• Ново
3d печатач nema17 42 stepper моторни плута заптивка шок апсорбер прстен подлога 2mm плута моторни изолација подлога diy cnc дел 2 парчиња
zoom_in

3d печатач nema17 42 stepper моторни плута заптивка шок апсорбер прстен подлога 2mm плута моторни изолација подлога diy cnc дел 2 парчиња

DEN 3.36

Износ
check Во продавницата.


Тип : 42 stepper моторни crock заптивка
Пакување содржина : 2 парчиња 2mm crock заптивка
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
NEMA17
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Моторни

Им се допаѓа и на купувачите..