синџир And линк нараквици

Презентиран 300 позиции

На страницата. 1-26 300
MOCHUN Одење Мртов Сребро Позлатен Шарм Хривнија за Жени Зомби Лак Стрелка Секира Вокер Wristle Накит Додатоци-25
 • Продажбата
 • Ново
 • -26 %

На Одење Мртов Сребро Позлатен Шарм Хривнија за Жени Зомби Лак Стрелка Секира Вокер Wristle Накит Додатоци25 Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 24.4 cm Тежина : 22 G Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 952.00 1286.40
Во продавницата.
HERMOSA Накит NaturalAmethyst Прилагодливи 925 Sterling Silver се Повлече Врзува Синџирот Хривнија 3-11 Инчен За Женска/Девојки Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

HERMOSA Најновите Накит Аметист Прилагодливи 925 Sterling Silver се Повлече Врзува Синџирот Хривнија 311 Инчен За Женска / Девојки Бесплатен Превозот

DEN 732.00 892.80
Во продавницата.
MQCHUNNewest Телевизија Периферните Додатоци Хари Шапка Античките Сортирање Сребро Позлатен Магија Хривнија за Жените Накит за Подарок -25
 • Продажбата
 • Ново
 • -26 %

2017 Најновите Телевизија Периферните Додатоци Хари Шапка Античките Сортирање Сребро Позлатен Магија Хривнија за Жените Накит за Подарок25 Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 24.4 cm Тежина : 30 G Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 952.00 1286.40
Во продавницата.
Накит за мажи и жени' нараквица, ангелски пердувести нараквица, кожа, вистинска кожа легура црна сребро.
 • Продажбата
 • Ново

Материјал : алуминиумски, кожа за на Рака ширина : 1.5 cm Хривнија должина : 21.5 cm Материјал : алуминиумски, кожаРака ширина : 1.5 cmХривнија должина : 21.5 cmБоја : црна, сребренаПакет Содржина : 1 x Ангелските крилја плетенка хривнијаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 110.40
Во продавницата.
10pcs/многу Мешани 18mm Прилепува 8 Шарени Шарм Легура Смола Прилепува Копчиња Одговара Snap Накит Прилепува Нараквици Алки
 • Продажбата
 • Ново
 • -32 %

100% Нов Материјал Животната средина Легура & Смола Големина Приближно : 18mm( 6 / 8") Кол Дебелина : 11mm( 3 / 8") 12mm( 4 / 8")1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Quantiy 10 Парчиња / многу Квалитет на Висок квалитет на Забелешка : Големината на Snap Fastener : 5.5 мм( 2 / 8") Предмети се меша случајно, оние што се не може да ги вклучува сите бои во слики.Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата...

DEN 65.00 96.00
Во продавницата.
10pcs/многу Мешани 18mm Прилепува 10 Шарени Шарм Легура Смола Прилепува Копчиња Одговара Snap Накит Прилепува Нараквици Алки
 • Продажбата
 • Ново
 • -32 %

100% Нов Материјал Животната средина Легура & Смола Големина Приближно : 18mm( 6 / 8") Кол Дебелина : 11mm( 3 / 8") 12mm( 4 / 8")1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Мешани Quantiy 10 Парчиња / многу Квалитет на Висок квалитет на Забелешка : Големината на Snap Fastener : 5.5 мм( 2 / 8") Предмети се меша случајно, оние што се не може да ги вклучува сите бои во слики.Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата...

DEN 65.00 96.00
Во продавницата.
6/8/10мм Широк 16-40 ИНЧЕН Круг Кутија Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан Mens Момчиња Синџир Накит Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика16" 40" ѓерданизберете;6 / 8 / 10мм ширина1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 345.00 383.52
Во продавницата.
10 Компјутери Микро Отвори CZ Кормило Конектор Шарм & Круг Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG114
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : Злато / Пиштол метал Количина : 10 парчиња Конектор Големина : Прибл 18mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1210.00 1344.00
Во продавницата.
10 Компјутери Микро Отвори CZ лист Конектор Шарм & Круг Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG123
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : роза Злато / Пиштол метал Количина : 10 парчиња Конектор Големина : Приближно 8*20mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1210.00 1344.00
Во продавницата.
Синџир & Линк Нараквици фунта 925 сребрен гроздобер накит тајландски сребро ретро хип-хоп мотор мотор голема дебела крстот хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Ажурирани информации за превозот : При изборот на превозот метод, може да видите опција" Продавачот за испорака метод ", тоа значи Eпакет...

DEN 5596.00 8110.08
Во продавницата.
925 фунта сребро Синџир & Линк нараквици гроздобер накит тајландски антички свети сребрен накит хривнија рака синџир
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Ажурирани информации за превозот : При изборот на превозот метод, може да видите опција" Продавачот за испорака метод ", тоа значи Eпакет...

DEN 1708.00 2475.84
Во продавницата.
Тајландски сребрен накит 925 фунта сребро Синџир & Линк хривнија риба скала крстот хривнија накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Ажурирани информации за превозот : При изборот на превозот метод, може да видите опција" Продавачот за испорака метод ", тоа значи Eпакет...

DEN 1311.00 1900.80
Во продавницата.
Синџир & Линк Нараквици Тајландски сребро дебели хривнија ретро панк стил демонот черепот надмоќно 925 sterling silver хривнија
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Ажурирани информации за превозот : При изборот на превозот метод, може да видите опција" Продавачот за испорака метод ", тоа значи Eпакет...

DEN 3345.00 4847.04
Во продавницата.
2017 Нови Позлатен Мода Накит Круг 21cm Хривнија За Мажи И Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Злато Позлатен Мода Накит Круг 21cm Хривнија За Мажи И ЖениUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода хривнија накитМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 99.00 132.00
Во продавницата.
Нов Тренд . Злато Боја Крстот симпатична срцето Шарм Хривнија Мода Линк Синџир Нараквици Накит За Жените Накит трговија на Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНов Луксузен 18 K Вистински Злато Позлатен Крст симпатична срцето Шарм Хривнија Мода Линк Синџир Нараквици Накит За Жените Накит трговија на Големо ≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух MailИнформации : Материјал : 18k вистински злато позлатен.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

DEN 269.00 282.72
Во продавницата.
Нова Мода Рок Стил Позлатен 21CM И 0.5 ЦМ Дебели Змија Хривнија За Мажи Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Нова Мода Рок Стил Злато Позлатен 21 CM И 0.5 ЦМ Дебели Змија Хривнија За Мажи НакитUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода хривнија накитМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 139.00 185.76
Во продавницата.
Уникатен . Злато Боја Пол Мажи Жени Мода Накит Круг 21 СМ Змија Синџир Хривнија Бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТУникатен 18 K Злато Позлатен Пол Мажи Мода Накит Круг 21 СМ Змија Синџир Хривнија Бесплатен превозот≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Epacket(САД)Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

DEN 130.00 136.80
Во продавницата.
Нов Луксузен Симпатична Слон Нараквици За Жени Мажи Модни Накит . Злато Боја Линк ChainC штета Нараквици и Алки
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНов Луксузен Симпатична Слон Нараквици За Жени Мажи Мода Накит 18 K Вистински Злато Позлатен Линк Chain C штета Нараквици и Алки ≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух MailИнформации : Материјал : 18k вистински злато позлатен.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

DEN 364.00 383.52
Во продавницата.
Нови Пристигнување . Злато Боја Шарм Нараквици Мажи Жени Мода Накит Круг 21 СМ 5MM Змија Синџир Хривнија Бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНови Пристигнување 18 K Злато Позлатен Шарм Нараквици Мажи Жени Мода Накит Круг 21 СМ 5 MM Змија Синџир Хривнија Бесплатен превозот≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Epacket(САД)Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

DEN 289.00 304.80
Во продавницата.
Бесплатен Превозот Бохемски Темперамент Ткаени Златна Боја Синџир Плетенка Јаже Multilayer Хривнија Жените Накит Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -14 %

Нашиот магацин : Пакување : Повратни информации : 1> Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2> Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3> ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 29.00 33.60
Во продавницата.