навивачите And ладење

Презентиран 355 позиции

На страницата. 1-26 355
NMB-МАТ 2410RL-05W-B50 C03 24V DC 0.11 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

NMBБрој на модел : 2410 RL05 WB50 C03Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 0.11 2жица 2pin 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1025.28
Во продавницата.
Emacro FBA06A24H 24V DC 0.13 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

Panaflo Број на Модел : FBA06 A24 H Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.13 3жица 60x60x25mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1073.28
Во продавницата.
SANYO 109R0612T4K142 DC 12V 0.40 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

SANYOБрој на модел : 109 R0612 T4 K142Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.40 3жица 3pin 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 941.76
Во продавницата.
NMB-МАТ 4715KL-04W-B86 E52 DC 12V 2.50 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

NMBБрој на модел : 4715 KL04 WB86 E52Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 2.50 4жица 4pin 120x120x38mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1360.80
Во продавницата.
Emacro FCN DFS451205M10T F98D DC 5V 0.40 Серверот Лаптоп Фан
 • Продажбата
 • Ново

Број на модел : DFS451205 M10 T F98 DНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 0.40 3жица 3pinОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

DEN 1358.88
Во продавницата.
GKD ID10mm OD14mm црвено, бело, сино зелена транспарентен акрилик цевка 500mm 50CM должина долго 2 компјутери/многу 10x14mm
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

Модел : KD 1014 MMMicrochannel : вода редID10 MM OD14 MM транспарентен акрилик цевка 500mm 50 CM должина долго2 ПАРЧИЊАИмајте на ум : вие не може да се намали lenght како сакате, кога ќе го користите,некои фотографии покажува подолу.

DEN 563.00 604.80
Во продавницата.
Графичкиот процесор И ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор За Леново ThinkCentre M70z M90z M9000z M9060Z M9020Z M9080Z M70z M90z 45K6403 31045204 BUB0712HH
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 1056.00 1200.00
Во продавницата.
T128010SM 0.2 НА 3Pin 75mm VGA Кулер Графичка Картичка Вентилатор За GIGABYTE GTX 460 470 580
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

Опис : Бренд : Модел : T128010 SMСо 3pin PWM женски конекторНоминална Напон : 12 VНоминална Струја : 0.20 AMPДупка до дупка : 40mm (1.574")Монтажа Дупка Кол : 2,5 mmДимензии(mm) : 75mm(2.95")x10mm (0.39")Кабел Должина : околу 50mm (1.96")Имајќи Тип : 2 топката имајќиН...

DEN 392.00 420.96
Во продавницата.
CPU Ладилник Вентилатор за HP TouchSmart 610-1031F 610 1031F Сите-Во-Едно ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење KUC1012D 9K80 KUC1012D-9K80
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 781.00 888.00
Во продавницата.
Gdstime 2 Парчиња 120mm Железо Нето Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Компјутерски Вентилатор, Грил Заштитник Сребро Метал Прст Guard Покритие за 12cm Кулер Фан
 • Продажбата
 • Ново

120mm PC Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење Скари Заштитник Метална Жица Прст СтражариКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 301.92
Во продавницата.
Nidec U60R12MLAB-53, J99 DC 12V 0.05 НА 60X60X15mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

Бренд : NidecБрој на модел : U60 R12 MLAB53, J99Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.05 3жица 3пински конектор 60mm 60 X60 X15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Еден Месец ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 1241.28
Во продавницата.
лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Toshiba Спи Е 1412 1413 1413g 1414 28g200400-10 Bs5005ms-u69 hp501405h-02
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 845.00 960.00
Во продавницата.
ДЕЛТА EFB0412VHA F00 DC 12V 0.23 НА 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан
 • Продажбата
 • Ново

Бренд : ДЕЛТАБрој на модел : EFB0412 VHA, F00Напон : DC 12 VАктуелни : 0.23 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 40 X40 X10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : 2 Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 949.44
Во продавницата.
2 Парчиња / Многу Gdstime 7cm Фан Железо Нето-DC Вентилатор, Грил Заштитник Сребро Метал Прст Guard Користи за 70mm Кулер за Ладење Вентилатор
 • Продажбата
 • Ново

DC Вентилатор, Грил Заштитник Сребро Метал Прст Guard Користи за 70mm Фан МаскаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 263.52
Во продавницата.
F129025SU 9025 90/80mm x 25мм 12V 4Pin 0.38 Круг CPU Вентилатор Кулер радијатор За Компјутер за Ладење
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

F129025 SU 9025 90 / 80mm x 25мм Круг CPU Вентилатор Кулер За Компјутер Ладење 12 V 4 Pin 0.38 Опис : Бренд : Модел : F129025 SU 4pin Оценет Напон : 12 V Номинална Струја : 0.38 На Димензии(mm) : 90mmx90 MM x25mm (0.39") N...

DEN 468.00 503.52
Во продавницата.
лаптоп процесор кулер вентилатор ЗА ASUS UL80VT UL80VS UL80JT UL80AG UL80A UL50V UL30VT UL80A CPU Вентилатор (ДЕЛТА:KDB05105HB-8M26)
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 334.00 379.20
Во продавницата.
Компјутер вода за ладење радијатор OD10mm 240p вода празнење Auminum може да поставите 2 навивачите на издувните гасови разменувач на топлина ладење на издувните гасови
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Answer : ___________________________ Note : Инсталирајте фан кога вниманието на должината на завртка,инаку лесно да се присилува носат тркач.240 P алуминиум вода за ладење Радијатор : 270 mm*120mm*3 0 mm ,овој модул може да поставите 2 парчиња 12cm навивачи на тоа,и ние брод со додатоци завртки.Тежина350 GПерка густина10 пати / инченРамна цевка број10Запечатување процесВакуум Алуминиум ЛемењеПовршински третманМлазницата : G1 / 4 стандард нишкаНови 120p графичка картичка northbridge процесорот вода за ладење главата вода постави вода за ладење радијатор поставите парчеПроцесорот heatsink процесорот waterblock вода за ладење хируршка постапка со пумпа за вода кулер подобро H70 парче2013 нов процесор вода за ладење главата полна метал интензивна бакар основна плоча Поддржува сите Процесорот Платформа парчеDC 12 V 3 Pin MS500 Тивка Вода, Пумпа За Вода за Ладење на Артиклите Пумпа За Течно Ладење Радијатор парчеDC 12 V SC300 Тивка Вода, Пумпа За Вода за Ладење на Артиклите Пумпа За Вретено Мотор CNC Рутер парчеНови сите бакар Вода за ладење радијатор врвот 120 katyusha 12cm компјутер вода за ладење радијатор TOP120 T YU1450 парчеDual се вози на резервоарот со термометар и проток контрола на резервоарот за Вода појас термометар YU0130 парчеБакар Northbridge waterblock ендотермички кутија ПОМ покрие компјутер за ладење на течноста за ладење опрема парче

DEN 1113.00 1391.52
Во продавницата.
pc компјутер VGA кулер фан радијатор radiador За sapphire HD5770 4890 HD 4870 Видео графичка Картичка Grafikkarte ладење
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

компјутер VGA кулер фан радијатор Heatsink Refrigeratore За sapphire HD5770 HD4890 HD4870 Видео графичка Картичка ладење Карактеристики : Димензии : дијаметар од 75 mm 4pin Тежина : 0.2 k g напон : 12v Апликации : радијатор Heatsink Refrigeratore За sapphire HD 5770 HD4890 HD4870 Пакет се вклучени : 1 x 1 радијатор Heatsink Refrigeratore За sapphire HD5770 HD4890 HD4870Внимание : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус покажуваат само следење на информации во нашата земја...

DEN 491.00 528.00
Во продавницата.
2 парчиња/многу PLD10010S12M 12V 0.2 НА 95mm За Gigybyte GV-N650OC-1Gl 2Gl GVN550WF2 N56GOC R667D3 R777OC Кулер за Ладење Вентилатор
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

2 парчиња / многу PLD10010 S12 M 12 V 0.2 НА 95mm За Gigybyte GVN650 OC1 Gl 2 Gl GVN550 WF2 N56 GOC R667 D3 R777 OC Кулер за Ладење ВентилаторНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

DEN 684.00 719.52
Во продавницата.
Нови оригинални Nidec D12F-20BS1 20V 0.36 120*120*32-МИЛИМЕТРИ двојно топката турбо компресор вентилаторот за ладење
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Производ бренд : NIDEC Производ модел : D12 F20 BS1 Изглед, големина : 120mm * 120mm * 32милиметри Имајќи тип : двоен топката имајќи Услуга живот : 100000 часа Оценет напон : 20 V Номинална струја : 0.36 На Интерфејс тип : мал 2 P интерфејс Брзина на следење : не поддржува Фан должина : 15cm Пакување тип : индустриски голема кутија за пакување, а не еден пакет

DEN 864.00 960.00
Во продавницата.