вештачки And исушени цвеќиња

Презентиран 277 позиции

На страницата. 1-26 277
10(25cm) Вештачко Цвеќе Топката Свила Роуз Свадба Бакнување Топки Pomander Партија Centerpieces Декорација Бесплатна Испорака
 • Продажбата
 • Ново

Опис100% Сосема нов,не се користиМатеријали : Свила видов +пластикаГолемина : околу 25 cm / 10 инчи во дијаметар( Грешка 13cm )Боја : Црвена / розова боја / бела / ВИОЛЕТОВА / жолта и слОдговара за Свадба и нова година .празнична Божиќ декорацијаПрименливи Центар,Училиште ,бар, дневна соба и сл оркестаротВе молиме кажете ни бојата што сакате кога ќе цел,или ние ќе ги испрати случаен!!други големина : 15cm / 20cm / 25cm / 40cm / 50cm / 60смАко сакате да го нарачате.ве молиме контактирајте со нас !

DEN 1536.00
Во продавницата.
Свадба аранжман реквизити фотографија позадина прозорец декорација свила цвет дијаметар 20cm_60cm Peony
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

4256Ве молиме контактирајте со големина по купувањето На линкот цена е 20 cm во дијаметар цената на цвеќиња Ако ви треба други големина може да контакт Свадба аранжман реквизити фотографија позадина прозорец декорација свила цвет дијаметар од 20cm 25cm 30cm 35cm 40cm 45см 50cm 60cm Peony Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !.

DEN 2074.00 2304.00
Во продавницата.
4-4.5 CM вештачки мали ткаенина росас wtih монистра,diy занает аранжман зглоб corsage,boutonniere,булчински букети, гарланд коса
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!САД $ 15.99 / многу многу многу многу многу многу : 45 мин / многу многуплаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 816.00 959.52
Во продавницата.
НОВИ 50PCS на Дип парпл, Вештачки се Зголеми Свила Цвет Глави Декорација за Свадба Партија Банкет Декоративни Цвеќиња
 • Продажбата
 • Ново

ОписСостојба : новатип на производ : свила Цвет Раководителповод : свадба или на партијатаМатеријал : Синтетички Свила полиестердимензии : 8cm во дијаметарКоличина : 50pcs / 1 торбабоја : види на сликатаВе потсетам дека постојат Хроматските аберации помеѓу камера и монитор...

DEN 576.00
Во продавницата.
Мешаат Различни Бои***50pcs (8inch) 20cm Ткиво Хартија Пом Poms цвет Свадба Партија Фестивал Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Ткиво Хартија Пом Poms Свадба Партија Фестивал Декорација Количина : 50pcs во 20cm, Големина : 20cmAnswer : ___________________________ NOTE : Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба декорација.Рачно изработени Занаетчиски , DIYМатеријал : Ткиво Хартија (Нема Загадување)Употреба : Дома Декорација, Свадба Декорација, Празнична декорација, Партија ДекорацијаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Боја може да се меша, и ако не се забелешка на боја при поставувањето на цел,ние ќе се измеша ед на бои за вас,pls љубезно,истакна, tks!!!

DEN 999.00 1051.20
Во продавницата.
4CM Главата слонова коска,Розова,Зелена,Мини Лажни Цвет Глави вештачка Свила hydrangea Гроздови,Венец Коса Додатоци,Свадба Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

1.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасно2.Оваа Цена е за 50pieces3 Боја : Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,Тоа припаѓаат на нормално дека Жолт цвет јадро ќе бидат неколку капки,ви благодариме за разбирањето!4.Ако имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте ме во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да slove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!Добредојдовте на вашата голема цел количина, ние ќе ви ги понудиме најдобрите фабрика цена .Било какви прашања ве молиме контактирајте директно со насплаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 575.00 638.88
Во продавницата.
9CM Големи орхидеи Вештачки цвеќиња Свила Орхидеи Главата Реалниот Допир Orichid цвеќиња За Свадба декорација,Diy занает орхидеи букет
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Предмет : Висок Квалитет на Мали Ткаенина вештачки цреша Глави1.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасноДијаметарот на Цвет Раководител : За 9 CM2...

DEN 674.00 748.80
Во продавницата.
3.5 СМ Мали Ткаенина Вештачка Свила Hibiscus Цвет Глави,Флорални Главата Венец,DIy Цвет Организирање на Снабдувањето,Свадба Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Предмет : Мали Ткаенина Вештачка Свила HibiscЦвет Глави1.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасноДијаметарот на Цвет Раководител : 3.5 СМ2...

DEN 576.00 639.36
Во продавницата.
(200pcs/многу)5 5Colors Нови Пристигна Шик FlatBack Цвет За Headwear Голем Мрежа Tulle Ткаенина Цвет За Деца Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 5 бои, како на слики го покажува* 12 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

DEN 3696.00 4200.00
Во продавницата.
22pcs/многу Големо 6inch&10inch (15cm&25cm) Мешани Хартија Пом Poms Хартија рачно изработени Цветови Топка За Свадба & Дома Декорација
 • Продажбата
 • Ново

22pcs / многу Големо 6inch&10inch (15cm&25cm) Мешани Хартија Пом Poms Хартија рачно изработени Цветови Топка За Свадба & Дома ДекорацијаДетали за производот1)Точка име : DIY Ткиво хартија pompom / хартија цветни топки / пом poms 2)Големина : Мешани Големина на (6 инчи,10 инчи )3)Материјал : Ткиво хартија3) Количеството : 22 КОМПЈУТЕРИ / многу5)Пакување : 1pc / opp вреќа 11 КОМПЈУТЕРИ во 6'(15cm), 11 КОМПЈУТЕРИ во 10'(25cm),6) Occassion : Забава / свадбена / бебе туш / home декорација7) Боја : зелена сина; црвено; темно розова; roseo; светло розова; темно сина; темно зелена; небо сина; зелена трева; светло сино; светло зелена; портокал; светлина портокал; orange1; темно виолетова; жолта; светло виолетова; светло жолта; кафе; крем; бела боја; итнВе молиме изберете во зависност од бројот на слика,или ние ќе го испрати во разновидни бои.Answer : ___________________________ NOTE : Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба декорација.>>Апликација : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаБоја може да се меша, и напомена боја ви се допаѓа кога ставате ред.Нашите боја шема ( 29 бои на располагање !!!! )Трговија на големо!! Обезбеди Различни Големини На Хартија Пом Poms.10 Големини на располагање !!! Ве молиме Кликнете на Нив подолу : Тие можат да се користат одново и одново и изгледа фантастично во Свадби Роденден Партии Градина Страни Бебето Тушеви денот на Благодарноста Божиќ Нова Година Ангажмани Дома Декорација Бебе е Спални соби Корпоративни Настани Годишници.

DEN 440.16
Во продавницата.
Свадба Декоративни Реквизити Материјали 22pcs 6inch&8 инчен(15cm& 20cm) Ткиво Хартија Пом Poms Свадба Партија Фестивал Декорација Цвет
 • Продажбата
 • Ново

Свадба Декоративни Реквизити Материјали 14pcs 6inch&8 инчен(15cm& 20cm) Ткиво Хартија Пом Poms Свадба Партија Фестивал Декорација ЦветДетали за производот1)Точка име : DIY Ткиво хартија pompom / хартија цветни топки / пом poms 2)Големина : Мешани Големина на (8 инчи,6 инчи )3)Материјал : Ткиво хартија3) Количеството : 22 КОМПЈУТЕРИ / многу5)Пакување : 1pc / opp вреќа 11 КОМПЈУТЕРИ во 8'(20cm), 11 КОМПЈУТЕРИ во 6'(15cm),6) Occassion : Забава / свадбена / бебе туш / home декорација7) Боја : зелена сина; црвено; темно розова; roseo; светло розова; темно сина; темно зелена; небо сина; зелена трева; светло сино; светло зелена; портокал; светлина портокал; orange1; темно виолетова; жолта; светло виолетова; светло жолта; кафе; крем; бела боја; итнВе молиме изберете во зависност од бројот на слика,или ние ќе го испрати во разновидни бои.Answer : ___________________________ NOTE : Брод рамни и лесно се составуваат, уживајте во вашиот DIY свадба декорација.>>Апликација : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорацијаБоја може да се меша, и напомена боја ви се допаѓа кога ставате ред.Нашите боја шема ( 29 бои на располагање !!!! )Трговија на големо!! Обезбеди Различни Големини На Хартија Пом Poms.10 Големини на располагање !!! Ве молиме Кликнете на Нив подолу : Тие можат да се користат одново и одново и изгледа фантастично во Свадби Роденден Партии Градина Страни Бебето Тушеви денот на Благодарноста Божиќ Нова Година Ангажмани Дома Декорација Бебе е Спални соби Корпоративни Настани Годишници.

DEN 312.00
Во продавницата.
Средна Големина на Примерок Hydrangea Боја Апсорпција Природни Суви Цвеќиња За Мобилен Телефон 1 БРОЈ/100pcs
 • Продажбата
 • Ново

Средна Големина на Примерок Hydrangea Боја Апсорпција Природни Суви Цвеќиња За Мобилен Телефон 1 БРОЈ / 100pcsОпис : Спецификација Апсорпција Жолта Hydrangea Врамени Притисне Цвеќиња Снимање Реквизити За DIY Суровини Цвет Големина 22.5 CM Боја Жолта,Бела,Розова,Црна Пакување Картон со Вакуум кутија за пакување...

DEN 801.12
Во продавницата.
4200pcs 3должина од 1,5 мм Боја Мат Stamen Двојно глави Силна Матични Цвет Торта Stamens За Свадба Декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС СлободниНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL...

DEN 693.00 815.04
Во продавницата.
7cm Вештачки Цвет Раководител Свадба Дома Декор ЈП Пена, се Зголеми за Diy Декоративни Цвеќиња Венци Scrapbooking Бакнување Топка
 • Продажбата
 • Ново
 • -37 %

ЈП Пена Рози Вештачки Цвеќиња Глави Дома Свадба Оркестарот Материјал : Пена Трендафил цвеќеКвалитет : Со Врвен КвалитетБренд : Нови,Никогаш Не Се Користат ВоБоја : бела,боја на слонова коска,светло розева боја,шампањ,темноцрвена,кралска сина,лаванда ,Виолетова,портокалова,жолта,можете да изберетеЦвет Дијаметар : За 7cm Пакет се Вклучени : 1pieceУпотреба : Овој роуз е совршен свадба, buttonholes, декоративни, centrepieces, се Зголеми Топката, коса додатоци, цветни аранжмани и повеќе!

DEN 33.00 52.32
Во продавницата.
Elgant Булчински Букет Бели Свадба Букет Со Вештачки Цвеќиња Рози Панделки Кристал За Невеста, Свадба Оркестарот
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

Бела Романтична Рачно Изработени Булчински Деверуша Букет Цвеќе Вештачки Трендафил ЦвеќеМатеријал : Лента / Artifical Трендафил ЦвеќеКвалитет : Со Врвен КвалитетБренд : Нови,Никогаш Не Се Користат ВоБоја : БелаБукет Висина : 28 СМ Букет Дијаметар : 21 CMКарактеристики : 1.Оваа wildflower букет е направен од вистински изглед рози свила цвет2.Дршката е завиткано во сатенски лента и украсени со Rhinesto3.Моден дизајн, добар квалитет, Рака, занает, Прекрасни се Зголеми за свадба букетПрилики : Тоа е одлична за свадба , забава , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата,corsages,стол лакови, прием centerpieces.

DEN 414.00 537.12
Во продавницата.
година Нови 1000 Компјутери Свадба Растера Confetti Табела Партија Свила Лажни Зголеми Цвет Ливчиња 169WG07
 • Продажбата
 • Ново
 • -1 %

1000 Компјутери Свадба Растера Confetti Табела Партија Свила Лажни Зголеми Цвет Ливчиња Тип : Ливчиња ЦветМатеријали : СвилаКоличина : 950 Ливчиња 1050 ЛивчињаЗлатен / Сребрена Боја Количина : 600 ЛивчињаГолемина : 5cm x 5.5 cm / 1.97" x 2.17" (Прибл.)Употреба : Свадба, Забава, Спална Соба, Дневна СобаЗабелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1000pcs x Ливчиња Цвет

DEN 84.00 84.48
Во продавницата.
12Pcs Розова Сатен Лента Цвеќиња со Кристал Multilayers Ткаенина Цвеќиња Appliques Прибор за Шиење Свадба DIY 4.0 cm
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

******************* Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! *******************Производ функцијаМатеријал : Сатенски + КристалГолемина на : Големина Приближно : 4.0 cmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : ПинкКоличина : 12 PcsДел Бр.R04054Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење,scrapbooking, лакови за коса, ленти тони , користете ја вашата имагинација.превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

DEN 114.00 129.12
Во продавницата.
100pcs Шарени Мини 3d Вештачки Бубамара за Дома Декор Diy Декоративни Дома Декор Микро Бонсаи рачно изработени Фотографија
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

На име на производ Мов микро пејзаж додатоциДа работат имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Минијатурни вештачки дама златицаСпецификација за производ имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато 1 cm и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминатоДрво квалитет ДрвоПроизводот се користи мов микро пејзаж уредување на додатоци, може да ви даде микро хоризонтален ефект плус о!!!Потсетник за рачно изработени производи, малку боја или нула е нормално, не квалитет на производот проблеми!!! Побарувачката премногу високи!!!Детали се детални големина, користете владетел гестови!871912720826727 топла продажба парче парче парче парче парче парче парче парче

DEN 94.00 105.60
Во продавницата.
12Pcs Бел Сатен Лента Цвеќиња со Кристал Multilayers Ткаенина Цвеќиња Appliques Прибор за Шиење Свадба DIY 4.0 cm
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

******************* Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! *******************Производ функцијаМатеријал : Сатенски + КристалГолемина на : Големина Приближно : 4.0 cmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : БелаКоличина : 12 PcsДел Бр.R04059Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење,scrapbooking, лакови за коса, ленти тони , користете ја вашата имагинација.превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

DEN 114.00 129.12
Во продавницата.
2017 Промоција Топла Продажба Вештачка За Кокосово Дрво Листови Со Матични Лажни Растенија За Партија Дома Декор Подарок Занает Diy Мини Lsp
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

wyприклучокstartЖешка Стока$7.43$4.88$6.42$13.56$11.17$6.48$5.59$4.7wyприклучоккрајзапочнетекрајот Pls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница...

DEN 375.00 500.64
Во продавницата.
4cm Мали Ткаенина Вештачка Свила Лажни Sunflowers Глави,DIY Corsage,Свадба Партија Украси,Венец За Коса,Гарланд Украси
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 453.00 503.52
Во продавницата.
Вештачки Лист Rattans Ѕид Виси Ратан Ѕид Монтирани винова Лоза Пластика Зеленило Garlands за Божиќ Свадба Партија Оркестарот
 • Продажбата
 • Ново
 • -22 %

свила ѕид монтирани лист rattansСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикаДолжина : стан 85cmнад цена е за 10pcs цвет rattans, вазна не се вклученифотографиите се покаже два лист rattans со една вазнаЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 1123.00 1439.52
Во продавницата.