што е можно поскоро Откако ќе ги добиете на изгледот ,ако имате било каков проблем,ве молиме да ни кажете,ние ќе го реши веднаш За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

DEN 191.00 293.76
Во продавницата.
2017 Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Дијамантски Крст Бод Растенија Везови RY385
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Полн Круг Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство"скица"Дијамант Везови Cross Stitch Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Gift RY392 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

DEN 204.00 240.00
Во продавницата.
Целосна,Дијамант Вез,Готски,Розова,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ,RY394
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Целосна,Дијамант Вез,Готски,Розова,5 D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3 D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ,RY394 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

DEN 200.00 235.20
Во продавницата.
Петар рен Diy дијамант сликарство крстот бод Занаети уметност куче 3d плоштадот дијамант мозаик целосно Rhinestones икона дијамант вез за полнење
 • Продажбата
 • Ново
 • -19 %

Петар рен Diy дијамант сликарство крстот бод Занаети уметност куче 3d плоштадот дијамант мозаик целосно Rhinestones икона дијамант вез за полнењеБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домЗа ПакувањеA...

DEN 231.00 285.12
Во продавницата.
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Мерилин Монро Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Добредојдовте наПродавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарствоПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокБоја Количина : 2045 БоиЗа Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежбаМатеријал : Плоштадот / Круг Смола ДијамантГолемина на слика : Секоја големина може да се прилагодиЗа Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алаткиСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се направи според вашите побарувачката големина.DIY дијамант сликарство карактеристики : 1...

DEN 196.00 316.80
Во продавницата.
5D ЦЕЛОСНА Смола DIY Плоштадот Дијамант Сликарство Везана Крстот Бод Дијамант Везови Дома Декор Дијамант Мозаик Телото уметност, сликарство
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Име на производ : Плоштадот дијамант СликарствоУпотреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарокМатеријал : Плоштадот Смола ДијамантПакување : боја кутија или торба за пакувањеСтап вежба област : 100% плоштадот копар , тоа е полна дијамант везовиЗа дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволноДијамант сликарство предмети вклучуваатбоја кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, пинцети,платно,инструкцииПроизводството чекори / алатка е воведенЧекор објаснување, крстот бод е поедноставно отколку дијамант...

DEN 480.00 696.00
Во продавницата.
Elvis Presley Diy Плоштад Полн Дијамант Сликарство Embroidery5DFull Дијамантски Крст Бод Везана Поставите Кристал Занаети пеперутка
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Добредојдовте наПродавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарствоПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокБоја Количина : 2045 БоиЗа Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежбаМатеријал : Плоштадот / Круг Смола ДијамантГолемина на слика : Секоја големина може да се прилагодиЗа Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алаткиСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се направи според вашите побарувачката големина.DIY дијамант сликарство карактеристики : 1...

DEN 199.00 320.16
Во продавницата.
ZOOYA 5D DIY Дијамант везови Куче на троседот полн плоштад дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

добредојдовте на нашата продавницаСите производи се направени директно од нашата фабрикаНие обезбедуваме дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот насИзберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

DEN 218.00 336.00
Во продавницата.
Дијамант Сликарство Birdie DIY 3D Дијамант Везови Цртан филм Птица Везови Панделки Поставува Продажба Животно Зима Слики Со Монистра
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

Дијамант Сликарство Birdie DIY 3 D Дијамант Везови Цртан филм Птица Везови Панделки Поставува Продажба Животно Зима Слики Со МонистраПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

DEN 242.00 288.00
Во продавницата.
2018 сочинуваат Дама DIY Дијамант Сликарство Полн плоштад вежба 3D Крстот Бод Колекции Пејст Везови Шема уметност Налепница Оркестарот
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

2018 сочинуваат Дама DIY Дијамант Сликарство Полн плоштад вежба 3 D Крстот Бод Колекции Пејст Везови Шема уметност Налепница ОркестаротПочитувани DIY ентузијасти! Дијамант сликарство производи има декоративен, забавни, колективно и добри образовни значење, не само што може да се забавуваат исто така, може да биде претставен како подарок за другите,тоа е еден вид на популарна уметност, култура, Ние ви нудиме целосно нов вид на "Дијамант вез" или како што е наречена "Дијамант мозаик" и " Дијамант сликарство ".За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и да се создаде тоа! Изработка на дијаманти сликарство ви помага да го намалите стресот, развивање на активна размислување, па затоа е препорачливо да се вклучи и создавање на ремекдела и вашите деца! Ова е многу возбудлив и интересен процесотАко се прашувате како да го направите тоа, можете да прочитате повеќе детали и знаат како да ја завршат дијамант слика од себе си.●Име на производ : DIY дијамант сликарство / дијамант везови / дијамант сликарство крстот бод●Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е полна дијамант везови●Материјал : Плоштадот Смола Дијамант●Дијамант тип : 100% полн Плоштад вежба●Пакување : Боја Кутија / Торба●Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба , Dinning Соба , Бања , Бања , Кујна , Студија , Дом , Канцеларија , Хотел , Ресторан и Бар●Процес : Нова технологија , со Различни Круг дијаманти и други дијамант ...

DEN 311.00 414.72
Во продавницата.
DIY 5D Полн Плоштад Дијаманти Везови Круг Дијамант Сликарство Воз и мост Крстот Бод Колекции Дијамант Мозаик Дома Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Добредојдовте наПродавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарствоПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокБоја Количина : 2045 БоиЗа Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежбаМатеријал : Плоштадот / Круг Смола ДијамантГолемина на слика : Секоја големина може да се прилагодиЗа Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алаткиСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се направи според вашите побарувачката големина.DIY дијамант сликарство карактеристики : 1...

DEN 256.00 412.80
Во продавницата.
3d дијамант везови Религија Икона дијамантски крст бод Рубикова коцка 5d diy дијамант сликарство слика rhinestones мозаик за полнење
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Добредојдовте наПродавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарствоПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокБоја Количина : 2045 БоиЗа Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежбаМатеријал : Плоштадот / Круг Смола ДијамантГолемина на слика : Секоја големина може да се прилагодиЗа Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алаткиСовети : Ние ви Препорачуваме Да Избор Големи Димензии Да се Направи Ред, Како и Големината На Дијаманти Е Околу 2,5 мм, Па Фото Големина на Повеќе Големи, Ефектот Ќе Биде многу Подобро.Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас,Ние може да се направи според вашите побарувачката големина.DIY дијамант сликарство карактеристики : 1...

DEN 197.00 318.24
Во продавницата.
DIY Целосна & Круг Дијамант Везови Леопард Снег Планина Дијамант Сликарство Големи Мачки Дијамант Мозаик Дијамантски Крст Бод Кристално
 • Продажбата
 • Ново
 • -47 %

Изберете ја вашата омилена дијамант форма 1.Полн Круг;2 ЦелоснатаSquarзабелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка...

DEN 262.00 493.92
Во продавницата.