екран заштитници

Презентиран 229 позиции

На страницата. 1-26 229
Екран Заштитник HD Транспарентен Калено Стакло За XiaoMi Redmi 3 Случај Експлозија Доказ Заштитна Фолија Премиум Нема Отпечатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Екран Заштитник HD Транспарентен Калено Стакло За Xiao Mi Redmi 3 Случај Експлозија Доказ Заштитна Фолија Премиум Нема ОтпечатоциОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

DEN 73.00 81.12
Во продавницата.
0.26 mm 9H Екран Заштитник Калено Стакло Филм За Алкател Еден Допир Поп C5 5036 HD Експлозија Доказ Анти-отсјај Заштитна Guard
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

0.26 mm 9 H Екран Заштитник Калено Стакло Филм За Алкател Еден Допир Поп C5 5036 HD Експлозија Доказ Антиотсјај Заштитна GuardПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

DEN 73.00 81.12
Во продавницата.
3D Криви Работ Калено Стакло За Huawei Чест 6X Honor6x 5.5 9H Целосно Покривање Екран Заштитник За Huawei Чест 6X Заштитна Фолија
 • Продажбата
 • Ново
 • -27 %

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

DEN 150.00 205.92
Во продавницата.
2 Парчиња 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G5 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G5 Случај
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

2 Парчиња 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G5 PlЕкран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G5 СлучајКарактеристики На Производот : 1...

DEN 162.00 180.48
Во продавницата.
Транспарентен Калено Стакло За LG и Google Nexus 4 E9603 Експлозија Доказ, Анти-Нула Зајакнато Случај Покрие Филм Екран Заштитник
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Транспарентен Калено Стакло За LG и Google NexE9603 Експлозија Доказ, АнтиНула Зајакнато Случај Покрие Филм Екран ЗаштитникПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

DEN 73.00 81.12
Во продавницата.
2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Премиум Калено Стакло За OnePlus X 1+ X Тенок Анти-Нула Телефон Екран Заштитник Заштитна Guard Филм
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Премиум Калено Стакло За One PlX 1+ X Тенок АнтиНула Телефон Екран Заштитник Заштитна Guard ФилмОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

DEN 79.00 87.84
Во продавницата.
Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси S6 S7 Работ Плус Случај S 7 S 6edge Стакло Екран Заштитник Филм G9300 G9350 G9280 G925
 • Продажбата
 • Ново
 • -27 %

Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси S6 S7 Работ Плус Случај S 7 S 6edge Стакло Екран Заштитник Филм G9300 G9350 G9280 G925Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст !!Драг пријател,Забележите овој befor цел : За Производи : Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо...

DEN 155.00 211.68
Во продавницата.
Калено Стакло За Xiaomi 5 Mi 5 9H Цврстина 2.5 D Лак Работ Премиум Анти-да се Загрози Екран Заштитник Филм Сјајни Со Чиста Алатки
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Калено Стакло За Xiaomi 5 Mi 5 9 H Цврстина 2.5 D Лак Работ Премиум Антида се Загрози Екран Заштитник Филм Сјајни Со Чиста АлаткиОпис : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 89h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

DEN 73.00 81.12
Во продавницата.
За HTC One M10 2.5 D Премиум Експлозија Доказ Транспарентен Калено Стакло Екран Заштитник Анти-отсјај Заштитна Guard Покрие Филм
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

За HTC One M10 2.5 D Премиум Експлозија Доказ Транспарентен Калено Стакло Екран Заштитник Антиотсјај Заштитна Guard Покрие ФилмПовршинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.АнтиЕксплозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени)...

DEN 77.00 85.92
Во продавницата.
3D Круг Криви Работ Калено Стакло За Huawei Чест Забелешка 8 Целосно Покривање Екран Заштитник На Честа Забелешка 8 Note8 Заштитна Фолија
 • Продажбата
 • Ново
 • -27 %

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус","Ali Express Saver Превозот","Yanwen Економски Воздух Mail ","Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

DEN 150.00 205.92
Во продавницата.
За Леново A8-50 A5500-хв 8inch Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

DEN 168.00 239.04
Во продавницата.
2 Пакет Оригинални BUJOO Безбедност 2.5 D 0.3 mm 9H Целосно Покривање Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Чест 7X 7 X Honor7X Филм
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.Модел : Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Чест 7 XБренд : BUJOO (100% Оригинални)Карактеристики : Антиотпечаток, Антинула, Меур Слободни, Многу ОдговорноСуровини : Алумина СтаклоRadian : 2.5 D Заоблени РаботБоја : Црна , БелаКалено Време >4 ЧасаДебелина : 0.3 mmСлој : 6 СлоевиТранспарентност : 99%Цврстина : 9 HПакување Вклучува : 2*BUJOO Калено Стакло, 2*Микрофибер Крпа, 2*Упатство Налепница , 2*Wet&Dry Брише, 1*Phone Држач(Дар), 1*Retail & Прирачник ПолеИспорака Метод : Преку DHL / EMS(37 Работни Дена); од Страна на Кина Пост / Ali Express Превозот(1560 Работни Денови);Време на испорака : 80% нарачки ќе испорака во рок од 25 работни дена; Не се тоа конечно? тогаш ние може да ви испрати повторно или наплата тебе(освен оддалечени региони)За Време на Испорака : Ако не го добиете вашиот купување во рок од 60 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршувањеПревозот Време : Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред ПотврдиПолитика за наплата : Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, Контактирајте со нас прво , Ние може да ви помогне да се реши проблемот, и се сеќавам, не се отвори спорот пред да контактирате со нас, Затоа што тоа не е најдобар метод да се реши овој проблемПовратни Информации : Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа За Сигурно

DEN 324.00 431.52
Во продавницата.
За Леново A698T Тешко нано-екран заштитен филм супер силно влијание екран експлозија-доказ заштитна фолија
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокусира на производство на електронски екран со некоја заштитна фолија серија фабрикаБесплатни поштенски за повеќето земјиЕкран со некоја заштитна фолија произведени од страна на компанијата суровини користење на оптички одделение плус тешко TPUЗаштитен филм на TPU има неколку предности во споредба со калено стакло филм,1 TPU пенетрација до 99% против сина светлина преку мека светлина2 стврднување третман на TPU без нула цврстина3 лесно да се вклопи паста може да биде повторно залепете4 не пукна и употребата на време за долго време5 мала тежина е само 1 / 3 од калено стакло

DEN 67.00 95.04
Во продавницата.
Ултра Тенок Калено Стакло Екран Заштитник Експлозија-доказ Пред Стража Филмови За Алкател idealXCITE / CameoX / Verso 5044R / U50
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации...

DEN 115.00 143.52
Во продавницата.
За Leagoo М9 Калено Стакло Покрие 9H 2.5 D Анти-Удар Нула Доказ Екран Заштитник Стакло Филм За Leagoo М9 Безбедноста Стража
 • Продажбата
 • Ново
 • -24 %

За Leagoo М9 Калено Стакло Покрие 9 H 2.5 D АнтиУдар Нула Доказ Екран Заштитник Стакло Филм За Leagoo М9 Безбедноста СтражаКарактеристики : 1...

DEN 72.00 95.04
Во продавницата.
3D Криви Работ Калено Стакло За Samsung Галакси S9 Екран Заштитник Заштитна Фолија За Samsung Galaxy S9 Плус Случај Пријателски
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

3 D Криви Работ Калено Стакло За Samsung Галакси S9 Екран Заштитник Заштитна Фолија За Samsung Galaxy S9 Плус Случај ПријателскиФункција : · Случај Пријателски Дизајн : Ако сакате мека случај на вашиот телефон за подобра заштита, треба да се избере овој екран заштитник случај пријателски дизајн.· 3 D Криви дизајн, ЦЕЛОСНА Работ Покриеност...

DEN 187.00 207.36
Во продавницата.
2.5 D 0.3 mm калено стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3/забелешка 3 Про екран заштитник, чувар филм пред случај маска +чистење колекции
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Ставките коишто се Вклучени : 1 x Калено стакло 1 x Toolkit 1 x Меур Кутија без мало пакет Забелешка : Ако Наредби >=3 Pcs, Дополнителни 2% ПОПУСТ Попуст...

DEN 77.00 90.72
Во продавницата.
0.3 mm 9H калено стакло За HTC ЕДЕН X S720E G23 екран заштитник заштитна guard филм пред случај маска +чистење колекции
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Ставките коишто се Вклучени : 1 x Калено стакло 1 x Toolkit 1 x Меур Кутија без мало пакет Забелешка : Ако Наредби >=3 Pcs, Дополнителни 2% ПОПУСТ Попуст...

DEN 77.00 90.72
Во продавницата.
2 ПАРЧИЊА 9H калено стакло За iphone 4s 5 5s 5c SE 6 6s плус 7 plus екран заштитник заштитна guard филм пред случај маска
 • Продажбата
 • Ново
 • -63 %

Екстра Чувствителни на Допир Лесна инсталација Без било меурчиња по инсталацијата Ултра Јасно , 98% HD транспарентност Антиотпечатоци & Маснотии нечистотија , Антида се Загрози доказ стакло за 1 парче : 1 X Калено Стакло / Без Мало Кутија 1 X Алкохол брис 1 X Ткаенина за Чистење Забелешка : 1 , Nomal време на Испорака За 20~60 дена 2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита на време 3 , ако не може да се добие во време 4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стоки

DEN 53.00 142.08
Во продавницата.