подарок перница And Wrapping материјали

Презентиран 325 позиции

На страницата. 1-26 325
3PCS/set,срце облик florsit пакување подарок flowr кутија денот на Вљубените подароци,свадба партија декорација подароци за гостите сувенири
 • Продажбата
 • Ново
 • -6 %

Вкупната тежина е за 0.95 kg / setВклучува 3 големина : L,M, SL големина : 31 X14cmМ големина : 27 X12cmS големина : 22 X10cmМатеријал : картон

DEN 1782.00 1896.00
Во продавницата.
50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

50pcs / многу16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, КутииГолемина на : 16*10.5*0.5 cm / 6.2"*4.1"*0.2" Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Количина : 50pieces / многу Бои : Kraft Кафеава, Црна, Бела Употреба : Може да се користи со разгледница маска, фото кутија, свадба партија покана картичка, деловни писма, подароци плик, пакување, итн.*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

DEN 1026.00 1079.52
Во продавницата.
50Pcs Срцето Младоженецот И Невестата Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Бебе Туш Чоколадо Поле За Партиски Декорација Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -32 %

торба 1.79 / торба торба торба торба торба торба торба 50 Pcs Срцето Младоженецот И Невестата Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Бебе Туш Чоколадо Поле За Партиски Декорација МатеријалиУметнички свадба фаворизира кутии, за да можете Лесно да го инсталирате, со подготвени инцизија Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето Секоја кутија содржи околу 58pcs Алпска бонбони Материјал : Бисер Хартија Боја : Бела,Розова,Црвена,Небото Сино, Виолетова Големина : 5 х 5 х 8 см(1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см) Количеството : 50pcs / многу(Со Лента) Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

DEN 489.00 719.52
Во продавницата.
50 компјутери/многу Kraft хартија Кутија Подарок Корист DIY Колачиња Пакување кеси од Хартија Cupcake кифла кутии 16.5x9x8.5cm
 • Продажбата
 • Ново

Опис На Производот : Големина : 16.5x9x8.5cm Материјал : Kraft хартија Количина : 50pcs / многуОпис : Можете да ја користите оваа кутија да се спакуваат подарок ,торта и така натамуAnswer : ___________________________ Note : noly кутии, не вклучуваат налепница

DEN 2251.20
Во продавницата.
Мотоцикл Корист Кутија Бонбони Кутија Подарок Кутија Cupcake Кутија Деца Роденден Материјали Декорација На Настанот Партија Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -17 %

Мотоцикл Тема Партија Декорација**4 PCS Мотоцикл бонбони кутија / cupcake кутија / корист кутија / подарок кутија.** Има 4 различни карактери во оваа група.**Големина : 6.5 СМ * 5 CM * 14 СМ**Овие кутии може да се користи за девојката и момчето роденден ,девојче и момче бебе туш.** * Ако сите барања,ве молиме имајте на цел.(се разбира,можете да изберете карактер што сакате)**Најдобар квалитет Мотоцикл тема партија материјали

DEN 199.00 239.52
Во продавницата.
Бесплатен Превозот 50pcs 10 x 15cm Сина Боја Faux Burlap Лен Подарок Торба, Мали Сатен Drawstring Торба, Едноставен Дизајн Торбичка Подарок Торба
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

големина : 10x15cm / 3.94x5.91inchбоја : како на сликатежина : 9.5 g / еезпакет : 50pcs opp вреќазабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење...

DEN 1119.00 1721.76
Во продавницата.
50pcs/многу 12x8x21cm kraft хартија подарок tote торби /Фестивал подарок перница/Хартиена кеса со рачки/свадба подарок торба бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

50pcs / многу 12x8x21cm kraft хартија подарок tote торби / Фестивал подарок перница / Хартиена кеса со рачки / свадба подарок торба бесплатен превозот Descripes Материјал : Kraft Хартија во Боја : Како на сликите покажуваат Мерење : 21cm Hx15 cm Wx8 cm D Pls забелешка : 50pcs / многу,1 боја 1 многу Секои 50 компјутери / поли торба, вкупно 50pcs; ве Молиме да се избере бои за да се купи, ви благодариме

DEN 1621.00 1842.24
Во продавницата.
13x18cm Пакет на 50pcs коноп Јута Памук и линија Drawstring рачно изработени Накит сапун Кафе Грав пакување Божиќ Подарок Вреќа Кеси
 • Продажбата
 • Ново

(Можете да го скенира дведимензионални код преку телефон, мобилен шопинг за ваша погодност, ќе се добредојдовте во мојата продавница, продавницата ќе биде најдобра услуга за лекување на секој гостин !)Опис на производотИме : рачно изработени Природен Памук, Лен кеси Drawstring Торба СвадбаПодарок Перница 10x13cm Корист на Носителот Чоколадни Бонбони ПакетиМатеријал : ЛинијаГолемина : За 13x18cmТежина : Околу 13g / еезМоден дизајн со висок квалитет u може да се меша било каков производ ви се допаѓа во мојата продавница.само додадете во кошничката ќе биде во ред .ние може да обезбеди брза испорака сервис како Fedex ,DHL и така натаму .ако у требаголем износ ,ве молиме контактирајте со нас !Производи направени : custom size и логото печатење / торба е бои

DEN 1631.52
Во продавницата.
DHL СЛОБОДНИ 13x18cm/5X7 200pcs рачно изработени Drawstring пакување burlap Свадба Партија Божиќ Подарок Перница пошта јута кеси
 • Продажбата
 • Ново

200pcs Faux јута / Hessian Мини Кеси свадба bomboniere Подарок перница 13x18cmЗа кориснички Торби : Добредојдовте Прилагодено кеси наредби, да ја прифатиме прилагодено кеси со прилагодено лого печатени, било каков материјал, било која големина и било кој дизајн, ве молиме контактирајте не за понуда ако сте во потрага за еден кориснички торба, ви благодариме!Фотографии за референца

DEN 5231.52
Во продавницата.
50pcs/многу-16.9*8.7*1.1 cm Браун Картон Kraft Кутија, Kraft Packaigng Хартија, Кутии за Складирање Телефон Сапун Подарок Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

50pcs / многу Кафеава Картон Kraft Кутија, Kraft Packaigng Хартија, Кутии за Складирање Телефон Сапун Подарок НакитКутија Големина : ( 1cm=0.39 инчи ) 13.5*10*1.5 cm 14.9*7.7*1.1 cm 14.9*10.7*1.5 cm 16.9*8.7*1.1 cmКоличина : 50pcs / многуМатеријал : 350g Kraft ХартијаУпотреба : Подарок, Сапун, Бонбони, Чоколада, може да Пакување За Iphone 6 Плус, Складирање,итн.* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.За производи : * Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн...

DEN 913.00 993.12
Во продавницата.
100Pcs/set Ѕвезда Пентагон Ласерски Сече Шупливи Превоз Услуги Подароци Бонбони Кутии Со Лента Бебе Туш Свадба Партија Материјали
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

ОПИС 100 Pcs / set Ѕвезда Пентагон Ласерски Сече Шупливи Превоз Услуги Подароци Бонбони Кутии Со Лента Бебе Туш Свадба Партија МатеријалиОпис Точка Бр : TGH2016040Материјал : Хартија за таблаБоја : Како на Сл Големина на : 6*6*6 cm Тежина : 13g / еезПакет : 100pcs / торбаУметнички свадба фаворизира кутии, за да можете Лесно да го инсталирате, со подготвени инцизија Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето Секоја кутија содржи околу 58pcs Алпска бонбониАко ви треба голема количина (или друга боја) или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба...

DEN 1404.00 1823.52
Во продавницата.
Свадба Корист Пластични Транспарентен Круна Бонбони Кутија Креативни Чоколади Кутија За Бебе Туш 50pcs 3 Бои За У ги Собереш
 • Продажбата
 • Ново

За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен...

DEN 1919.04
Во продавницата.
Моден Обичај Полиестер drawstring торба (300pcs/многу) 30x40cm промотивни подарок торба еко-пријателски drawstring ранец училиште торба
 • Продажбата
 • Ново
 • -9 %

ANSWER : ___________________________ NOTE : ALIEXPESS СИСТЕМ БАРАЊЕ 7 ДЕНА ЗА ИСПОРАКА,НО СОПСТВЕНИ ОБЈЕКТИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ REACTLY,ТОЧНО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ТРЕБА ПРЕГОВОРИ СО SALER, ВИ БЛАГОДАРИМЕ !!! Производ Детали : име на Производ : Polyster Drawstring Торба Големина : 30x40cm Количина : 300pcs / многу Прилагодено : Ако треба Прилагоди на големината и лого...

DEN 12012.00 13200.00
Во продавницата.
Срцето на Бонбони Кутија Гроздобер Свадба Подароци За Гостите Kraft Кутии Со Рустик Burlap Twine Декорација Свадба Фаворизира 50pcs
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Свадба Срца во Љубовта Селски Kraft Имитација Кората Бонбони Кутија со Burlap Шик Гроздобер Twine Свадба Корист Подарок КутииНаслов : Европската ретро kraft хартија бонбони кутија, DIY бонбони кутија за пакувањеМатеријал : ретро kraft хартијаSizeabout : 5 * 5 * 5cm Тежина : околу 8 грама Референца : ( капацитет може да се одржи 68 парчиња на бонбони Алпите, или стави две Фереро

DEN 423.00 650.88
Во продавницата.
50PCS Kraft Бонбони Кутии ви Благодариме Подарок Кутии,Хартија за Пакување, Кутии DIY рачно изработени Stroage кутии За Занаетите/свадбена/партија/Торта
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Материјал : 300g kraft хартија Големина : 6.5*6.5*3cm Боја : Kraft 1 Lot=50pcs и бесплатен Превозот имаме акции на овој објект Ние ќе ги испрати надвор во 23 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата...

DEN 684.00 720.00
Во продавницата.
100Pcs/Многу Мат Јасно/Бела Црна Пластика Zip Заклучување Само Запечатување Пакување Торба Електронска Компонента Додатоци Партија Торбичка
 • Продажбата
 • Ново

100 Pcs / Многу Мат Јасно / Бела Црна Пластика Zip Заклучување Само Запечатување Пакување Торба Електронска Компонента Додатоци Партија ТорбичкаНадвор Големина : 6x8cm (2.4"x3.1") Употребливи Големина : 5х5.5cm (2"x2.2"Надвор Големина : 8.5x13cm (3.3"х5.1") Употребливи Големина : 7.5x9cm (2.9"x3.5")Надвор Големина : 10x18cm (3.9"x7.1") Употребливи Големина : 9x14.5cm (3.5"х5.7")Материјал : ПластикаБоја : Пред е Јасно , Задната страна е Бела или ЦрнаФункција : Zip КодотУпотреба : Датум Линија, Електронска Компонента, Додатоци и така натаму Складирање КесиЗабелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме!Попуст : 1...

DEN 384.00
Во продавницата.
50PCS Kraft Подарок Кутии,Свадба Бонбони Кутија Хартија за Пакување, Кутии DIY рачно изработени со љубов Подарок Stroage кутии За Занаетите/Подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Материјал : 300g kraft хартија Големина : 6.5*6.5*3cm Боја : Kraft 1 Lot=50pcs и бесплатен Превозот имаме акции на овој објект Ние ќе ги испрати надвор во 23 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата...

DEN 684.00 720.00
Во продавницата.
100pcs/многу Нови DIY Kraft Хартија, Дрво Stria Шупливи Слатка Љубов Свадба Бонбони Кутија Линија Со Посебен Подарок Кутија Партија Материјали 5*5*5cm
 • Продажбата
 • Ново

100pcs / многу DIY Kraft Хартија, Дрво Stria Шупливи Слатка Љубов Свадба Бонбони Кутија Линија Со Посебен Подарок Кутија Партија Материјали 5*5*5cmБоја : како на сликатаМатеријал : картонГолемина : 5*5*5cmКапацитет : околу 68pcs Гулаб или 2 парчиња ФерероПакет : 100pcs / многу flate бонбони кутија+линииAnswer : ___________________________ Note : Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.

DEN 1020.48
Во продавницата.
Трговија на големо 100Pcs/многу Gourd Сомот Кеси 7x9cm Мали Шарм Накит Пакување Торба Симпатична Свадба Декорација Drawstring Подарок Торба
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

100pcs / многу Multicolors Gourd Сомот Кеси 7x9cm Мали Пошта Шарм Накит Пакување Кеси Симпатична Свадба Подарок Перница Бесплатен ПревозотВашето задоволство е наша извршувањеНие се претпостави сите одговорноста за овој огласОбјектот Количество 100 PCS / многуТочка Бр.Мали Сомот Торба 7x9cmОбјектот МатеријалиСомотГлавната БојаРозева Боја,Црна,Црвена,Бела,Виолетова,Зелена,Топла Розова,Темно Црвена,Кралска СинаОбјектот Околу Големина7x9cmОбјектот ФормаGourd ФормаМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Монистра Шарм Обетки Додатоци Candy Подарок ПакувањеЗа Кориснички1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас ...

DEN 710.00 888.00
Во продавницата.
100pcs 10x10+3cm Црвена Љубов Пекарница Cookie Бонбони Слатка Бисквит Подарок Сапун Виолончело OPP Пластична Кеса Бебе Туш Свадба Партија Декорација
 • Продажбата
 • Ново

Овие слатки мали кеси се совршени за пополнување со слатка третираДостапни како DIY подарок торби и бонбони чантиOpp кеси за одделни пакување, чисти и санитарнитеResonable цена и висок квалитет, вашиот најдобар изборМатеријал : oppГолемина : 10 x 10 + 3 cm

DEN 176.64
Во продавницата.