фигурини And минијатури

Презентиран 353 позиции

На страницата. 1-26 353
40mm Нова Година Chirstmas Дрво Виси Намали Кристално Стакло Apple Украси Вештачки занает Navidad Завеси Дома натални оркестарот дома
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

40mm Нова Година Chirstmas Дрво Виси Намали Кристално Стакло Apple Украси Вештачки занает Navidad Завеси Дома натални оркестарот дома☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞ ☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞☞☢☞☢Име На Производ : Кристал Виси На AppleПроизвод Материјал : K9 КристалноПроизвод Големина : 40mmПроизвод Во Боја : Како На Сликата☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞ ☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞☞☢☂✎*✔✪☜♞♞✪*☂☀☞☞☢☞☢Answer : ___________________________ Note : сите тие се земени од себе и производот е поубав од сликата, и ние може да ги прифати сите видови на дизајн,со нетрпение очекувам да соработуваат со вас, имате убав ден1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата2) email : ни порака за да се добие нашата емејл адреса,1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

DEN 360.00 378.24
Во продавницата.
Американската Ретро рачно изработени Велосипеди Модел Декорација Фигурини Гроздобер Железо Автомобил Модел Железо Занает Носталгија Дома Декор Автомобил колекц
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

Опис : Име : Американски Ретро Рачно Изработени Велосипеди Модел Оркестарот ФигуриниГолемина : 30x20x8cm / 11.8x7.9x3.1"Стил : Американски&РетроМатеријал : МеталТежина : 500gПакет : Пена + фах Пакет includs : 1x Американски Ретро рачно изработени Велосипеди Модел Оркестарот FigurineКарактеристики : 1.Стилот е Ретро и популарни.2.100% Висок Квалитет,Екопријателски,Таписерии Изработка3.Тоа е толку убаво да се дома декорација како Фигурини и собирање.4.Голем Роденден, подароци ,Партија подароци,итн.за пријател,роднини,љубовници.Повеќе Производи :

DEN 1112.00 1917.60
Во продавницата.
Бесплатен Превозот класичните автомобили модел Гроздобер Железо метал занает рачно изработени ретро автомобил модел home/Паб декорација бизнис подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиАко било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производотМатеријал : МеталГолемина на : 20*8.5*9.5 cmПревозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.Слики за вашиот референца : Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

DEN 1177.00 1435.20
Во продавницата.
Смола занает/самовила градина gnome/мини брод модел/terraium декорација/љубители/подароци/подароци на децата
 • Продажбата
 • Ново

Производ ДеталиИме : мини смола брод и quantГолемина : мини брод : 6.3*2*1.3 см, quant : 5.5 cmМатеријал : СмолаПакетот вклучува : 1pcs * мини смола чамци и 2 парчиња *quantПревозотСите предмети се во акции, и ќе бидат испратени до вас во рок од 7 дена од денот на уплатата се примени и потврдена...

DEN 234.24
Во продавницата.
10Pc/Set Мини Flatback Resine Занаетчиски Микро Пилешко Јајца Минијатурната Градина Оркестарот Бонсаи Терариум Материјали Микро Пејзаж
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Опис На Производот1.материјал : смола2.големина : 25*20mm3.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот4.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин^_^ бесплатен Превозот : Ви благодариме за разбирањето!!!5.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни email,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа6.ако вашиот вкупен износ над 100 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободниможете да изберете кина пост,но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 100 USD

DEN 102.00 110.40
Во продавницата.
Бесплатен Превозот!Мини смола Божиќ снежен човек. Zakka намирници Божиќ модел прирачник кабината производ додатоци diy материјал
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Опис На Производот1.материјал : смола2.големина : 20*7mm3.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот4.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин^_^ бесплатен Превозот : Ви благодариме за разбирањето!!!5.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни email,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа6.ако вашиот вкупен износ над 100 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободниможете да изберете кина пост,но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 100 USD

DEN 102.00 110.40
Во продавницата.
бесплатен превозот Смола ветерници куќа микро минијатурни пејзаж куќа модел. Поставете мала potted растителниот материјал мос
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Опис На Производот1.материјал : смола2.големина : 24*12 mm3.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот4.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин^_^ бесплатен Превозот : (Ви благодариме за разбирањето!!!5.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни email,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа6.ако вашиот вкупен износ над 100 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободниможете да изберете кина пост,но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 100 USD

DEN 115.00 124.80
Во продавницата.
Бесплатен Превозот Креативни метал занает рачно изработени мотоцикли модел играчка мода паб/home декорација Промоција подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиАко било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производотМатеријал : МеталГолемина : 14*5.5*9cmПревозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.Слики за вашиот референца : Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Се Враќа & ГаранцијаНие нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти...

DEN 758.00 902.40
Во продавницата.
Божиќ подарок метал занает ретро велосипед за Играчки рачно изработени Гроздобер велосипед модел играчка мода паб/home декорација
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиАко било други проблеми, се чувствуваат слободни да не контактирате!!! Детали за производотМатеријал : МеталГолемина : 24*5*17cmПревозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.Слики за вашиот референца : Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.

DEN 893.00 1190.40
Во продавницата.
Елаборат Кинески рачно изработени месинг животни Фенг Шуи Среќа - Kirin скулптурата
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Материјал Месинг Потекло Кина Стил Исто како и фотографии покажува Големината на Високо 8.0 Долго 15.0 Широчината 5.0 (cm)Висок 3.0 Долго 6.0 Широчината 2.0 (инчи) Состојба Многу Добро...

DEN 2136.00 2399.52
Во продавницата.
Елаборат Кинески Античките Смола Стар човек статуа snuff шише
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

добредојдовте во мојата продавница Димензии : Должина : 2.0 инчен ширина : 1.6 инчен Висина 3.0 инчен Извор Кинески Процес ManuaПревозот : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 дена.И тоа трае и подолго пример 5060 дена.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPSот или други изразат услуги,но ќе мора да плаќаат екстра трошоците за превозот, ако сакате да се добие тоа брзо.Сите предмети ќе бидат испорачани во 13 дена и тоа ќе потрае уште два дена да бидат онлајн за следење.Ние ќе се провери квалитетот на производите и се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека ќе го добијат тоа во задоволителна состојба.Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.Ние ќе целосна наплата или испраќање ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.За Предмет : Ние ја опишуваат сите предмети како точни колку што е можно...

DEN 1537.00 1727.52
Во продавницата.
Парична казна Кина Мирисна Дрвени Резбани Одлична стариот рачно производство Бог на богатство Статуи
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Парична казна Кина Мирисна Дрвени Резбани Одлична стариот рачно производство Бог на богатство СтатуиПроизвод Димензии : Тежина прибл : 140 грамаМаксимална : 15 cm( 5.5 инчи)Ширина : 5cm (1.77 инчи)За нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

DEN 894.00 1295.52
Во продавницата.
Кина Стариот Килибар Уникатен WaspAmber Приврзоци класичната уметност собирање и внатрешни декорации
 • Продажбата
 • Ново
 • -46 %

Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Кина Стариот Килибар Уникатен Оса Килибар Приврзоци уметноста колекција и внатрешни декорацииПроизвод Димензии : Тежина години : 200 грамаSize 8*4cm (3*1.57 инчи)За нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

DEN 440.00 815.52
Во продавницата.
Елаборат Древните Кинески Класичната Бела Бакар Fengshui Среќен Статуа - На Spittor Донесе Богатство
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

добредојдовте во мојата продавница Опис За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

DEN 3844.00 4319.52
Во продавницата.
Исклучителна Убава Кина Класична Бела Бакар Fengshui Среќен Змеј Censer
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

добредојдовте во мојата продавница Опис За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

DEN 3417.00 3839.52
Во продавницата.
симулација на животните 17x15cm бела кои клечат зајакот модел играчка полиетилен&furs Смола занаетите декорација подарок A1447
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.http : / / www.aliexpress.com / store / 1846273ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.Материјал : внатрешната структура смола надвор структура кожен крзно

DEN 797.00 948.96
Во продавницата.
3pcs/многу Zakka микро пејзаж декорација креативни смола занает мали печурки Дома Мебел продавница снимање реквизити Л 0984
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Опис : Член име : смола занаетМатеријал : смолаБоја : црвена,зелена,виолетова,портокаловаГолемина : голем 5.5 cm,средината 4cm,мали 3cmЕдиница тежина : околу 120g / многуAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 176.00 191.52
Во продавницата.
БЕСПЛАТНО-ПРЕВОЗОТ ЗА 10$! 2 ПАРЧИЊА/SET Мини Црвена Глина Давање Статии Римски Колона Десктоп Декорација Градина Декорација
 • Продажбата
 • Ново

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Мини црвена глина давање статии Римски колона десктоп декорација градина декорација.Материјал : керамички Ширина x висина (единица : mm) БР.1 колона 6.5 см висок, 2.3 см широк, 2 см висок, устата 2 cm во дијаметар БЕЗ.2 Колона 4 см висок, 2, 2 см широк, 2 см висок, устата пречник од 2.5 cm малку додека во зафатен живот ритам, и покрај мрачните расположение back office себе! Затворен градинарство мини садење, greening прочистување во исто време, сакам себе си, љубов, семејство, љубов на земјата! Нема дното дупка, од другата страна е многу мал, пропустливост е многу добра, нема дупка не ќе влијае на растот на растенијата...

DEN 143.52
Во продавницата.
парови на Сплит Ammonite Фосилни Примерок Школка Исцелување Мадагаскар
 • Продажбата
 • Ново

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО, Тежина 300g Должина 102mm Ширина 26mm Hight 83mmПлаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

DEN 1439.52
Во продавницата.
1PC Longming Дома симулација модел креативни животинско Дома Мебел украси за статистика десктоп симпатична подарок смола занает Л 0986
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Опис : Член име : смола занаетМатеријал : смолаБоја : 3 дизајни(мечка,куче,верверица)Големина : 7x17cmЕдиница тежина : околу 120g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 278.00 301.92
Во продавницата.
Исклучителна Убава Кина Класична Бела Бакар Fengshui Среќен Животни Censer
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

добредојдовте во мојата продавница Опис За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

DEN 3673.00 4127.52
Во продавницата.
10PCS 5*4CM Глина Уметноста на Животните Фигурини Висока Имитација Жаба Figurine Со Магнет Во Стомакот.Дома Декорација Додатоци,Детски Играчки
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

>>>Големина : 3*3 CM>>>Пакување : 10 Pieces / set>>> Уметности и занаети неизбежно ќе треба малку нула мали печатење и боење и други недостатоци,Но не влијае на изгледот,Перфекционист не да се купи тоа,ви благодариме!>>>Доколку имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 522.00 613.92
Во продавницата.
Succulents керамички цвет тенџере градина складирање кутија + мал цвет садови украси дрво дрвен стол комбинација
 • Продажбата
 • Ново

Купувачот мора да го прочитатеМебел за голем посебен производ, превозот транспорт и толку различни од обичните стоки, купувачи пријатели внимателно да го прочитате следното, ви благодариме!1, Купувачи мора да се прочита : Почитувани пријатели, пред купување на бебето, ве молиме одвојте време внимателно да ги прочитате Нашите врвни лента за навигација "Купувачи мора да се прочита" фаза пред склучувањето на договорот, од времето кога бебето фотографиран плаќање, и двете се согласија купувачот мора да го прочитате соодветната содржина.2...

DEN 3744.00
Во продавницата.