фустани

Презентиран 682 позиции

На страницата. 1-26 682
2018 Пролет Секси Газа Комбинација Жените се Облекуваат Половина Ракав Гроздобер Завој Bodycon Тенок Сплит Обвивка Фустани општеството Vestidos
 • Продажбата
 • Ново
 • -27 %

Големина Информации>>> Жените Фустани Големина Биста Рамо Должина На ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 91 35.8 64 25.2 84 33.1 М 84 33.1 92 36.2 68 26.8 88 34.6 L 88 34.6 93 36.6 72 28.3 92 36.2 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.

DEN 1367.00 1872.00
Во продавницата.
Секси исклучување рамо домот, жените партија се облекуваат коса црта вратот кратко sleeve висок појас слим pleated црна Вечера фустани
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте на нашата продавница! Специфики : (1cm=0.393 инчи)Големина (cm) S M L XL Биста 83 87 91 95 Рамо / / / / Должина 83 84 85 86 Половината 65 69 73 77 Ракав / / / / / МатеријалполиестерБојацрна1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

DEN 834.00 980.64
Во продавницата.
Симпатична Девојки Цвеќиња Долго Туту Фустани Деца Капчиња Tulle Tutus бал со Роза Headband Деца Свадба Вечер Партија Облечи
 • Продажбата
 • Ново
 • -0 %

********************************************pls answer : ___________________________ note : ние се одликува со opp вреќа, тоа ќе биде не се многу меки кога у отвори opp вреќа, само да се стави тоа во 2hours потоа го организираме со вашата рака, ќе бидат меки доволно******************************************1 set=1piece на облекување + 1 парче на Цвет headbands2...

DEN 623.00 623.04
Во продавницата.
Bothwinner Исклучување на Рамо Износени Мини Фустан во Мода Обичните Жени Лабава Дизајн Бела Сина Шарени Фустани
 • Продажбата
 • Ново
 • -47 %

Vestidos 2015 Година Нови Секси Длабок V Плетени Жените Секојдневен Фустан Долг Ракав Тенок Завој Фустан Елегантен Молив Партија Фустани Плус Големина1...

DEN 788.00 1487.52
Во продавницата.
2017 Бебе Девојки Крштевањето Gown со Златен лак Чипка цвет девојка фустани бебе 1 година Роденден се Облекуваат деца девојка церемонија фустан
 • Продажбата
 • Ново

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

DEN 4416.00
Во продавницата.
SHILO ОДИ Кожа Фустан Женска Есен Мода овча вистинска кожа Фустан стојат јака водат половината црна Линија фустан
 • Продажбата
 • Ново

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 23 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 36 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени...

DEN 14352.00
Во продавницата.
Simgent 2018 Мода Пролет Лето Покер Кралицата Печати без Ракави Тенок Долг Жените Лето се Облекуваат Женски Облеки Облека Femme SG8323
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Simgent 2018 Мода Пролет Лето Покер Кралицата Печати без Ракави Тенок Долг Жените Лето се Облекуваат Женски Облеки Облека Femme SG8323Фустан Без РакавиМатеријал : полиестерпокер кралицата печатењеБоја : како на сликите покажуваатPls дозволете мало боја разликата се должи на мониториГолемина на Информации(Единица : cm)Големина : S / M / L / XLБиста : 86 / 90 / 94 / 98Половината : 76 / 80 / 84 / 88Рамо : 34 / 35 / 36 / 37Должина : 127 / 127 / 127 / 1271 инч=2.54 смПостои 13 см грешка поради монитори,што е нормално.Должината е различна за различни лица.За производот : Ние се осигура дека вистинска големина е синхрони со големина на табелата...

DEN 952.00 1464.96
Во продавницата.
DALMAZZO 2018 Лето Жените Лабава Половината V Деколте, Краток Ракав Одмор Долго Фустани Бел Вез Бохемски Мексиканската Памук Фустан
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Добредојдовте на нашата продавница! Зошто да изберете нас : 1.Имаме доволно резерви за нашите производи! 2.Ние си имаме свој manufactory, кој може да гарантира дека сите производи се на најевтиниот цена и висок квалитет! 3.Ние ќе се обидеме потрудиме да го третира секој клиент полн со сериозно и трпение! 4.Ние ажурирање на нови производи секој ден! Совети : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см 3.Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдоброто договор пред да нарачате...

DEN 1466.00 1629.12
Во продавницата.
Плус големина Пролет, Есен Жените со долги ракави Фустан Нова Мода Печати Фустан Средината на возраст Женски Тенок Голем замав Фустан IOQRCJV N012
 • Продажбата
 • Ново
 • -50 %

Име на производ : Плус големина Пролет, Есен Жените со долги ракави Фустан Нова Мода Печати Фустан Средината на возраст Женски Тенок Голем замав ФустанLJHFCDP01 продавницата за Печатење Фустан Ткаенина Полиестер должина Средна должина Погоден за температура Пролет и есен стил Мода Тенок дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.За Нас: IOQRCJV онлајн продавница поздравува можете да уживате во задоволување на шопинг искуство...

DEN 1329.00 2657.76
Во продавницата.
5XL 6XL 2018 Нови Чипка Фустан Плус големина Bodycon Завој се Облекуваат Секси Канцеларија Голема Големина Жените се Облекуваат Големи Димензии Женски Vestidos Облека
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

$ДОЛАРИ 17.30$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ 18.98$ДОЛАРИ 16.89$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ 16.66$ДОЛАРИ, 15.98ГолеминаAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

DEN 863.00 1079.04
Во продавницата.
Висок квалитет на бела чипка свадба партија се облекуваат секси v вратот домот види throuth ракави Сирена Жените Туника vestidos долго стил
 • Продажбата
 • Ново
 • -26 %

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

DEN 1072.00 1448.64
Во продавницата.
Пролет Лето Плус Големина Облечи Гроздобер Печати во боја, Плоча кратко Sleeve Облека за Жени Лабава Памук и Лен голема Облека Vestidos
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Пролет Лето Плус Големина Облечи Гроздобер Печати во боја, Плоча кратко Sleeve Облека за Жени Лабава Памук и Лен голема Облека VestidosМатеријал : Памук,ЛенМерка големина во цмГолемина (cm) Должина Биста Рамо Ракав Една Големина 110 110 41 46Мерка големина во инчиГолемина(инчен) Должина Биста Рамо Ракав Една Големина 43.31 43.31 16.14 и делови 18.10Сите димензии се во Азија Големина.Каков вид на мали.Ве молиме погледнете го големина детали пред да го купат.Големината информации ќе има несовпаѓање за 13 CM, бидејќи од страна на мерење.

DEN 1888.00 2517.12
Во продавницата.
Висок Квалитет 2017 Моден Дизајнер Пистата се Облекуваат Жените Вест Црвено Swan Печатени Копчето за Повик Директно Фустан без Ракави
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS848290М888691L929092XL969493Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 ИнченВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска достапни големини.Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 13 см грешка, припаѓа на нормален phenomeno

DEN 2158.00 2538.24
Во продавницата.
Д-030 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките Гроздобер фустани Sz НИ 6-26 XS-6XL
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина / прекумерноГолемина На ТабелатаГр ГолеминаНИ ГолеминаВелика БРИТАНИЈА ГолеминаКина ГолеминаBustcmПоловината(cm)Хип(cm)3246xs8266903468S86709436810М907498381012L9478102401214XL9882106421416XXL102861102, Боја : следните боја е бојата на одборот на тешки сатен...

DEN 7096.00 8064.00
Во продавницата.
Симпатична Божиќ Девојки Се Облекуваат Дедо Мраз Бебе Туту Фустан Долг Ракав Девојка Се Облекуваат Децата Облека Партија Свадба Девојки Облека
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Почитуван,Доколку сакате овој фустан на Божиќ,ве Молиме за околу 4060 дена однапред,Но ние се уште не може да гарантира дека можете да го добиете пред Божиќ,Понекогаш тоа ќе биде се повеќе и побрзо ,но, понекогаш тоа ќе биде уште побавно ако постои превозот одложувања,можете да ја проверите на коментарите оставени од купувачи од вашата земја,и може да се земе како referance.Големина На ПроблемотГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

DEN 512.00 682.08
Во продавницата.
Missord 2017 Секси О Вратот Долг Ракав Шема Сјајот Макси Фустан FT8520
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

Прирачник за мерење 3 CM грешка рок Тоа е нормално XS : Биста : 82 Половината : 64 Колковите : 84 S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 961.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка...

DEN 1911.00 2730.24
Во продавницата.
Секси Клуб Сомот Фустани, Цветни Bodycon Фустан Длабоко V Деколте, Црна Извезени Се Зголеми Backless Шпагети Мрачно Cami Фустан
 • Продажбата
 • Ново

modname=ckeditorСекси Клуб Сомот Фустани, Цветни Bodycon Фустан Длабоко V Деколте, Црна Извезени Се Зголеми Backless Шпагети Мрачно Cami ФустанПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИКNote1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cmNote2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setingsNote3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување. Производот Се Покаже

DEN 770.88
Во продавницата.