замена на делови

Презентиран 449 позиции

На страницата. 1-26 449
Freeshipping MT7812 Компоненти
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 365.00 384.00
Во продавницата.
6 компјутери/многу 30мм квалитет касета тип јасен преглед не кликнете на звук притисни копче за 2.8 mm конектор, аркада игра копче
 • Продажбата
 • Ново

Монтажа дупка : 30мм wire конектор : 2.8 mmСИНАЗеленаПИНКЦРВЕНАЦРНАБЕЛАЖОЛТАСпоредетеКУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИГаранција Ние прифаќаме врати во 7 дена по купувачот ја прими стоката...

DEN 302.40
Во продавницата.
Freeshipping AM29F010 AM29F010B-70JF
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 724.00 762.24
Во продавницата.
Freeshipping HEDS-9040 HEDS-9040T00
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 1180.00 1242.24
Во продавницата.
20PCS FDD6670A D6670A FDD6670 30V SMD N-КАНАЛ ВИСОК КВАЛИТЕТ
 • Продажбата
 • Ново

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

DEN 240.00
Во продавницата.
Нови 10pcs Нови LM317 DC-DC чекор надолу DC конвертор коло за напојување на модулот
 • Продажбата
 • Ново

Излезна Струја : 1.5 A (min), 2.2 A (typ) Влезизлез напон диференцијал (VIVO) : 40 Vdc (макс) Прилагодливи излезен напон спектар : 1.2 ~ 37 V температурата на работа : 55 на +150 Карактеристика фреквенција : 100 (MHz) Модул големина : 35.6 (mm) x16.8 (mm)

DEN 313.92
Во продавницата.
freeshipping A3952 A3952SB
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 729.00 767.52
Во продавницата.
Mosleader IR91-21C/TR10 1000PCS SMD IR91-21C Вода јасно 1.9 mm Круг Subminiature Z-Наведнуваат Доведе Инфраред LED Висок квалитет
 • Продажбата
 • Ново

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

DEN 4267.20
Во продавницата.
Mosleader CESDBLC5V0D9 SOD923 8000PCS 1 Ролна Bi Насока ESD Заштита Висок квалитет
 • Продажбата
 • Ново

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

DEN 9360.00
Во продавницата.
Mosleader BAS40W-05 BAS40W-04 SOT323 3000PCS BAS40W BAS40 Schottky Висок квалитет
 • Продажбата
 • Ново

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

DEN 3264.00
Во продавницата.
Freeshipping FGA40N65 FGA40N65SMD
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 633.00 666.24
Во продавницата.
Бесплатен превозот 1PCS/МНОГУ M3030RFGPFP
 • Продажбата
 • Ново

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 336.00
Во продавницата.
10PCS/МНОГУ Логика ps SN74LS74AN 74LS74 HD74LS74P DIP14 нови оригинални
 • Продажбата
 • Ново

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 288.00
Во продавницата.
50PCS/МНОГУ PT8211-S PT8211 SOP8
 • Продажбата
 • Ново

PT8211SДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 216.00
Во продавницата.
MICROFLYING 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ BTS621L1 BTS621L BTS621 ДА-263-7
 • Продажбата
 • Ново

BTS621 L1Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 134.40
Во продавницата.
Бесплатен превозот 1Pcs/Многу MRF 455 MRF455
 • Продажбата
 • Ново

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 907.68
Во продавницата.
5PCS/МНОГУ BTS432F2 BTS432F BTS432 ДА-263-5 Интелигентни прекинувач IC
 • Продажбата
 • Ново

BTS432 F2Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 432.00
Во продавницата.
freeshipping CP1099E CP1099E
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 588.00 618.24
Во продавницата.
90*90 216-0707005 216-0683001 216MGAKC13FG 215CDABKA15FG 216XJBKA13FG 216-0728009 Матрицата Дефиниција
 • Продажбата
 • Ново

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 100.80
Во продавницата.
5pcs/многу CR2025 DL2025 ECR2025 BR2025 KCR2025 LM2025 Литиум Мобилен Монета Батеријата 3V
 • Продажбата
 • Ново

CR2025Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 144.00
Во продавницата.
20pcs UA741CN UA741CP UA741 LM741 DIP8 Оригиналниот
 • Продажбата
 • Ново

Бесплатен Превозот 20pcs UA741 CN UA741 CP UA741 LM741 DIP8 ОригиналниотДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 288.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот!!! USB стекнување на податоци картичка контрола модул да читаат и пишуваат во еден чип IO pin интерфејс чип MC100
 • Продажбата
 • Ново

..USB стекнување на податоци картичка контрола модул да читаат и пишуваат во еден чип IO pin интерфејс чип MC100....Опис на производот Име на Производ : USB2.0 стекнување на податоци картичка, USB контролер картичка Модел : MC100 опис на Производот : microic започна MC100, usb контрола модул, обезбедени преку нашите PC софтвер, можете да ги контролирате модул над 8начин прекинувачот е затворен и исклучување...

DEN 993.60
Во продавницата.
80*80 215CDABKA15FG 216XJBKA13FG 216-0707005 216-0683001 216MGAKC13FG 216-0728009 Матрицата Дефиниција
 • Продажбата
 • Ново

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 100.80
Во продавницата.