коса додатоци

Презентиран 395 позиции

На страницата. 1-26 395
5Pcs Нови детски Цртан филм Еластична венчиња Бебе Девојка Headdress Јаже Принцеза Коса Јаже За Деца Acessorio Де Cabelo Т
 • Продажбата
 • Ново
 • -29 %

Подвиг ure : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 5 Компјутери Материјал : Крпа Голема костим да се облекуваат, cosplay, танц и партија Боја : СлучајниPackag e Содржина : 5 КОМПЈУТЕРИ венчињаАко сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди...

DEN 44.00 62.40
Во продавницата.
120PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња со Кристално Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња ДодатоциБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.Сите фотографии се направени во видСРЕЌЕН ШОПИНГ1.Тоа обично трае околу 1545days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме...

DEN 1306.00 1632.00
Во продавницата.
Принцезата swee т лолита поемата Месечината черепот чипка крстот Готски Лолита Шапка Клип за лолита девојки најдобар избор GSH085
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

DEN 298.00 331.20
Во продавницата.
120PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса ДодатоциБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 787.00 984.00
Во продавницата.
2 парчиња Нови детски Симпатична Шарени Точка Bunny Зајакот Ушите Hirpin Бебе Девојки Принцеза Косата Клипови За Деца Acessorio Де Cabelo Т
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 2 Парчиња Материјал : Крпа+Алуминиумски Голема костим да се облекуваат, cosplay, танц и партија Боја : Како се покажеПакет Содржина : 2 Парчиња Коса КлиповиАко сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди...

DEN 39.00 55.68
Во продавницата.
1 Buc Симпатична Мрежа мрачно печати цвет Bunny Зајакот Уво Лента Headwear Hairbands Метална Жица Шамија Headband Коса Бенд Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.100% сосема нов висок квалитетТкаенини : ChiffonБоја : мулти бојаБендот ширина : за 5.3 cmДолжина (периметар) : околу 83 cmПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР OPPкупувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

DEN 57.00 71.52
Во продавницата.
Топла продаде Мода Симпатична Најлон Headband деца бебе Девојки Еластична Hairband Со Сјајот на Косата Лак Headbands Деца Коса Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.Големина : bowknot е за 9cm со обемот на 38cm.Тежина : about6 GБоја : 12 боиМатеријал : лентаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за разлика објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред вашето купување ...

DEN 65.00 81.12
Во продавницата.
бесплатен превозот сатен зголеми цвет Headband chiffon стара розети цвет hairband бебе девојка деца коса додатоци 150pcs/многу
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Бесплатен превозот сатен зголеми цвет headband chiffon стара розети headband коса додатоциЕдна големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.Не протриване...

DEN 9720.00 10800.00
Во продавницата.
20pcs/многу НЕПРИЈАТЕЛ Headband Црвена Зелена Бела Стара Цвеќиња Sequin Лак Божиќ Headband Коса Додатоци Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Висок Квалитет И Ниска Цена & Factry Директни & Брза Испорака & Најдобра УслугаТочка Име : НЕПРИЈАТЕЛ headbandГолемина : 14"15"Пакет : OPP вреќаПлаќање1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.Испорака1).Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.2).Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPSот,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.3).EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена зависни до дестинацијата,DHL,UPSот,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.4).Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.ПопустНие нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Политика за наплата1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци.3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

DEN 1044.00 1392.00
Во продавницата.
Патека цел лак Headband chiffon bowknot рачно изработени hairband Божиќ бебе девојка деца коса додатоци 20pcs/многу
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Бесплатен превозот bowknot headband chiffon лак headband коса додатоциЕдна големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.Не протриване...

DEN 1071.00 1190.40
Во продавницата.
150 компјутери/многу , 4.75 chiffon роза на срцето ,девојки headbands chiffon цвеќиња
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 150 компјутери / многу , да може да се меша бојата стигне до .3.Боја : како на сликата4.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severiceб : Должам фабрика и компанија , одличен работник .c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдениPls забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 150 компјутери?да , тоа е на располагање .2>јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3>јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотслика покаже :

DEN 2848.00 3096.00
Во продавницата.
Нови доаѓањето на Бебето Девојки Слатка газа Круна клип Јужна Кореја принцеза бебе hairpin Деца Деца Коса Додатоци 12Pcs/многу
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Вовед1)Боја : 6 боја Алтернатива (како пик)2)материјал : алуминиум3)Тежина : 15g / парче4)големина : 5.5 cm круна висина : 1.6 см5) пакување : 12pcs / OPP вреќаВе молиме овозможи 0.10.5 ЦМ се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени ,над димензии се само за референца...

DEN 784.00 881.28
Во продавницата.
Патека цел сатен зголеми цвет Headband chiffon стара розети цвет hairband бебе девојка деца коса додатоци 6pcs/многу
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Бесплатен превозот сатен зголеми цвет headband chiffon стара розети headband коса додатоциЕдна големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.Не протриване...

DEN 426.00 473.28
Во продавницата.
Моден 6Pcs Јагода Коса Додатоци за Дете Симпатична ББ коса Клип Нови Kawaii Кристал Шноли Лак Цвет Пластична Девојка Barrette Подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Бонбони Боја и Висок Квалитет на Лак за Коса Клипови За Бебе Девојка Пакет : 6 Компјутери во opp вреќаГолемина : околу 5cm = 1.95" Pls забелешка ние испрати случаен боја и случајни стил! Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

DEN 86.00 95.04
Во продавницата.
Злато & Црна 2.5 cm Шарени Сомот Headband за Жените Hairband Headwear Краток Мода Жените Коса Додатоци Пад на Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

2016 година Топла Продажбата на Нови Злато & Црна 2.5 cm Шарени Сомот Hairband Headwear Краток Мода Девојки ЖениHeadband Прекрасна Коса ДодатоциСпецификации : 100% Сосема Нов.Материјал : Кадифе / ПластикаБоја : Како на сликата покажуваПовод : Случајни / СпортLenght : 15*16cmТежина : 26gПакет Содржина : 1 Парче HairbandВистински Купувачот Повратни информации : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 81.00 95.52
Во продавницата.
Корејски Бутик Hairband Кристал Мода Headband Жени, Девојки Коса Глава Обрачот Бенд Додатоци За Девојка Scrunchy Hairband 0207
 • Продажбата
 • Ново
 • -16 %

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји цел 20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС...

DEN 153.00 181.92
Во продавницата.
100pcs DHL Бесплатен превозот 5 инчен Металик Златно Извртени Лента Hairbow Металик Сребрена Бутик Лента за Коса, Лак клип
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

1.Објектот спецификите 100pcs DHL Бесплатен превозот 5 инчен Металик Златно Извртени Лента Hairbow Металик Сребрена Бутик Лента за Коса, Лак клипМедиум Shinny Извртени hairbow Трошка Бутик Hairbow за девојки тинејџерите деца студентитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : 5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

DEN 6019.00 6336.00
Во продавницата.
1 Set =5PCS девојки цвеќиња за коса клипови цртан филм шноли години деца Деца на Животните Лак БЕЗБЕДНО Barrettes Коса Додатоци Headwear
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.1 Set =5 PCS девојки цвеќиња за коса клипови цртан филм шноли години деца Деца на Животните Лак БЕЗБЕДНО Barrettes Коса Додатоци Headwearкупувачот мора да го прочитате : 1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

DEN 77.00 109.92
Во продавницата.
12 КОМПЈУТЕРИ МОДА Прекрасна Плетенка Смахнат Puffs Лента за 2.5 Коса Поклон Клип 96 N
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 12 Компјутери убава Плетенка Смахнат puffs коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Се направени од 3 / 8" Grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) .На лакови мерка за 2.5 инчен долго...

DEN 767.00 902.40
Во продавницата.
100 компјутери 4.5 Инчен Романтична Нова Пролет И Лето Лента /Чипка Печати Деца Коса Додатоци Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 компјутери убави Романтични коса лакови Овие Романтични коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Романтичната лакови се направени од 3 / 8", 7 / 8" и 1.5" grosgrain панделки и.Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.Мерка за 4.5" долго...

DEN 3623.00 4262.40
Во продавницата.
50 компјутери Лента 4.5 Романтични коса лакови на Хексагонални core Withalligator Клип Девојка Коса Додатоци на Мало трговија на Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50pcs убави Романтични коса лакови Овие Романтични коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Романтичната лакови се направени од 3 / 8", 7 / 8" и 1.5" grosgrain панделки и.Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.Мерка за 4.5" долго...

DEN 1909.00 2246.40
Во продавницата.
Нови Пристигнување Добра Девојка Бутик Кавга Лента за Коса Додатоци Лак 14PCS бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 14 Компјутери убава кавга ABC коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 1,5" кавга панделки...

DEN 604.00 710.40
Во продавницата.