партија Diy декорации

Презентиран 251 позиции

На страницата. 1-26 251
Бесплатен превозот 2.6 m 2017 Топла продажба led гумени медуза, бојата се менува медуза светлина за настан декорација
 • Продажбата
 • Ново

1.Слики на овој декорација led гумени медуза2.Додатоци на&бои на овој декорација led гумени медуза3.Параметри Точка Име : декорација led гумени медуза Материјал : 210 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 2.6 mДодатоци : Додатоци : еден воздушен компресор,35w;еден метален синџир;една бојапромена на led светло,10w;еден packign торба4.Плаќање &Испорака време5...

DEN 36480.00
Во продавницата.
Бесплатен превозот 3m*3м*2.5 m Гумени фото кабина/ Гумени Фото Студио
 • Продажбата
 • Ново

1.Слики на овој гумени фото кабина2.Додатоци на&бои на овој гумени фото кабина3.Параметри Точка Име : гумени фото кабина Материјал : 300 D водоотпорен оксфорд крпа Големина : 3m*3м*2.5 mДодатоци : еден воздушен компресор,120w една бојапромена на led светло,10w еден далечински управувач една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

DEN 28560.00
Во продавницата.
Промоција 2 Ролни/10Rolls 0.5 mm Хром Нерѓосувачки Челик Жица За Завеса/Светилка Декорација Diy Додатоци Метална Жица
 • Продажбата
 • Ново
 • -21 %

[Добредојдовте на нашата продавница,се Надевам дека ќе имате добро време]Промоција 2 Ролни / 10 Rolls 0.5 mm Хром Нерѓосувачки Челик Жица За Завеса / Светилка Декорација Diy Додатоци Метална ЖицаПроизвод ДекорацијаИме : Метал Фитинг Завршува за МонистраБоја : како што е прикажано на сликатаГолемина : 0.5 mmМатеријал : МеталПакет : 2 Ролни / 10rollsУпотреба : Лустерот Светилка Конектори , Curtan Прстени , Дома Декорација Осветлување Виси Куки, Свадба Декорација , Новогодишни Елки ВисиAnswer : ___________________________ Note : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 327.00 414.24
Во продавницата.
(80pcs/многу) 30мм рачно изработени Дрвени Банер Празно Недовршени Селски Овална Дрво Ознаки Ласерски Сече 1.2-CT1445
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

· Matetial : Висок квалитет basswood иверица ;· Пакет се вклучени : 80pcs· Големина на : Прибл : 1.2 инчи Ширина x 0.3 инчи Висина x 1 / 8 инчи, дебелина;Прибл...

DEN 403.00 480.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот LED осветлување маска Херој Лице Guard DJ Маска за Партијата ноќта на Вештерките Роденден LED Шарени Маски за show фаза партија
 • Продажбата
 • Ново

Бесплатен Превозот LED осветлување маска4 бои : Бела, Црвена,Зелена,Синасо rechargable batteryвреме на полнење : за 20minutesкористење време : околу минутиРакавици Големина : Слободен големина...

DEN 2352.00
Во продавницата.
БОЖИЌ Полистирен Styrofoam Пена Прстен DIY Додаток рачно изработени Партија Украси Различни Големини да се Избере
 • Продажбата
 • Ново
 • -0 %

Опис : Вие треба да изберете на "Износот" и цената автоматски ќе се промени.2 Форми и 23 Големини на располагање ве Молиме изберете од паѓачкото мени.*Нашите производи имаат различни големини за да изберете од, секоја големина на бројот на производи што се продаваат не се исти.*Ве молиме обрнете внимание на избор на број, ако не го разбираат, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за кориснициМожете да изберете што големината на производот, ќе се добијат следниве број на производи : *Прстен Големина На : Дијаметар(mm) x Висина(mm)50x15mm : 5 P 75x15mm : 5 P 90x23mm : 2 P100x17mm : 2 P 110x20mm : 2 P 120x21mm : 2 P150x25mm : 2 P 170x33 mm : 1 P 200x25mm : 1 P220x45 mm : 1 P 250x40mm : 1 P 300x45mm : 1 P330x70mm : 1 P*Половина Прстен Димензии : Дијаметар(mm)120mm : 2 P 150mm : 2 P 170mm : 1 P200mm : 1 P 220mm : 1 P 250mm : 1 P300мм : 1 P 330mm : 1 P 350mm : 1 P400mm : 2 PОпис На Производот : Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Полистирен*Прстен Големина На : Дијаметар(mm) x Висина(mm)50x15mm75x15mm90x23mm100x17mm110x20mm120x21mm150x25mm170x33mm200x25mm220x45mm250x40mm300x45mm330x70mm*Половина Прстен Димензии : Дијаметар(mm)120mm, 150mm, 170mm, 200mm, 220mm, 250mm, 300мм, 330mm, 350mm, 400mmГолемина како слика...

DEN 129.00 129.12
Во продавницата.
Децата и возрасните симпатична белата ангел пердув крилја самовила крила фаза перформанси материјали креативни подароци ЕМС бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1...

DEN 7517.00 8352.00
Во продавницата.
Вистински соба избега игра реквизити објект Човечки допир уреди со покажувач на дигитални цевка екранот cipher и го отклучите
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Производ појавување : 12 V адаптер 1 Слики (еден поен, два опционални, поддршка custom) 1 Интелигентна контролорот 1 Лозинка екранот (опционално) На тип на производ што: еден допир го отклучите: еден допир точка отклучување еден допир на екранот: еден допир точка прикажува лозинка еден допир 3: еден допир точка прикажува лозинка и отклучување две допрете го отклучите : две допир точка отклучување две touch дисплеј : две допир точка прикажува лозинка две допир 3: две допир точка прикажува лозинка и го отклучитеПрвиот се игра Опис : mural инсталиран во соодветната висина од околу 1,5 метри, скриена моќ линија...

DEN 1678.00 1766.40
Во продавницата.
1pcs Селски Дрвени Прстен Кутија Свадба Декорација Гроздобер Mariage Оркестарот Дрво Прстени Кутии Свадба Партија Декорација (без прстени)
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

11pcs Селски Дрвени Прстен Кутија Свадба Декорација Гроздобер Mariage ОркестаротДрво Прстени Кутии Свадба Партија Декорација (без прстени)Стил : "дали ќе б" гроздобер,селски,стара шик Погоден за свадба декорација,годишнини оркестарот партија, дома украси и сл...

DEN 528.00 879.36
Во продавницата.
25 Метри 13cm Сјајот Sequin Tulle се Тркалаат Гајтанот Туту Свадба Декорација Tulle Ролни Organza Газа Елемент Табела Тркач Mariage
 • Продажбата
 • Ново
 • -37 %

Име : НИ НетоШирина : 13cmМатеријал : 100% ПолиестерДолжина : 25 Yard .за 22mУпотреба : Свадба Декорација .Торта Подарок кутија декорација .ЗанаетВе молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради мониториДраг пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации...

DEN 132.00 209.76
Во продавницата.
Прилагодено за рекламирање moveable зелена гумени жаба костим за возрасни гумени жаба реплика маскота облека продажба
 • Продажбата
 • Ново

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп / пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања...

DEN 16800.00
Во продавницата.
Свадба Декорација Organza Tulle се Тркалаат 6.5 см 25Yard Tulle DIY Туту Здолниште Декорација Mariage Фламинго Еднорог Партија Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Име : НИ НетоШирина : 6.5 смМатеријал : 100% ПолиестерДолжина : 25 Yard .за 23mДраг пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации...

DEN 96.00 147.84
Во продавницата.
WSOMIGO Нови 20Pcs 6CM Бела Пена Јајце Деца DIY рачно изработени Полистирен Styrofoam Сфери Моделирање Пена Јајце Роденден-S
 • Продажбата
 • Ново
 • -28 %

производ : WSOMIGO Нови 20 Pcs 6 CM Бела Пена Јајце Деца DIY рачно изработени Полистирен Styrofoam Сфери Моделирање Пена Јајце РоденденSМатеријал : пенаГолемина : 60m mбоја : белаПакување : 20pcs / торба за пакување за Нас 1)...

DEN 78.00 108.00
Во продавницата.
AsyPets Бела Чипка Кристал Свадба Прстен Носител Перница, 6 x 6 инчи, Свадба Колекција-20
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Lumi Party Бела Чипка Кристал Свадба Прстен Носител Перница, 6 x 6 инчи, Свадба Колекција20Спецификации : Материјал : Сатен, Памук.Големина : 15*15 смПакет : OPP вреќаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мало боја отстапување се должи на светлина и на екранот.Големина може да се разликува малку поради прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 * Свадба Прстен Перница

DEN 192.00 239.52
Во продавницата.
Невестата и Младоженецот Стол Знаци ,Селски Свадба Дрвен Стол Знак,Дрво Знаци,Фото Реквизити , Свадба Декорација ,2 парчиња/многу
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Невестата и Младоженецот Стол Знаци ,Селски Свадба Дрвен Стол Знак,Дрво Знаци,Фото Реквизити , Свадба Декорација ,2 парчиња / многуматеријал : дрво бои : природно дрво боја невестата димензии : 30cm x 20cm младоженецот димензии : 30cm x 24cm количина : 2 парчиња / многу=1 невестата + 1 младоженецот пс : оваа производи не се вклучуваат на гарланд.

DEN 960.00 1199.52
Во продавницата.
1 КОМПЈУТЕР Свадба Невестата Бела Боја Памук Општа Намена Moisturising Поставата Ракавици Здравје Работа GlovesP1
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Бела Боја Памук Општа Намена Moisturising Поставата Ракавици Здравје Работни Ракавици WA791 P45Опис : Материјал : SpandexБоја : БелаМека, мазна, и удобно.Висока еластичност,breathability,не деформација по Перење.Одлично за свадба,вечер партија, фенси облека, или матурска додатокПогоден за свадба ден или други извршување шоу,воена преглед ракавици.Пакет Се Вклучени : 1 X Пар на РакавициИзвестување : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

DEN 33.00 37.44
Во продавницата.
10yards 15cm 6inch Sequins Срцето Tulle Ролни Свадба Декорација Mariage Сјајот Tulle се Тркалаат DIY Tulle Ткаенина Занает Слободни shiping
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

метарДраг пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации...

DEN 125.00 167.04
Во продавницата.
10pcs/многу LED Самовила string светлина водоотпорен Батерија Управувана стрингови светла за свадба божиќ украси ајфеловата кула вазна светилки
 • Продажбата
 • Ново

10pcs / многу LED Самовила string светлина водоотпорен Батерија Управувана стрингови светла за свадба божиќ украси ајфеловата кула вазна светилкиСите Батериите Се ВклучениСпецификација на производот : Име на Производ : LED Бакарна Жица String Lights LED Бои : Црвена, жолта, сина, зелена, бела, топло бела, розова, виолетова Жица Боја : Сребрена (уредувачки) Жица со Дијаметар : 0.4 mm Жица Должина : 100cm, 1 Meter Сијалица Простор : 10см, 4inch Батеријата Модел : 2 x Cr2032 Батерии ( Вклучени )( Repalceable ) Вклучени Батерии : Да Батеријата може да се замени : Да Работи Време : Повеќе од 48hrsПакет се Вклучени : 10 x Бакарна Жица LED string светлина ( Батериите се вклучени )Производ Слики : Нашата Фабрика :

DEN 623.52
Во продавницата.
HAOCHU Шарени Партија Оркестарот Поставите 12inch 30cm Ткиво Хартија Пом Пом Жолта Нане Зелена Хартија Гарланд String Деца Роденден Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -39 %

Карактеристики : Марка : HAOCHU Материјал : Висок Квалитет на Хартија, Големина : (3*10inch, 3*12inch)хартија пом пом, 12* хартија tassel гарланд, 2*2m круг хартија гарланд Употреба : Свадба, Партија Декорација Пакет Вклучуваат : 20 Pcs / Set Забелешка : боја ќе бидат малку различни, поради некои причини, особено различни компјутерски екран, се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме!1...

DEN 702.00 1151.52
Во продавницата.
HAOCHU 24Pcs/Set Микс Големина DIY Бела Сива Сини Ткиво Хартија Фан Хартија Пом Пом Свадба, Роденден Празничниот Декор Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -34 %

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет на Хартија Прекрасна декорација за вашиот дом, партија Големина : (2* 20cm, 2* 30cm, 2* 40cm)хартија фан, 3*10inch хартија пом пом, 1*10inch хартија саќе, 1*10inch хартија фенер, 12*хартија tassel гарланд, 1*круг хартија гарланд Пакет : 24 Pcs / Set ќе се без сомнение ќе ви се љубовтаНие прифаќаме alipay тука ...

DEN 950.00 1439.52
Во продавницата.
Бесплатен превозот Нови пристигнување двојно цвет со кристал Свадба Гостин Книга и Пенкало Поставите 1068
 • Продажбата
 • Ново

start16846496345044Гости : 16 * 24.5 cm , Пен носителот : 9 * 9 * 2cmГости Спецификација : 1 страница е за невестата и младоженецот име.1 страница е за Невестата"s семејство.1 страница е за Младоженецот семејството.1 страница е за Слугинката на Честа, Пратилки и Цвет девојка.1 страница е за Најдобриот Човек, Groomsmen и Прстен Носител.Следните 65 страници се за гости имиња и нивните 'мисли' (11 редови по страна) Гости Страници : 70 СтранициНајголемиот дел продажба : Сè во нашата продавница е spporting големо се продаваат, не двоумете се да контактирате со продавачот на производи / количини ќе се intrested во...

DEN 1247.52
Во продавницата.
Бесплатен Превозот, 8inch (20cm) 10pcs/многу Мешана боја Кинески хартија фенер светилки круг свадба хартија фенер Led хартија фенер
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Бесплатен Превозот, 8inch (20cm) 10pcs / многу Мешана боја Кинески хартија фенер светилки круг свадба хартија фенер Led хартија фенерДетали за производот : Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, или декорација во дом или канцеларија,супермаркет...

DEN 773.00 813.60
Во продавницата.
80pcs/многу 63mm ab боја кристал лустерот призмата suncatcher pendant бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоциоблик : школка капка ПРИЗМАголемина : 63mmбои : виножито ab слој бојаниво на квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .Мини цел : 80pcs / многу

DEN 5041.00 5664.00
Во продавницата.
RGB Љубов Срце Облик LED Светло Светилка Свадба Валентин Партија Декорација Подарок 5pcs
 • Продажбата
 • Ново

За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен...

DEN 959.52
Во продавницата.
100pcs/многу Срце Облик Свадба Hangtags Бонбони Кутија Додатоци Удирање Со Монистра Личност Печатени Дизајн
 • Продажбата
 • Ново

започнетекрајотАко имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не целPls разбирање едни на другиТопла Продажба hangtagедна страна се печатат, други е празнојаже и картичка е separatley ,треба DIYпрекрасна дизајн за да се направат вашиот живот полн со среќаMatrial : бела хартија бисерГолемина : 5.9*4.5 cmБоја : белаПечати : pls потврди дизајн со нас пред да плаќањеQantity : 100pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Ние би можеле да се прилагоди на големината боја дизајн, ако треба pls да ми кажете вашата детална потреби, ние ќе им даде на котација.Прифати Прилагодено Цел, Хартиена кеса, Хартиена кутија, Неткаени торба, Opp вреќа, ВИП картичка, Покана, како и други работиДобредојдовте да се консултирате со нас!!!Да почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .бидејќи РАДОСТ APLLE ПРОДАВНИЦА се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодарам многу!Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !Welcom ја посетите нашата продавницата за повеќе опции

DEN 1680.00
Во продавницата.