прекинувачи

Презентиран 674 позиции

На страницата. 1-26 674
Убаво AC220V 1CH Мини Далечински Управувач Switch Мали Приемник Светлина Светилка LED Сијалица SMD Далечински Осветлување Switch 315/433 Учење Копчето
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фреквенција : 315 Mhz / 433 MhzПримачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10'C +80'CИзлез начин : Бутване ...

DEN 1015.00 1127.52
Во продавницата.
Топла Продажба AV220V Безжичниот Далечински Управувач Прекинувач со 4-копче Мини Далечински Комплет За Светлина и гаражни врати Дома
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фреквенција : 315 Mhz / 433 MhzПримачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10'C +80'CИзлез начин : Бутване ...

DEN 1188.00 1319.52
Во продавницата.
6F Ултра Работ на Ножот 4.8 мм Одговара на Повеќето Andis,AGC,AGR+,Oster Clipper Миленичиња Чешлање
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Напомена : ножот е оригинален демонтажа на ножот!Ново!!!Никогаш Не Користат!!!![Модел] : 6 F [Сечилото Материјал] : јаглероден челик [Задржи коса должина] : 4.8 мм [За одговара] : Andis, AGC,AGC2,AGR+,BGR+,AGRC,Moser,Oster,Ајкула и така натаму бренд миленичиња чешлање...

DEN 2903.00 3055.68
Во продавницата.
DC9V 12V 24V 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4X Предаватели + Приемник 315/433MHZ Toggle Еден Latched Нови
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Безжичен Далечински Управувач Switch 1 Receiver Одбор & 4 Transmitter Далечински КонтролерПакување листа : 1x Приемник4x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачотСпецификација : 1.ПредавателотОперативен Напон : DC12 VОперативен Струја : 6 MAОперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ (Default 315 MHz)Фреквенција на Далечина : 0150m(ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање ).Кодирај : Фиксиран код, учење код, возен кодот2.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .

DEN 989.00 1098.72
Во продавницата.
AC85V 110V 120V 220V 250V Безжичниот Далечински Управувач Switch Далечински Контролер Далечински Switch 1CH 1 CH Реле Приемник 315/433Mhz
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач во два режими на копчето интерфејс е речиси е клучот за да го отворите упатство и далечински управувач поддршка за кодот за учење за скролување...

DEN 1347.00 1497.12
Во продавницата.
( 1PC/PACK) 12mm Метал Копчето за вклучување 250V ON/OFF Прекинувачот за Заклучување KS-02 Електронски Клуч Ротари Прекинувач со Копчиња
 • Продажбата
 • Ново

( 1 PC / PACK) 12mm Метал Копчето за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување KS02 Електронски Клуч Ротари Прекинувач со КопчињаНие ќе испрати според продавачот свој метод,ако купувачот не ја прими стоката во ограничен дена ние наплата полн со пари...

DEN 38.40
Во продавницата.
Безжичен Далечински Управувач Switch Систем DC v 3.5 3.7 v 5v 6v 7.4 v 8.4 v 9v 12v Micro Безжичен Далечински Вклучите Мини Ресивер Предавателот
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Безжичен Далечински Управувач Switch Систем DC v 3.5 3.7 v 5v 6v 7.4 v 8.4 v 9v 12v Micro Безжичен Далечински Вклучите Мини Ресивер Предавателот примачот на текст Излезна Моќ ,Широк опсег на работен напон, Мини големина ,Учење Точка на примачот да се појавување на испраќачот, низок напон реле е навнатре, Суперheterodyne приемник модул примање на осетливоста е висока , антимешање перформанси е добро ...

DEN 596.00 661.92
Во продавницата.
Новиот Дизајн Безбедност 1CH Канал Безжични RF Далечински Управувач Switch Црна Предавателот+3 Приемник Адаптер DC9V 12V 24V
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Безжичен Далечински Управувач Switch 3 Receiver Одбор & 1 Transmitter Далечински КонтролерПакување листа : 3x Приемник1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачотСпецификација : 1.ПредавателотОперативен Напон : DC12 VОперативен Струја : 6 MAОперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ (Default 315 MHz)Фреквенција на Далечина : 0150m(ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање ).Кодирај : Фиксиран код, учење код, возен кодот2.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .

DEN 773.00 858.72
Во продавницата.
Едноставен Дизајн Мини 220V 1CH 4pcs Примачите+1pcs Предавателот RF Безжичниот Далечински Управувач Прекинувач Систем за Паметни Дома Нови
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фреквенција : 315 Mhz / 433 MhzПримачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10'C +80'CИзлез начин : Бутване ...

DEN 1019.00 1132.32
Во продавницата.
Висок Квалитет 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле се Префрлите на Светлината LED Светилка Гаража Врати Електрични Врати Далечински Контролер 220V 110V
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Постојат 2 вида на напон се достапни : available : 220 V и 110 V Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка...

DEN 1339.00 1487.52
Во продавницата.
Најновите 220V 1CH Радио RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 4Receiver& 4Transmitter со 4Key Учење Код 315/433Mhz Мини Големина
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фреквенција : 315 Mhz / 433 MhzПримачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10'C +80'CИзлез начин : Бутване ...

DEN 1533.00 1703.52
Во продавницата.
Фабриката се снабдува 690V 20A Ротари Cam Switch 0-6 позиција 3 Столбови 12 терминали универзална главниот прекинувач LW26-20/3
 • Продажбата
 • Ново

Фабриката се снабдува 690 V 20 A Ротари Cam Switch 06 позиција 3 Столбови 12 терминали универзална главниот прекинувач LW2620 / 3 слични ПроизводиПроизводи ОписИме : YMW2620 / 3Максимален напон : 690 VМаксимална струја : 20 AБрој на позиција : 06 позицијаФаза број : 3Терминалот број : 12Материјал : Пластични / Сребрена контактПримена : за Контрола на моторотПрилагодено : Ако имате жици дијаграм,можете да ни даде,тоа може да биде customed.Ви благодариме~Детали : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

DEN 201.60
Во продавницата.
1 Buc IEC C14 C13 3 Pin Шасија Панел Планината Приклучок за Полнач AC 10A 250V
 • Продажбата
 • Ново

Спецификација : Име На Производ Моќ SocketПриклучок Тип C14 C13Напојување AC 10 A 250 VPin Број 3Топ Димензии(Прибл.)49 x 28mm / 1.9" x 1.1" (L * W )Планината Димензии(Прибл.) 32 x 23 x 26mm / 1.2" x 0.9" x 1" (L * W * Длабочина)Материјал Пластика, МеталБоја ЦрнаТежина 21gПакет Содржина 1 x Моќ СокетиОпис : Примена : за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

DEN 48.96
Во продавницата.
FJ6G-100/10-35/2*25 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100
 • Продажбата
 • Ново

FJ6 G100 / 1035 / 3*16 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парчеFJ6 G100 / 1035 / 4*16 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парчеFJ6 G100 / 1035 / 6*16 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парчеFJ6 G100 / 1035 / 8*10 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парчеFJ6 G100 / 1035 / 9*16 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парчеFJ6 G100 / 1035 / 12*10 Лиен случај коло прекинато deconcentrator тип 100 парче

DEN 206.40
Во продавницата.
3PCS 4Pin Рокер Switch Моќ Почнете да се Префрлите Со Црвена/Зелена Светлина 6A 250V(220V) AC/10A 125V ON-OFF Големина 21mm X 15mm Seasaw Копчето
 • Продажбата
 • Ново

3 PCS 4 Pin Рокер Switch Моќ Почнете да се Префрлите Со Црвена / Зелена Светлина 6 A 250 V(220 V) AC / 10 A 125 V ONOFF Големина 21mm X 15mm Seasaw КопчетоАко ви треба други видови на рокер опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!Ако имате било какви посебни нешто да ни кажете за вашата нарачка можете да забелешка не и ние ќе го забележи тоа и да се обидат најдобро да ги задоволи вас.Ако ние жаргон ќе ве контактираме наскоро.За голема целАко купувачот треба голема количина може да ни побара на интернет и ќе ви цитирам една нова цена.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

DEN 52.80
Во продавницата.
AC 15A/250V 20A/125V Двојно Црвено Светло 6 Pin SPST ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 Начин Брод Рокер Префрлате
 • Продажбата
 • Ново

Име На Производ Рокер Switch Модел Бр KCD3 Боја Црна, Црвена Тип SPST Терминали 6 Pin Моќ AC 250 V, 15 A AC 125 V, 20 A Вкупната Големина од 3,5 x x 2.5 3.8 cm / 1.4" x 1" x 1.5" (LWH) Инсталација Големина 3.1 x 2.2 x 2.9 cm / 1.2" x 0.9" x 1.1" (LWH) Нето Тежина 13g Пакет Содржина 1 x Рокер ПрефрлатеОпис : Изграден во НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V црвено неонски сијалицата во секој фрли, како индикатор за светло...

DEN 149.28
Во продавницата.
5 Компјутери 10мм 14mm x Алуминиум Ротари Potentiometer Копчиња Тон Сребро.
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 5 Компјутери 10мм 14mm x Алуминиум Ротари Potentiometer Копчиња Тон Сребро.Спецификација : Име на Производ Копчиња Материјал СТП, Алуминиум Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина 10 x 14mm / 0.39" x 0.55" (D*H) Внатрешна Дупка со Дијаметар од 5.5 мм / 0.216" Нето Тежина 7g Пакет Содржина 5 x КопчињаОпис : Алуминиум копчиња се за звук опрема или potentiometer, за заштита...

DEN 191.04
Во продавницата.
Лемење 9 Pin Три SPST ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 Позицијата на 3-Копче Рокер Префрлате
 • Продажбата
 • Ново

Име на производ Рокер Switch Акција SPST Терминали 9 Pin (ONOFF) светла Боја Црвена Оценка Напон 15 A 250 VAC 20 A 125 VAC Вкупната Големина 4 x 3.5 x 3.3 cm / 1.6" x 1.4" x 1.3"(L* W *T) Монтажа Димензија 3.4 x 3cm / 1.3" x 1.2"(L*W) Боја Црна, Сребрена Тон Материјал Пластични & Метал Вкупната Тежина 25g Пакет Содржина 1 x Рокер ПрефрлатеОпис : Карактеристики : Еден Пол Единствен Фрли (SPST) Контакт Тип, 9 Pin Терминали, OnOff Рокер Switch...

DEN 196.80
Во продавницата.