накит сетови

Презентиран 433 позиции

На страницата. 1-26 433
JEXXI Крст во Облик на Накит Поставите 925 Sterling Silver Моден Дизајн Накит во Собата За Жените Clssic Стил Свадба Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)Печат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 323.00 496.32
Во продавницата.
мода нови пристигнување топла продажба бисер ѓердани и earring сет
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинамода нови пристигнување топла продажба бисер ѓердани и earring сетголемина : 41+7.8 CM ТЕЖИНА 20.6 G МАТЕРИЈАЛ школка бренд : YULUCH пакет секој во една opp вреќа

DEN 166.00 240.00
Во продавницата.
2014 нова мода поставен бесплатен превозот Природни 9-10ММ БЕЛА AKOYA БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 BV28
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 638.00 911.52
Во продавницата.
PATICO Класичен Нерегуларни 925 Фунта Сребрен Ѓердан + Обетки Поставува За Свадба Romatic Кубни Циркони Накит SetTop Квалитет
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

DEN 167.00 268.80
Во продавницата.
Моден Темно Виолетова Мулти Насоки Изјава Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал 5-LDH24
 • Продажбата
 • Ново
 • -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

DEN 927.00 1818.72
Во продавницата.
Моден Портокал Црна Нигериската Ѓердан Африка Свадба Монистра Накит Поставите Кристал Свадба Накит Сетови 6DHJZ13
 • Продажбата
 • Ново
 • -49 %

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

DEN 927.00 1818.72
Во продавницата.
YAAMELI Австриската Кристал 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кристал Ѓердан Ѓердани Лост Назад Обетки Жените Додатоци Подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -34 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки)

DEN 173.00 261.60
Во продавницата.
PATICO Исклучителна Жените 925 Sterling Silver Кристал Свадба Накит Сетови CZ Циркон Обетки Приврзоци Ѓердан Постави За Партиски Подароци
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

DEN 162.00 261.60
Во продавницата.
Fnsn2018 Мода Топла Нови Ѓердан Поставува Кристал Ѓердан Жените Партија Сребрена Боја Шарени Растенијата Обетки Ѓердан Поставите Накит S168
 • Продажбата
 • Ново
 • -55 %

Fnsn2017 Топла Нова Мода Кристал Chokers Ѓердан Обетки Поставите Жените Партија Сребрена Боја Шарени Растенијата Ѓердан Поставите Накит S168 бижутерия conjunto де joyas

DEN 281.00 623.52
Во продавницата.
JEXXI Романтичен Подарок 925 Фунта Сребрен Накит Кристал CZ Срце Облик Pendant Жена Ѓердан Капка Earring Свадба Постави трговија на Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -49 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и czКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

DEN 135.00 264.00
Во продавницата.
JEXXI Бесплатен Превозот Неверојатен Дизајн 925 Sterling Silver Висок Квалитет на Вода Капка Кубни Циркони Накит Сетови За Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -35 %

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

DEN 140.00 215.04
Во продавницата.
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите Бесплатен Превозот W6199
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

Посебни Fushia Злато Извртени Африкански Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите WS5595 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5590 Сребро Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африкански Бисери Ѓердан WS5600 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5585 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5575 Кралска Сина Африкански Нигериската Свадба Монистра Накит Поставите Кристал Накит Сетови Кристал Ѓердан Хривнија Обетки Поставува WS5580 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5555 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5550

DEN 1005.00 1435.20
Во продавницата.
Earring Поставите Нова Мода Pendant Ѓердан За Жените Домот Убава Златна Боја Накит Постави Висок Квалитет MGC PE634
 • Продажбата
 • Ново
 • -50 %

Материјал : еколошки бакарГолемина : шоу на сликатаПовод : партија / свадбена / aniversary / матурскаПакет : нов објект, opp вреќа,свила сомот (дар)Погодни за : жените , девојкаБесплатен превозот во светот на сите наредби.Превозот метод зависи од цел износ.Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен.Голема количина цел може да трае повеќе денови.Сигурен пакување обезбеди предмети во добра состојба по долги превозот.MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства вонакит индустрија .Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу,Кина.Ниеинсистираат да се обезбеди висок квалитет на артикли со конкурентни цени.Многу ексклузивни дизајни сетопла продажба во оваа продавница,и ние имаме нови објекти пристигнување секој месец.Добредојдовте на проверкаи нарачки.Ако имате било какви прашања,барања или предлог за нашите производи,ние сме многудраго ни е што може да не контактирате преку еМаил,Trademanager или само да ни остават пораки во вашиотцел.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.Ви благодариме!

DEN 459.00 918.72
Во продавницата.
8-9mm бела Akoya ОБРАЗОВАН бисер ѓердани 50 долго Не кутија кука на големо на жените накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -48 %

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 984.00 1891.20
Во продавницата.
7-8ММ Бела Akoya Бисер +Црн КАМЕН Pendant Ѓердан Earring Поставите кука на големо на жените накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -36 %

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 891.00 1392.00
Во продавницата.
Нигерија Свадба свадба Накит Постави Африкански Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански стил Изјава ѓердан поставите Бесплатен Превозот W6190
 • Продажбата
 • Ново
 • -45 %

Посебни Fushia Злато Извртени Африкански Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите WS5595 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5590 Сребро Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африкански Бисери Ѓердан WS5600 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5585 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5575 Кралска Сина Африкански Нигериската Свадба Монистра Накит Поставите Кристал Накит Сетови Кристал Ѓердан Хривнија Обетки Поставува WS5580 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5555 Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5550

DEN 1133.00 2059.20
Во продавницата.
2rows 7-8мм црно бела слатководни Одгледување бисер ѓердани 43-456CM долго GP кука на големо на жените накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -48 %

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 674.00 1296.00
Во продавницата.
Природни ТРИ НАСОКИ ВИСТИНСКИ AKOYA БЕЛ БИСЕР ЃЕРДАНИ GP на големо на жените накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -48 %

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 859.00 1651.20
Во продавницата.
природните бисери Природни Жените Накит 3 ред бела слатководни бисер гем ѓердан на големо на жените накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -26 %

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 1222.00 1651.20
Во продавницата.