завртки

Презентиран 271 позиции

На страницата. 1-26 271
10pcs мебел кабинет завртка дупка 5mm приклучок пластични го приклучиш на дупка гардероба главата на завртката декорација покрие dustproof plug маска
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

10pcs мебел кабинет завртка дупка 5mm приклучок пластични го приклучиш на дупка гардероба главата на завртката декорација покрие dustproof plug маска1.боја : бела,црна,црвена кафеава,кафе ,беж ,сива итн2.количина : 10pcs / многу3.материјал : ABS пластика4.погоден за шрафцигер, погрешна дупка, го приклучиш на дупка приклучокот на мебел и одборот

DEN 91.00 95.52
Во продавницата.
20pcs/многу M3*15 m3 x 15mm Женски Женски Навој Месинг ќор-сокак Spacer Проред Хексадецимален Завртки Месинг Навој Spacer
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

М3*15 Месинг ЌорСокак Spacer Женски Женски Проред Хексадецимален Завртки Месинг Навој SpacerE=4.7 mmако ви требаат повеќе квалитет, pls контактирајте со нас за подобра попуст.

DEN 129.00 143.52
Во продавницата.
Не ' рѓосувачки Челик 304 Совет Постави Завртки Гром Внатрешна Хексагонални Хексадецимален Socket Head Машина Обезглавени Врвот Жица М4*4/5/6/8/10/12-25мм трговија на Големо
 • Продажбата
 • Ново

Најмалку 5 знациИма позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од страна на Г * L состав (дијаметар * должина) вкупна должина Единица : mm Номинална дијаметар d Теренот P Dt S T Max Номинална Max Min Min М1.6 0.35 0.7 0.4 0.724 0.710 0.7 М2 0.4 0.5 0.9 0.913 0.887 0.8 М2.5 0.45 0.65 1.3 1.3 1.275 1.2 М3 0.5 0.75 1.5 1.58 1.52 1.2 М4 0.7 1 2 2.08 2.02 1.5 М5 0.8 1.25 2.5 2.58 2.52 2 M6 1 1.5 3 3.08 3.02 2 М8 1.25 2 4 4.095 4.02 3 M10 1.5 2.5 5 5.14 5.02 4 М12 1.75 3 6 6.14 6.02 4.8 М16...

DEN 312.00
Во продавницата.
304 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Head Слива Шест Лобус Приклучок Безбедност Главата на Завртката Гром Анти-кражба М2*4/5/6/8/10мм
 • Продажбата
 • Ново

Најмалку 5 знаци Референтен стандард за GB2673, постојат и позитивни и негативни tolerances се особено загрижен за оние, кои го погоди, на референтна големина состои од D * L (дијаметар * должина) содржи должината на главата Единица : mm Тема големина d М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10 Теренот Стр 0.4 0.45 0.5 0.6 0.7 0.8 1 1.25 1.5 Dk Номинална 4.4 5.5 6.3 8.2 9.4 10.4 12.6 17.3 20 Теорија max 4.7 3.8 5.5 7.3 8.4 9.3 11.3 15.8 18.3 Мин 3.5 4.4 5.2 6.94 8.04 8.94 10.87 15.37 17.78 K max 1.2 1.5 1.65 2.35 2.7 2.7 3.3 4.65 5 T Max 0.64 0.79 0.83 1.32 1.53 1.51 1.78 2.54 2.8 Мин 0.51 0.66 0.7 1.14 1.16 1.12 1.39 2.15 2.41

DEN 312.00
Во продавницата.
100Pcs М3 Тема 30+6mm Најлон Хексадецимален ќор-сокак Стенд-оф Spacer
 • Продажбата
 • Ново

*Практична 100 Pcs М3 Тема 30+6mm Најлон Хексадецимален ќорсокак Стендоф Spacer100 Pcs М3 Тема 30+6mm Најлон Хексадецимален ќорсокак Стендоф Spacer Product Име : Хексагонални ќорсокак Spacer;Конец Големина : M3Машки Конец Должина : 6mm / 0.24";Хексадецимален Дел Должина : 30мм / 1.2"Вкупна Големина : 36 x 6mm / 1.4" x 0.24"(L*D);Материјали : НајлонБоја : Црна;Нето Тежина : 84gЗавртка навој хексагонални стендоф изолација на машки да се женски тип, со црни најлон изградба.Навој изолација се користи за да се магацинот или планината печатени кола и машина одбори.На standoffs spacer се користи за да се задржи на матичната плоча над случај, се спречува плоча од shorting надвор и им помага на ладење.Пакет Содржина : 100(+ / 2%) x Хексагонални ќорсокак ИзолацијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

DEN 296.16
Во продавницата.
РК E Авион Пропелер Проп Saver Заштитник x 20mm 3мм Гума О Прстен
 • Продажбата
 • Ново

Име на производ Проп Saver w О Прстен Материјал Гума (O Прстен), Алуминиум (Проп Saver (скрин сејвер) Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење О Прстен ГолеминаНадворешен Дијаметар : 20 mm / 0.787"Внатре Дијаметар : 14 mm / 0.55"Дебелина : 3 mm / 0.118" Проп Saver (скрин сејвер Големина 10 x 8 mm / 0.4" x 0.3" (D*T) Дупка со Дијаметар 3.17 mm / 0.125"

DEN 167.52
Во продавницата.
Титаниум завртки M6x12 ISO 7380 Копчето Главата Хексадецимален 4.0 возачот Ti GR2 Полиран 10 компјутери
 • Продажбата
 • Ново

Имаме ISO 7380 Титаниум screws M6x8 M6x10 M6x12 M6x16 M6x20 во парк,Копчето главата,Хексадецимален 4.0 возачот, Ti GR2,ПолиранПримероци се Титаниум завртки M6 X12Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на товар, ако цел повеќе.

DEN 134.40
Во продавницата.
Сива Резервен Дел Модул 1.5 30 Поттикне Опрема Тркала 10x48x15mm за Директно Мелница
 • Продажбата
 • Ново

Име на производ Опрема Модул 1.5 Заби Број 30 Тип Директно Опрема Внатрешна Дупка со Дијаметар од 10мм / 0.39" Надворешниот Кол 48mm / 1.9" Дебелина 15mm / 0.6" Материјал Метална Сива Боја

DEN 482.88
Во продавницата.
Титаниум завртки 6-40x7/32 Копчето Главата Torx T10 Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери
 • Продажбата
 • Ново

Имаме Титаниум завртки 640x7 / 32 во акции, Според ASME B18.32002, Копчето главата,T10 возачот,Ti GR2,Полиран.Примероци се ANSI Титаниум завртки 640x7 / 32Ве молиме да ја плати откако ќе ги ажурира вкупно amout ако цел повеќе.

DEN 907.20
Во продавницата.
Титаниум завртки M6x20 ISO 7380 Копчето Главата Хексадецимален 4.0 Возачот Ti GR2 Полиран 10 компјутери
 • Продажбата
 • Ново

Имаме ISO 7380 Титаниум screws M6x8 M6x10 M6x12 M6x16 M6x20 во парк,Копчето главата,Хексадецимален 4.0 возачот, Ti GR2,ПолиранПримероци се Титаниум завртки M6x20Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на товар, ако цел повеќе.

DEN 136.80
Во продавницата.
100pcs/многу Месинг ќор-сокак Spacer М3 Машки x М3 Женски -15mm Тема 6mm
 • Продажбата
 • Ново

Ова е за една кеса на 100 парчиња од Месинг ќорсокак Spacer М3 Машки x М3 Женски 15mm Тема 6mm.Големина : М30.5 x 15mm(3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x 15mm Долго)Телото = 15mm (не вклучуваат нишка)Должина на темата е 6mm Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

DEN 650.40
Во продавницата.
Титаниум завртки 4-40x5/32 Копчето Главата Torx T8 Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери
 • Продажбата
 • Ново

Имаме Титаниум завртки 440x3 / 16 440x5 / 32 440x1 / 4 440x5 / 16 440x3 / 8 440x1 / 2 во парк Копчето Главата Torx T8 возачот Титаниум GR2,Полиран.Примероци се ANSI Титаниум завртки 440x5 / 32Ве молиме изберете соодветен начин на испорака погоре за вашата цел и го плаќаат откако ќе се ажурира на товар.

DEN 696.00
Во продавницата.
200pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М3-М8 Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка Асортиман комплет
 • Продажбата
 • Ново

200pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик М3М8 Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка Асортиман комплетГолемина (Конец x теренот x Должина) : M3 x 0.5 x 3мм, M3 x 0.5 x 4mm, M3 x 0.5 x 6mm, M4 x 0.7 x 4mm, M4 x 0.7 x 6mm,М5 x 0.8 x 5mm, М5 x 0.8 х 8мм, M6 x 1.0 х 6mm, M6 x 1.0 х 10мм, М8 x 1.25 x 8мм.Пакување број 200 : 10 вредности на секој 20.

DEN 912.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот 100pcs/Многу M3x5 mm M3*5 мм Легиран челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки сет завртки со чаша точка
 • Продажбата
 • Ново

Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки сет заврткиМатеријал : Легиран челикDIY Материјали : ЕлектричниПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

DEN 150.72
Во продавницата.
Бесплатен Превозот 30pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M6x12 mm M6*12 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиМАТЕРИЈАЛ : 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликDIY Материјали : Мета на листата rkingПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

DEN 251.00 264.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот 100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M5x8 mm М5*8 мм Црно Одделение 12.9 Легиран Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Метрички Навој DIN912 12.9 Легиран Челик Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиТеренот : M5x0.8ммГолемина : M5(d)x8mm(L) Целосно НишкаКоличина : 100pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата...

DEN 372.00 391.20
Во продавницата.
50pcs LED ќор-сокак Одредување Завртки 19*25мм Стакло fastener ќор-сокак spacer
 • Продажбата
 • Ново

50pcs LED ќорсокак Одредување Завртки 19*25мм Стакло fastener ќорсокак spacerКарактеристики : Дијаметар : 19mmВисина : 25mmМатеријал : шупливи нерѓосувачки челикНие не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме!Answer : ___________________________ Note : ние имаме различни големина,различни големина различни различни цена.Сите големина на сликата.Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!

DEN 1824.00
Во продавницата.
304 од не ' Рѓосувачки Челик 1.5 2 2.5 3 4 5 6mm Dowel Pin Род Асортиман Комплет
 • Продажбата
 • Ново

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Ø1.5 Ø2 Ø2.5 Ø3 Ø4 Ø5 Ø6mm Поставите Цилиндрични Pin Позиционирање Pin Dowel Pin Род Асортиман КомплетНа assortments содржи следниве димензии : 1.5x6mm(10pcs), 1.5x12mm(10pcs), 1.5x18mm(10pcs), 2x8mm(10pcs), 2x10mm(10pcs), 2x12mm(10pcs),2x18mm(10pcs), 2.5x10mm(10pcs), 2.5x12mm(10pcs), 2.5x18mm(10pcs), 2.5x20mm(10pcs),3x10mm(10pcs), 3x12mm(10pcs), 3x18mm(10pcs), 3x20mm(10pcs), 4x10mm(10pcs), 4x12mm(10pcs),4x14mm(10pcs), 4x20mm(10pcs), 5x20mm(10pcs), 5x30mm(10pcs), 6x20mm(10pcs), 6x30mm(10pcs).Нерѓосувачки челик dowel иглички се производство на пневматски dowel опрема и дојде во преднамалување на должини идијаметри и се користи во многу апликации како армирано зглобовите, поддршка на полиците и hobbyist ги користитево градењето на играчки и модели...

DEN 1094.40
Во продавницата.
Дијаметар 20mm Висина 3.8 мм 201 од не ' Рѓосувачки челик огледало помине декоративен поклопец Рекламирање завртки трговија на големо 1000Pieces KF781
 • Продажбата
 • Ново
 • -19 %

започнете Цена : $97.48 Цена : $124.98 Цена : $199.99 Цена : $212.48 Цена : $262.48 Цена : $312.48крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Дијаметар 20mm Висина 3.8 мм 201 од не ' Рѓосувачки челик огледало помине декоративен поклопец Рекламирање завртки трговија на големо 1000 Pieces KF781Карактеристики : Дијаметар : 20mmВисина : 3.8 mmНето Тежина : 2.7 g / ПарчињаГлавен Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : 1000 Pieces / торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова имаме 7 големини,сите големина на сликата.На овој линк е за 20mm дијаметар, Ако треба други големина, ве молам да ме контактира или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 9233.00 11399.04
Во продавницата.