пресечените алки

Презентиран 241 позиции

На страницата. 1-26 241
Срцето Хривнија Кристал Љубов Отворање Златна Боја Хривнија Кристал Нараквици & Алки Девојка Склопот на Подарок ЌЕ@17
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

Срцето Хривнија Кристал Љубов Отворање Златна Боја Хривнија Кристал Нараквици & Алки Девојка Склопот на Подарок ЌЕ@17 Опис : Карактеристики : Тип : Нараквица / ЗакачамОблик : СрцетоСтил : КорејскиЗа публиката : Жена / девојкаБоја : ЗлатнаМатеријал : АлуминиумскиЗакачам обемот(Min) : прибл...

DEN 48.00 58.56
Во продавницата.
Моден Жените Сјајна Ѕвезда Широк Прилагодливи Алка Легура Хривнија Накит Подароци 8 LL@17
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

Моден Жените Сјајна Ѕвезда Широк Прилагодливи Алка Легура Хривнија Накит Подароци 8 LL@17 Опис : Функција : Нараквици Тип : АлкиПарична казна или Мода : МодаСтил : ТрендовскиМатеријал : АлуминиумскиДимензии : Ширина 9mmПол : ЖенитеИдеален подарок за пријателите, семејството и најблиски, за сите приликиПакетот Вклучува : 1 x Хривнија

DEN 51.00 61.92
Во продавницата.
Партија Фустан Елегантен Делукс Австриската Кристал Хривнија Жените Бесконечност Кристал Алка Подарок (Боја: Сребро) LXH
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Партија Фустан Елегантен Делукс Австриската Кристал Хривнија Жените Бесконечност Кристал Алка Подарок (Боја : Сребро) LXH Опис : Материјал : алуминиум...

DEN 70.00 87.84
Во продавницата.
B184Free Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен 925 Печат позлатен сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Продажбата
 • Ново
 • -9 %

1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 1225 работни дена ЕМС 812 работни дена >= $200 DHL / Федекс / UPSот 38 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 47 недели поради строгите обичај Инспекција...

DEN 217.00 238.56
Во продавницата.
Bangrui Африкански Накит за Жените Златна Боја Дубаи Накит Етиопската Алка Арапските Нараквици,Булчински Подарок/Мајка Присутни
 • Продажбата
 • Ново

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Најновиот Голем Широк Етиопската Алка / Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африкански Мажи Жени Накит Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

DEN 331.20
Во продавницата.
Трговија на големо накит >>>РЕТКИ ТИБЕТ MIAO СРЕБРО ЧОВЕК ЗМЕЈ ХРИВНИЈА ПРИЛАГОДЛИВИ
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 484.00 569.28
Во продавницата.
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит жените Мода рака во рака накит трговија на големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија, без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број)2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.димензии : дијаметар 5.6 cmпревозот времеПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

DEN 347.00 408.00
Во продавницата.
Трговија на големо накит >>Гроздобер Тибет carvings на џинови хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 639.00 752.16
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632 >>Убава Тибет Сребро Црвени Корални Ткаенината Племенски Хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 647.00 761.28
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632 >>>Исклучителна Тибет Сребро природен камен Ткаенината Хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 606.00 713.28
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632e >> Топла продажба Тибетански Тибет Сребро Magpies Алка Ткаенината Хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 973.00 1145.28
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632e >>Класичната Уникатен слон Тибет Сребрена алка Ткаенината Хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 933.00 1097.28
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632e >>>NO-S3018 поставен мандарина патка Тибет Сребро ткаенината Хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 933.00 1097.28
Во продавницата.
Моден Розова Кристал Кристално Сребро Лента Приклучок Лежиште за Рак на Дојка Свеста Прилагодливи Бела Ресни Јаже Хривнија 1pc
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Моден Јасно Австриската Кристал Вистински Бело Злато Позлатен Парфем Шише Дизајн Dangle Pendant За Накит Ѓердан P034 парчеМоден Јасно Австриската Кристал Вистински Бело Злато Позлатен Писмо D i o r Дизајн Dangle Pendant За Накит Ѓердан P033 парчеПенливи Јасно чешка Кристал Вистински 18 KGP "Скокање Крило Коњ" Дизајн Dangle Pendant За Ѓердан Мода Накит P006 парчеМоден Јасно чешка Кристал Вистински 18 KGP Прекрасна Мачка Главата Дизајн Dangle Pendant За Накит Ѓердан P017 парчеМоден Јасно чешка Кристал Вистински 18 KGP Среќа Слон Шема Dangle Pendant За Накит Ѓердан P020 парчеМоден Јасно чешка Кристал Вистински 18 KGP Прекрасна Мачка Главата Со Bowknot Дизајн Dangle Pendant За Накит Ѓердан P018 парче2014 Мода Јасно Австриската Кристал Вистински Бело Злато Позлатен Cleverish Bowknot Дизајн Шарм Pendant За Накит Ѓердан P059 парчеМоден Јасно Австриската Кристал Вистински Бело Злато Позлатен Цвет И C Дизајн Прилично Pendant За Накит Ѓердан P044 парчеМатеријал : Кристал & РесниМетал : Легури,Сребро ПозлатаДолжина : (приближно) 6.510"Лента Големина : (приближно) 17x33 mmТежина : (приближно) 6 грама (1pc)Состојба : НоваПроизвод ID : 070038Нашите слики се однесе од реалниот објект, понекогаш поради тоа што на светлината, објектот боја имаат малку поинаква од сликата,се надевам, ќе може да се разбере.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 93.00 143.52
Во продавницата.
бесплатни P&P HU632 >>New Тибет Сребро Врежан Змеј Тотем Lapis Lazuli Прилагодливи Алка се Отвори
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 647.00 761.28
Во продавницата.
MANILAI Шупливи Надвор Дизајн Легура Заврши Manchette Нараквици За Жените Мода Геометриски Ткаенината Алки Изјава Накит Bijoux BL370
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Материјал : АлуминиумскиДимензии : Дијаметар : 110mm, Висина : 60mmТежина : 56 ГрамаБоја : Злато,Сребро.Пакет : 1pc / 1 opp вреќа.Нашата Продавница Дома : Продажба На Предмети Линк : Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

DEN 216.00 287.52
Во продавницата.
САКАМ ДА МЕСЕЧИНАТА & НАЗАД Ткаенината Нараквици & Алки Жените Класичен Цитат Ангажман Накит Челик Pulseras Mujer Сестра Подароци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

САКАМ ДА МЕСЕЧИНАТА & НАЗАД Ткаенината Нараквици & Алки Жените Класичен Цитат Ангажман Накит Челик Pulseras Mujer Сестра Подароци

DEN 134.00 168.00
Во продавницата.
Pulseras Мода Најдобар Пријател Ткаенината Нараквици & Алки за Жени Мажи Накит Женски Шарм Хривнија Pulseiras Bijoux Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Pulseras Мода Најдобар Пријател Ткаенината Нараквици & Алки за Жени Мажи Накит Женски Шарм Хривнија Pulseiras Bijoux Додатоци

DEN 134.00 168.00
Во продавницата.
2017 Мода Змија Нараквици Накит За Жените Смола Нараквици&Алки Се Прилагоди Накит Додатоци Подароци Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : цинк легура,смолатежина : 66gконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : злато / сребренаКоличина : 1 компјутерC ondition100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

DEN 120.00 149.28
Во продавницата.
Моден ATOLYESTONE18K Злато Сидро Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Закачам
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

ATOLYESTONE18 K Злато Сидро Алка од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит ЗакачамДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 6.5 см Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

DEN 590.00 719.52
Во продавницата.
10pcs Титаниум челик накит трговија на Големо, фабриката жица Алки опашки во четири бои едноставни диви додатоци хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

10 PCS Титаниум челик накит трговија на Големо, фабриката жица Алки опашки во четири бои едноставни диви додатоци хривнијаДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 5.7 CM Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

DEN 3149.00 3840.00
Во продавницата.