синџир ѓердани

Презентиран 406 позиции

На страницата. 1-26 406
MQCHUN трговија на Големо Филмот Старец Свитоци V: Skyrim Змеј Pendant Ѓердан Златен Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Гроздобер Ѓердан-3
 • Продажбата
 • Ново

MQCHUN трговија на Големо Филмот Старец Свитоци V : Skyrim Змеј Pendant Ѓердан Златен Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Гроздобер Ѓердан2 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 3*2.8 cm Тежина : 12 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 782.40
Во продавницата.
Unqiue Златна боја Буда Главата Благослови Pendant 316L не ' Рѓосувачки Челик Будизмот Слободни Кубанската Синџир Ѓердан Накит трговија на Големо Цена
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 388.00 431.52
Во продавницата.
Bangrui Нови Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6M Единствена Змија Синџир Ѓердани & Приврзоци Мажите Мода Накит
 • Продажбата
 • Ново

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Нови Црна Позлатен Пиштол Мажите Долго Тренди Ѓердан 6 MM Единствена Змија Синџир Ѓердани & Приврзоци Мажите Мода НакитНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

DEN 334.56
Во продавницата.
Collare UZI ПИШТОЛ Ѓердан Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Оружје Накит Црна Боја Хипи Мажите Велосипед Воена Машина Ѓердан P710
 • Продажбата
 • Ново
 • -50 %

Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки НакитМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 288.00 575.04
Во продавницата.
3row 24 издлаби daffodil бела црна Убава ѓердан мушка
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1080.00 1862.40
Во продавницата.
слободен брод 10pcs/пакет парфем Зголеми миризливи дрво rosary католичката молитва монистра со папата центар & пластични свети случај на добра понуда
 • Продажбата
 • Ново

Карактеристики : 1.Namefree брод 10pcs / пакет парфем Зголеми миризливи дрво rosary католичката молитва монистра со папата центар & пластични свети случај со папата Франческо добра понуда 2.Мушка големина : 6mm*7mm 3.Боја : Ние може да се направи дрвени лежиште на било која боја, која е според Pantone...

DEN 720.00
Во продавницата.
X87 мода за мажи накит 4MM сребро синџир ѓердан (16-24inches) Врвен квалитет партија подарок Фабрика цена на големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -14 %

Трговија на големо : имаме над 3000 накит Поддршка мешани големо Добредојдовте во онлајн совети или оставете порака.Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG, Висококвалитетни накит , ве молиме остатокот увери купувањето )Пакување : транспарентна пп торбаПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕПрепоракаПакетТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васТранспорт Наредби за помалку од $ 200 бесплатен превозот : Кина Пост и Хонгконг Пост...

DEN 58.00 67.68
Во продавницата.
3row 17 12mm кафе ориз СЛАТКОВОДНИ ОБРАЗОВАН бисер ѓердани
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1108.00 1910.40
Во продавницата.
3row 17 11mm круг бела Слатководни образован бисер ѓердани mabe бисер
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2500.00 4310.40
Во продавницата.
X83 евтини, на големо сребро синџир ѓердан 4MM 16-24inches Мода за Мажи Накит Врвен Квалитет
 • Продажбата
 • Ново
 • -14 %

Трговија на големо : имаме над 3000 накит Поддршка мешани големо Добредојдовте во онлајн совети или оставете порака.Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG, Висококвалитетни накит , ве молиме остатокот увери купувањето )Пакување : транспарентна пп торбаПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕПрепоракаПакетТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васТранспорт Наредби за помалку од $ 200 бесплатен превозот : Кина Пост и Хонгконг Пост...

DEN 58.00 67.68
Во продавницата.
3row 17 10мм КРУГ ЦРНА СЛАТКОВОДНИ БИСЕР ЃЕРДАНИ
 • Продажбата
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1086.00 1872.00
Во продавницата.
бесплатен превозот 1.4 mm Сребрена боја кутија форма синџир ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Никогаш не исчезнат ѓердани накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија, без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број)2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.пакување исклучување opp кеси,нема подарок кутијасинџир : 50cm широк : 1.4 mmпревозот времеПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

DEN 163.00 192.00
Во продавницата.
Шарм Основните Инките Синџир,Томас Стил Ѓердан,Глам Накит,Muffiy Се Бунтува,Да Има 4 Бои,2017 Ts Клуб Подарок За Мажи & Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Ѓердан & СинџирЃердан со пролетта прстенБоја : Сребро,Поцрнети Сребро,Злато Се Зголеми Позлатен,Жолто Злато ПозлатенШирина : 0.2 cmДолжина : 45 cm 90 см

DEN 418.00 522.24
Во продавницата.
Бесплатен превозот топла продажба>>>>NEW долго 42 8-9mm барок multicolor слатководни бисер ѓердани ААА
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Бисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

DEN 720.00 959.04
Во продавницата.
Ахмед Накит Жешка Мода Легура Фауима Страна 3 Слој Синџир Бар Ѓердан Монистра и Долга Лента Pendant Ѓердани Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -21 %

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет 2.Материјал : алуминиум 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : opp кеси 5.Акции : во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни.7.Ги задоволи Европските стандарди

DEN 72.00 90.72
Во продавницата.
Бесплатен превозот топла продажба>>12mm ПРИРОДАТА розова плоштадот монета слатководни бисер ѓердани 16inch
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Бисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

DEN 684.00 911.04
Во продавницата.
4mm мини faux бисер мушка rosary со Hummer Затворач на крајот,Пур Дама на Medjugorje центар и бенедикт крстот 5pieces/многу
 • Продажбата
 • Ново

Карактеристики : 1.Име : 4mm мини faux бисер мушка rosary со Hummer Затворач на крајот,Пур Дама на Medjugorje центар и бенедикт крстот 5pieces / број 2.Мушка големина : 4mm 3.Боја : Ние може да се направи дрвени лежиште на било која боја, која е според Pantone...

DEN 357.12
Во продавницата.