алатка делови

Презентиран 295 позиции

На страницата. 1-26 295
4 групи на 220V 1000W далеку инфрацрвена електротермичка филм,рубин боја на халоген светилка,ИНФРАЦРВЕНА греење на елемент со 510mm рефлектор
 • Продажбата
 • Ново

220 V 1000 W далеку инфрацрвена електротермичка филм,рубин боја на халоген светилка,ИНФРАЦРВЕНА греење на елемент со 510mm рефлекторнапон : 220 Vмоќност : 1000 Wцевка со дијаметар : 10 mmцевка должина на : T=500mmрефлектор должина : L=510 mmзабелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.Производот е зголемувањето на брзо, мала топлинска hysteresis, дури и греење, преносот на топлината далечина, брза размена на топлина, итн...

DEN 6480.00
Во продавницата.
Издржливи Брзи Промени Појас Удар Малку 6pcs во 1 Појаси се Отвори Дупка Дупчење Битови Перфорација Удирање 5mm да 8мм Дупки
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Опис На ПроизводотИздржливи Брзи Промени Појас Удар Малку 6pcs во 1 Појаси се Отвори Дупка Дупчење Битови Перфорација Удирање 5mm да 8мм Дупки Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно...

DEN 299.00 314.88
Во продавницата.
мувла / умре за таблета притиснете машина Цртан филм У облик на Кориснички панч /таблета притиснете алатка
 • Продажбата
 • Ново

ОписПравење на калапот како вашата желба,само кажи ми големина сакате,и ми даде слика за печат.Модел : TDP ДП ZPВнимание : Контактирајте со нас пред да направите нарачка,оставете порака за машина користите,и да ми кажете големина сакате.ВКЛУЧИ ДОДАТОЦИ : TDP0 / 1.5 / 1 / 2 TDP5 TDP6 Средината мувла Кол...

DEN 6960.00
Во продавницата.
Полу Автоматски Прирачник за Дупчење Рака Пресврт Вежба за Bodhi Резба Мини Рачка-вежба Удар Дупка Рака-пресврт Малку Вежба во Собата
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Опис На ПроизводотПолу Автоматски Прирачник за Дупчење Рака Пресврт Вежба за Bodhi Резба Мини Рачкавежба Удар Дупка Ракапресврт Малку Вежба Set Item Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно...

DEN 290.00 305.28
Во продавницата.
Бесплатен превозот ! 100 компјутери Куче ознака Синџир 60СМ +100pcs Куче ознака + 100pcs silencer Пакет
 • Продажбата
 • Ново

Воена војска нерѓосувачки челик Куче Ознаки 100sets / Многу Карактеристики : Материјал : Нерѓосувачки челик1pcs Куче ознака : Големина : 5 x 2.85 cm.1 buc Црна Гума Silencers 1 buc Нерѓосувачки Челик Топката Синџир 60СМПо Собата вклучуваат 1pcs Куче Ознака ,1pcs Гума silencers ,1pcs Нерѓосувачки челик синџир.По Многу 100sets .Answer : ___________________________ Note : Во процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации ,ви благодариме однапред ако можете да го направите ова!! УслугаНие нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени...

DEN 7440.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот! Schottky Диоди MBRF2045CTG 20A/45V ДА-220F 3 Pin (10PCS/Многу)
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Бесплатен превозот ЗАБЕЛЕШКАБесплатен превозот прифатени превозот термин е HKPAM, ZTORU, e Packet, CPAM, геф ПМГ ,тие беше полека термин и неговата времето за испорака е околу 2060days ,зависи од различни земја обичај,и различни далечна,ако се итни,pls контактирајте со нас пред да се направи ред,така што ќе може да се прилагоди на цена на превозот што треба.Бесплатен Превозот! Schottky Диоди MBRF2045 CTG 20 A / 45 V ДА220 F 3 Pin (10 PCS / Многу)

DEN 179.00 188.64
Во продавницата.
SH-050TD/ZXT-Б-600N Тензија Детектор, Напнатост loadcell
 • Продажбата
 • Ново

SH050 TD / ZXTБ600 N Тензија Детектор , Напнатост loadcellТаква Тензија Детектори може да бидат заменети со нашите ZXTB1000 Автоматско Тензија Контролорот или ZXTБ600 Автоматско Тензија Контролер само...

DEN 5112.00
Во продавницата.
Обичај прави челик cnc обработка делови, Обезбедување на примероци , Може да се мали наредби, Висок квалитет
 • Продажбата
 • Ново

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.Мојот skype : luochaoaaa11 : Можете да ме контактирате ,ако имате слични делови , треба обработка.2 : јас ќе го цитирам за да можете што е можно поскоро ,ако ви обезбеди цртеж или примерок од email .За CNC Machining1) Материјал : не ' рѓосувачки челик, железо, бакар или од алуминиумски и сл;2) Површински третман според клиентите барања може да се полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина миење и др.;3) Главниот опрема : ЦПУ струг, автоматски струг, рака струг мелница, нишка возен машина, прислушување дупчење машина, итн;4) Напредно мерење & опрема за тестирање : Проектирање на апарати, грубост тестер, цврстина тестер, concentricity тестер и др.;5)Прецизност обработка метални делови во OEM / ODM спецификации6) Опрема за доследно извршување на контрола на квалитет во согласност со клиенти спецификации7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Генерален Инженеринг, Вртење, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Плочата се Мелење, се Соочуваат со Мелење и на Крајот МелничкатаЗа насDongguan чекор Lao сите коса хардвер фабрика е воведен1 : сите коса фабрика се наоѓа во dongguan, провинцијата guangdong, Кина, Лаос чекор градот југозападниот индустриска област, еУпотребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски обработка на нестандардни деловиФабрика.2 : може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни материјали.

DEN 7200.00
Во продавницата.
Прецизност Обичај OEM/ODM висок квалитет на CNC обработка делови мелничката делови Alumium од Нерѓосувачки челик, Месинг Пластични Прототип
 • Продажбата
 • Ново

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.Мојот skype : luochaoaaa11 : Можете да ме контактирате ,ако имате слични делови , треба обработка.2 : јас ќе го цитирам за да можете што е можно поскоро ,ако ви обезбеди цртеж или примерок од email .За CNC Machining1) Материјал : не ' рѓосувачки челик, железо, бакар или од алуминиумски и сл;2) Површински третман според клиентите барања може да се полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина миење и др.;3) Главниот опрема : ЦПУ струг, автоматски струг, рака струг мелница, нишка возен машина, прислушување дупчење машина, итн;4) Напредно мерење & опрема за тестирање : Проектирање на апарати, грубост тестер, цврстина тестер, concentricity тестер и др.;5)Прецизност обработка метални делови во OEM / ODM спецификации6) Опрема за доследно извршување на контрола на квалитет во согласност со клиенти спецификации7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Генерален Инженеринг, Вртење, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Плочата се Мелење, се Соочуваат со Мелење и на Крајот МелничкатаЗа насDongguan чекор Lao сите коса хардвер фабрика е воведен1 : сите коса фабрика се наоѓа во dongguan, провинцијата guangdong, Кина, Лаос чекор градот југозападниот индустриска област, еУпотребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски обработка на нестандардни деловиФабрика.2 : може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни материјали.

DEN 7200.00
Во продавницата.
Креативни Деца со Врвен квалитет Достав Прирачник Молив Острилка Симпатична Прекрасна Страна Машина за Механичка Стационарни Канцеларија Училиште Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Добредојдовте на нашата продавница!Те сакам сите пријатели од различни земји.Вид На Совети : Пратката од страна на Продавачот за испорака метод : не може да се следи редоследот по парцела лево Кина; Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : оваа превозот метода може само да следи цел, кога тоа е во Кина, не може да се следи редоследот по тоа лево Кина...

DEN 177.00 201.12
Во продавницата.
најевтиниот 50pc 14x14cm Симпатична Колачиња Пакување самолепливи Подарок мачка Пластични Кеси За Бисквити Снек Печење голем Пакет 140x140mm
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Добредојдовте на нашата продавница!Те сакам сите пријатели од различни земји.Вид На Совети : Пратката од страна на Продавачот за испорака метод : не може да се следи редоследот по парцела лево Кина; Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : оваа превозот метода може само да следи цел, кога тоа е во Кина, не може да се следи редоследот по тоа лево Кина...

DEN 72.00 81.12
Во продавницата.
2 Книги / Set 2868 Pantone Pantone Бои CMYK В/У Боја Водич GP5101
 • Продажбата
 • Ново

Pantone GP5101 CMYK Обложени & Соголени Боја УпатствоТоа е новата верзија на GP4101!Технички Параметри : Печатење векторСјајни уметност од хартија, офсет хартија или мат обложена хартијаМесто на ПотеклоСадМоделGP5101 2015 година НовиВерзијаНајновата ВерзијаБои2868 видови1 СетВклучува 2 книгиМатеријалСјајни Обложени и необложени хартијаСпецификацииСекторски обврзувачкиПЛУС СЕРИЈА CMYK Водичи содржат 2,868 CMYK бои на двата обложени и необложени хартија...

DEN 8400.00
Во продавницата.
Кол 25мм 12V 5w елемент греење ПИ филм polyimide грејач топлина гума електрични флексибилни загрева лошо 3D печатење Убавина опрема
 • Продажбата
 • Ново

Основна спецификација : demension : Кол 25мм напон : 12 V Моќност : 5 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

DEN 1391.52
Во продавницата.
Бесплатен превозот жица заштита капа, гумени заштитен ракав тема заштита ракав крајот обвивка.
 • Продажбата
 • Ново

5211478957240950 Наслов каталог 1 САД $ 8.90 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар метар парче парче парчеПроизводот е добра еластичност, фина изработка, задебелување на отпорност на абење, екстремни тишина, високи перформанси, намалување на шумот, и задебелување на дното, за да се продолжи работниот век.Домашните, не се стандардни, навремена испорака на голема количина попустМоже да се прилагоди за различни големини на различни големини на различни бои на обвивкаКога да нарачате, ве молиме ги споделите со нас на модел големина и боја ви треба!!!!ви благодариме

DEN 388.80
Во продавницата.
Carburetor дијафрагмата заптивка за 5200 пила резервни делови
 • Продажбата
 • Ново

Опис : Carburetor дијафрагмата заптивка за 5200 пила резервни делови Количина вклучуваат : 10pcsAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ја фотографијата на објектот внимателно, Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме слободно да се распрашува со нас преку email пред поднесување на цел.

DEN 528.00
Во продавницата.
пила цилиндар и клипот assy одговара за Партнер 350 цилиндар колекции синџир видов резервни делови
 • Продажбата
 • Ново

Опис : пила цилиндар и клипот assy одговара за Партнер 350 цилиндар колекции синџир видов резервни делови Количина вклучуваат : 1pcAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ја фотографијата на објектот внимателно, Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме слободно да се распрашува со нас преку email пред поднесување на цел.

DEN 1200.00
Во продавницата.
Кина производство трговија на големо 50W влакна онлајн летаат Ласерски означување на машина со Висока Брзина
 • Продажбата
 • Ново

Кина производство трговија на големо 50 W влакна онлајн летаат Ласерски означување на машина со Висока БрзинаПримената Материјали : Не метални Материјали како што сеЗанает подароци, мебел, кожни облеки, реклама знаци, моделизработка, пакување на храна, електронски компоненти, фармацевтски пакување, медицина пакување, текстил, гума плоча, дрво, бамбус производи, акрилик плоча, пластика, органско стакло, плочки, мермер, жад, кристал, школка, итн, и сите видови на неметални материјали.ласерски означување на машина за не метал Карактеристики : 1...

DEN 182400.00
Во продавницата.
Висок квалитет на големопродажната цена 50W влакна онлајн летаат Ласерски означување на машина за продажба
 • Продажбата
 • Ново

трговија на големо цена 50 W влакна онлајн летаат Ласерски означување на машина за продажбаПримената Материјали : Не метални Материјали како што сеЗанает подароци, мебел, кожни облеки, реклама знаци, моделизработка, пакување на храна, електронски компоненти, фармацевтски пакување, медицина пакување, текстил, гума плоча, дрво, бамбус производи, акрилик плоча, пластика, органско стакло, плочки, мермер, жад, кристал, школка, итн, и сите видови на неметални материјали.ласерски означување на машина за не метал Карактеристики : 1...

DEN 182400.00
Во продавницата.
110V/220V Електрични Книга Покрие Creasing Машина Електрични Creasing Машина Картичка Виткање Машини Боја Страници Изгубените Машина
 • Продажбата
 • Ново
 • -6 %

110 V / 220 V Електрични Creasing Машина 2 парчиња хартија притискање на тркала 2 парчиња хартија creasing модул 1pc сечење модул 1pc искршена линија moudle Електрични creasing машина има компактна структура, мала големина, едноставна операција, лесен за употреба, висока ефикасност, мултифункција предности...

DEN 11235.00 11952.00
Во продавницата.