прстени

Презентиран 657 позиции

На страницата. 1-26 657
2017 нови пристигнување топла продаде мода Лист сјајна кристал 925 sterling silver дами'finger прстени жените накит за подарок пад на превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -17 %

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

DEN 275.00 331.20
Во продавницата.
Jemmin Топла Едноставна Бела Оган Опал Камења Жените Прстени Парична Казна Свадба Ангажман 925 Фунта Сребрен Накит Прибор Трговија На Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -45 %

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

DEN 251.00 456.00
Во продавницата.
925 фунта сребрен прстен луксузен пломба циркон сребрен прстен Модерен враќање на античките начини околу љубовта сребрен прстен
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DEN 118.00 168.00
Во продавницата.
Јас&Zuan Класичен 925 Sterling Silver Прстени за Жените Природни Швајцарската Сини Топаз Дијамантски Накит Прстен Свадба Ангажман Accessoreis
 • Продажбата
 • Ново
 • -45 %

започнетекрајотЈас&Zuan Класичен 925 Sterling Silver Прстени за Жените Природни Швајцарската Сини Топаз Дијамантски Накит Прстен Свадба Ангажман AccessoreisКласичен 925 Sterling Silver Прстени за Жени Дијамантски Накит Прстен Свадба Ангажман AccessoreisПрстени Големина : 22mm*18mmМетали Тип : 925 Sterling Silver прстениГлавниот Камен : топазБоја : Швајцарската синаТежина : 0.86 ктКамен Големина : 6mmSild камен : Кубни ЦиркониБоја : Бела Количина : 10Тежина : 0.19 кт

DEN 913.00 1659.84
Во продавницата.
FAITHEASY Мода Нерѓосувачки Челик Mens Прстен Игра на Престоли Куќа Старк на Winterfell Dseign Прстени Панк Накит Пад на Превозот
 • Продажбата
 • Ново

Топла ПродажбаФото ГалеријаПакувањеПрстен Големина и МерењеГолемина на Табела : НИ Големина 7 : Внатре Дијаметар 17.35 mm (0.683 инчи),во Внатрешноста на Обемот 54.51 mm (2.15 инчи) НИ Size 8 : Внатре Дијаметар 18.19 mm (0.716 инчи),во Внатрешноста на Обемот 57.15 mm (2.25 инчи) НИ Големина 9 : Внатре Дијаметар 18.89 mm (0.748 инчи),во Внатрешноста на Обемот 59.34 mm (2.35 инчи) НИ Големина 10 : Внатре Дијаметар 19.84 mm (0.781 инчи),во Внатрешноста на Обемот 62.33 mm (2.45 инчи) НИ Големина 11 : Внатре Дијаметар 20.68 mm (0.814 инчи),Внатре Обемот 64.97 mm (2.56 инчи) НИ Size 12 : Внатре Дијаметар 21.49 mm (0.846 инчи),во Внатрешноста на Обемот 67.51 mm (2.66 инчи) НИ Големина 13 : Внатре Дијаметар 22.4 mm (0.882 инчи),во Внатрешноста на Обемот 70.3 mm (2.77 инчи) Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12mm грешкаПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

DEN 192.00
Во продавницата.
Домот Мулти-боја Кубни Циркони Гранат Кристал 925 Sterling Silver Fashion & Трендовски на Жените Накит, Прстени Големина 6 7 8 9 S0897
 • Продажбата
 • Ново
 • -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 877.00 1437.60
Во продавницата.
Leige Накит Природни зелени аметист прстен круг намали зелена скапоцен камен накит Свадба Ангажман Прстени за Жените Sterling Silver
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистинска зелена аметист Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.25 carats Печат : s925 Камен Намалување на : круг намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

DEN 2534.00 4224.00
Во продавницата.
Jemmin 2017 Парична Казна Прстени Накит Белиот Оган Опал Ангажман Прстен За Жените И Мажите 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Anillos Bijoux
 • Продажбата
 • Ново
 • -45 %

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаГолемина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10

DEN 317.00 576.00
Во продавницата.
Побрзаа Огромен Мулти-боја Morganite Камења 925 Sterling Silver Fashion & Трендовски на Жените Накит, Прстени Големина 6 7 8 9 S0859
 • Продажбата
 • Ново
 • -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 877.00 1437.60
Во продавницата.
АНИ 18K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.5 КТ Заверена I/SI Природни Solitaire Круг Намали Дијамант Класичен Канџи Жените Прстени
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

АНИ 18 K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.5 КТ Заверена I / SI Природни Solitaire Круг Намали Дијамант Класичен Канџи Жените ПрстениОпис АНИ Накит е еден од водечките накит производители, дизајнери и извозниците...

DEN 72000.00 96000.00
Во продавницата.
Трговија на големо Многу Mens 12Pcs Бел Опал Камен Сребро Позлатен Прстени Бенд Женска Свадба Ангажман Накит БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Продажбата
 • Ново

1.Материјал : Опал Камен и Позлатен Сребрен лим2.Износ : 12pcs(Кутија Вклучуваат)3.Големина : 1720 MM(големина е Случајна)4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстени,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 464.64
Во продавницата.
Jemmin Најновите Симпатична Кит Облик На Син Оган Опал Прстен Свадба Прстени За Мажите И Жените, Парична Казна Накит Најдобрите Подароци
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 300.00 499.20
Во продавницата.
Неверојатен Круг Белиот Оган Опал Кристал трговија на Големо 925 Sterling Silver Печат Трендовски Накит Нас Големина 6 7 8 9 SF1235
 • Продажбата
 • Ново
 • -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 379.00 621.60
Во продавницата.
YAAMELI Прстени За Жени Со Кубни Циркон Мода Кристал Накит Ангажман Додаток 925 Фунта Сребрена Свадба Прстен Bijoux
 • Продажбата
 • Ново
 • -32 %

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

DEN 95.00 139.20
Во продавницата.
YAAMELI Сребрени Прстени Со Овална Кристал Мода Жените Подарок 925 Сребрен Бендови Накит Врвен Квалитет Годишнината Прст Прстен трговија на Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -32 %

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

DEN 101.00 148.80
Во продавницата.
Druzy 1PC Природен Камен Кварцен Кристал Жените Прстени Drusy Сино Бела Пурпурна Капка Суровини Камен Свадба Гроздобер Женски Прстени
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Овој производ е природен камен материјал, секој производ боја има мала разлика Ако не можете да го прифати природен материјал својства, ве молиме да не го стави на ред, ви благодарам!Опис : Материјал : Природен камен,Аметист,DruzyПозлата : Сребро & Злато ПозлатенПрстен Големина : ПрилагодливКамен Големина : 2218mm(Неправилни)Тежина : Околу 8gПакет : 1pc прстенВНИМАНИЕ : Овој Прстен е направен од природен камен, па затоа е тешко да се чува во фиксна шема...

DEN 136.00 151.20
Во продавницата.
Весели Зелена Маслиново Peridot Бела Кубни циркони Злато Исполнет Мода Трендовски на Жените Накит, Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1902
 • Продажбата
 • Ново
 • -39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

DEN 1082.00 1773.60
Во продавницата.
PINKSEE Мода Прстени За Мажи Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени Накит Додатоци Подарок трговија на Големо Случајно Испрати
 • Продажбата
 • Ново

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на сликите покажуваатДимензии : Дијаметар : 1721mmСтил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина,Weddng, Датира, Подароци, Партија, ШопингПакет се вклучени : 6pcs x прстени (Испрати по случаен избор)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

DEN 116.64
Во продавницата.
WelMag 2017 Мода Mens Магнетни Хематит Здравје Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Прстен Свадба Бенд Прстен Накит за Жените
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

wWel Mag 2017 Мода Mens Магнетни Хематит Здравје Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Прстен Свадба Бенд Прстен Накит за Жените

DEN 466.00 665.28
Во продавницата.