релеи

Презентиран 451 позиции

На страницата. 1-26 451
Автомобилската 24V 5 Pin 10 секунди пати одложување реле временско реле
 • Продажбата
 • Ново

ВРЕМЕ НА ОДЛОЖУВАЊЕ РЕЛЕЗа возила со автои дење работи светилкиИмаме возило или на мотоцикл со автона или дење работи светилки предизвикуваат проблеми со вашиот КРИЕШЕ? Имаме возило или на мотоцикл со автона или дење работи светилки предизвикуваат проблеми со вашиот КРИЕШЕ?Тука е одговорот, временско задоцнување реле...

DEN 196.80
Во продавницата.
PIC12F1822-I/P PIC12F1822 12F1822 8Pin Флеш MCU со nanoWatt XLP Технологија DIP8_300MIL
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Нашата компанија се дистрибутери на електронски компоненти за 20 години .Ако ви требаат повеќе електронски компоненти,ве молиме контактирајте го saler или оставете порака.

DEN 253.00 280.80
Во продавницата.
MT48LC32M16 48LC32M16 48LC32M16A2TG MT48LC32M16A2 MT48LC32M16A2TG MT48LC32M16A2TG-75 TSOP54 10PCS/МНОГУ aliexpress
 • Продажбата
 • Ново
 • -9 %

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

DEN 778.00 854.40
Во продавницата.
IC нови оригинални OP42FZ OP42 Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets OP42 FZ Производ Фотографии 8CDIP Pkg Производ Модули за Обука ОпштоPhotodiodeИндиректна Тековната Повратни информации Инструментација Засилувач Апликации Водич Стандарден Пакет 48 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Линеарни Засилувачи Инструментација, OP Засилувачи, Бафер Засилувачи Серија Пакување Цевка Засилувач Тип JFET Број на Кола 1 Излез Тип Уби го Оценувате 50 V / µs се Здобијат со пропусен Опсег Производ 10 MHz 3db Опсег на Тековната Текст Пристрасност 130p A Напон Текст Форумот 400µV и Тековната Понуда 5.1 ма Тековната Излез / Канал 33m A Напон Снабдување, Единствен / Dual (±) ±8 V ~ 20 V Оперативни Температурата од 25°C ~ 85°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 8CDIP (0.300", 7.62 мм) Снабдувачот Уред Пакет 8CERDIP Динамичен Каталог JFET

DEN 2073.00 2528.16
Во продавницата.
2PC1298V UPC1298V ZIP14
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

Добредојдовте на нашата Продавница 1 : Сите налози обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиете прочистени 2 : ...

DEN 340.00 414.72
Во продавницата.
(Нови) UC3842BDG UC3842BDR2G UC3842B UC3842 SOP14
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро'Datasheets UC3842 BDG Производ Фотографии 14SOIC Стандарден Пакет 2,500 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Регулатори на Напон DC СТРУЈА Префрлување Контролори Серија Пакување Лента & Ролна (TR) PWM Тип на Тековниот Режим на Бројот на Излези 1 Фреквенција Max 275k Hz Должност Циклус 96% Напон Снабдување 10 V ~ 30 V Buck Нема Поттик Да Flyback Да Inverting Не Doubler Не Divider Не Cuk Нема Изолиран Да Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Пакет / Случај 14SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина) Динамичен Каталог Current Mode Други Имиња UC3842 BDR2 GNDUC3842 BDR2 GOSTR

DEN 1344.00 1638.72
Во продавницата.
10PCS A13 HD Видео Обработка на Чип a13
 • Продажбата
 • Ново
 • -18 %

Добредојдовте на нашата ПродавницаИмаме големи залихи и сигурен цена.Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од целиот свет да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.Превозот Информации·Предмети ќе бидат брод во рок од 2 дена од денот на плаќање примате.·Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната ,Објекти брод од Хонгконг и тоа трае 714работни дена (23 недели), да се примаат за повеќето област.·Ако не сте добиле објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да се испитаслучајот.Политика На Враќање·Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.(7 дена по примање напредмети).·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.Контактирајте со НАС·Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager.ИЗВЕСТУВАЊЕ·Ве молиме бидете советувани дека Царинската Одделот на вашата земја може да се наметне должност или данокна вашиот нареди објектот кога ќе влезе во вашата земја...

DEN 2362.00 2880.00
Во продавницата.
1PC JF-0530 13x16.5x30 DC 6V DC 12V DC 24V на 300mA Вшмукување 5N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF05 3 0Номинална НапонDC 6 V / 12 V / 24 VНоминална Струја3 00m AАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар5 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)13*16.5*30Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина32 g Повлече тип, отворете рамка тип, линеарно движење, отворете серпентина форма, DC electronmagnet...

DEN 340.80
Во продавницата.
1PC JF-1040 24x29x40 24*29*40 DC 12V DC 24V 400mA Вшмукување 25N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF 1040Номинална НапонDC 12 V / 24 VНоминална Струја400 мрАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар25 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)24*29*40Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина145 g Отворена рамка стил, отворете серпентина форма, изграденаво монтажа одбор, DC electronmagnet...

DEN 192.00
Во продавницата.
1PC JF-0826 22*25*26 22x25x26 DC 6V DC 12V DC 24V 350mA Вшмукување 20N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF0 826Номинална НапонDC 6 V / 12 V / 24 VНоминална Струја35 0m AАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар20 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)22*25*26Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина67 g Push Pull Тип, отворете рамка тип, линеарно движење, клипот пролет се врати, отворени серпентина форма, DC electronmagnet...

DEN 432.00
Во продавницата.
1PC JF-1039B 20*26*39 20x26x39 DC 12V DC 24V 400mA Вшмукување 25N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF 1039 BНоминална НапонDC 6 V / 12 V / 24 VНоминална Струја400 мрАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар25 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)20*26*39Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина113 g Опис : Повлечете притисни тип, линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electronmagnet...

DEN 585.60
Во продавницата.
10pcs/Многу Моќ Реле MY3NJ AC 110V Серпентина Минијатурни Реле 3NO 3NC 11 Иглички 5A 240VAC MY3N-J HH53P
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Модел No : MY3 NJ MY3 NJ HH53 PКоличина : 10 компјутериСерпентина Напон : AC 110 VТип : 11 Иглички 3 NO 3 NCРаботни Индикација : LED СветилкаКонтакт Капацитет : 5 A 240 VAC / 28 VDCВкупната Големина( Приближно ) : 27 x 20.5 x35mm / 1" x 0.8" x 1.4"(L*W*H)Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

DEN 638.00 671.52
Во продавницата.
1PC JF-1264B 30*38*64 DC 12V DC 24V 500mA Вшмукување 55N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF 1264 BНоминална НапонDC 12 V / 24 VНоминална Струја500 m AАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар55 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)30*38*64Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина325g

DEN 1182.72
Во продавницата.
1PC JF-1578 44*51*78 DC 12V DC 24V 520mA Вшмукување 65N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF 1578Номинална НапонDC 12 V / 24 VНоминална Струја520 мрАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар65 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)44*51*78Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина888g

DEN 2366.40
Во продавницата.
1PC JF-1050B 37x41x51.5 DC 12V DC 24V 360mA Вшмукување 60N Удар 10мм Push Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet
 • Продажбата
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариИме На ПроизводDC Електромагнетниот ElectromagnetТипJF 1050 BНоминална НапонDC 12 V / 24 VНоминална Струја360 маАкција ФормаПритисниСила& Мозочен Удар60 N / 10ммГолемината На Телото(Приближно)37*41*51.5Надворешен МатеријалМетал, Електронски ДеловиГлавната БојаТон Сребро.Тежина365 g Push Pull тип, отворете рамка тип, линеарно движење, отворете серпентина форма, DC electronmagnet...

DEN 1248.00
Во продавницата.