компјутерски кабли и конектори

Презентиран 459 позиции

На страницата. 1-26 459
HDMI V1.4 Женски Женски F/F Спојка Extender Адаптер Приклучок за HDTV HDCP 1080P HDMI Кабел за Продолжување Конектор Конвертор 5PCS
 • Продажбата
 • Ново

HDMI V1.4 Женски Женски F / F Спојка Extender Адаптер Приклучок за HDTV HDCP 1080 P HDMI Кабел за Продолжување Конектор Конвертор 5 PCОвој HDMI женски женски адаптер е да се прошири на вашиот HDMI кабел, се приклучи два кабли заедно...

DEN 171.84
Во продавницата.
E-принос 90 степени Десна Аглеста SATA 22Pin 7+15 Машки да SFF-8482 САС 22 Pin Женски Продолжување Конвертор Адаптер за Хард Диск Дпи
 • Продажбата
 • Ново

SFF8482 САС 22 Pin женски 7 Pin + 15 Pin SATA машки АдаптерAnswer : ___________________________ NOTE : САС хард диск јарболот имаат SATA лого!!!!Оваа САС полнач за батерии 1x SATA 22pin, ви овозможува да се поврзете на САС HDD со SFF 8482 порта на САС компатибилен SATA контролер (хибрид контролер)...

DEN 99.84
Во продавницата.
Бесплатен Превозот Нови HDD покритие За IBM T60 T60P 14 SATA Хард Диск Caddy маска
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Бренд нови, висококвалитетни90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 288.00 303.84
Во продавницата.
За Acer Стремат 4810T 4810Z 4810ZG 4810TZ 4410 5810T Нов Лаптоп Sata Конвертор Адаптер HDD Конектор Приклучок
 • Продажбата
 • Ново

Лаптоп Sata Конвертор Адаптер HDD Конектор Приклучок за ACER 4741 G 4551 4551 G 4741 ZG 4741 4743 G D640Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Acer Стремат 4810 T 4810 Z 4810 ZG 4810 TZ 4410 5810 T Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x HDD Конектор Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

DEN 384.00
Во продавницата.
100pcs РКА Plug AV Lotus Приклучок Аудио Видео Кабел Конектор 2 Дупки Socket
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

РКА Plug AV LotПриклучок Аудио Видео Кабел Конектор 2 Дупки Штекер температурата на работа опсег : 40 ~ 70 ℃ Оценет оптоварување : DC 50 V 0.2 Контакт отпор : ≤ 0.03 Ω Изолација отпор : ≥ 100 MΩ го Издржат напон : AC 500 V (50 Hz) 1min Пакет содржи : 100pcs

DEN 1566.00 2088.00
Во продавницата.
Се водат USBC USB-C 3.1 USB Тип C до USB 2.0 Машки Податоци Рамен Тенок Кабел 100cm 1m 3ft за Бела Таблета
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

USBC 3.1 Тип В Машки да Стандардниот USB 2.0 Машки КабелСе Водат Рамен Тенок Кабелза ТаблетДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеКабелот само трансфер USB 2.0 Податоци (480 Mbps).за Таблет & Хард Диск

DEN 242.00 254.40
Во продавницата.
ATX 24PIN да 4PIN Напојување Molex Sync Стартер Кабел Адаптер VER004 Двојна ПСУ Столб Картичка ADD2PSU за BTC се ВКЛУЧИЈА ETH Рударство
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Опис На ПроизводотБренд : Деветтиот СветотИнтерфејс : ATX24 PIN напојувањеГолемина : 10.3 * 4.9 cmБоја : зеленаКабел Материјал : бакарТежина : 41gМатеријал : PCEAСистем за поддршка : Ll nx / xp / win7,8,10Перформанси : продолжен кабел ATX интерфејс (максимум 16 A напојување) за подобрување на напојувањеПакет : 1 x Двојно Напојување Адаптер Картичка1 x 24 Pin Тест КабелЗа Плаќање1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.2...

DEN 170.00 179.52
Во продавницата.
SATA Кабел USB Тип C usb C 3.1 до 2,5 22Pin SATA SSD Хард Диск Адаптер Конвертор
 • Продажбата
 • Ново

Производ Вовед : Serial ATA, SATA скратен од Серискиот ВО Прилог, е компјутерски автобус интерфејс, кој ги поврзува домаќин автобус адаптери за масовно складирање уреди како што се хард дискови, оптички дискови, и цврстдржава дискови...

DEN 671.52
Во продавницата.
Кабел за RJ45 Адаптер Мрежата Ethernet Lan Спојка Конектор МАЧКА 5 5E Extender Plug 10pcs
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Кабел за RJ45 Адаптер Мрежата Ethernet Lan Спојка Конектор МАЧКА 5 5 E Extender Plug 10pcsДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

DEN 108.00 120.00
Во продавницата.
ATX 24Pin да Molex 4Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел Картичка За BTC Рудар Машина
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",јас f ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Карактеристики : Бидејќи на висока моќ моќ е поскапо, сега ја користите оваа Картичка може да се користи две моќ мали прекинувач машина во исто време, на тој начин зголемување на снабдувањето со електрична енергија...

DEN 126.00 139.68
Во продавницата.
8 инчен Molex 8pin 6P PCI Express до 2 x PCIe 8 (6+2) pin Плоча Графика Видео Картичка PCI-e графичкиот процесор VGA Splitter Центар на Моќ Кабел
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

Карактеристики Поврзете вашиот напојување до најновите 8пински PCIe графички картички кои треба повеќе енергија Конвертирате 6пински PCIe Моќ конектор за две 8пински PCIe Моќ Конектор Еден 6пински PCIe конектор на првата страна Два 8пински на фестивалот " пеце конекторите на втората страна Спецификации Жица Мерач : 18 AWG Конзервирани Бакар UL1007 Жица Должина на Кабел : 6 инчен Конектор A : 1 6pin PCIe Женски Конектор Б : 2 8(6+2)pin PCIe Машки Напон : 12 V DC

DEN 171.00 186.24
Во продавницата.
50pcs 3FT 100cm САС Хард Диск SFF-8482 САС Кабел 29Pin Машки да се Женски Продолжување Кабел , Со Fedex
 • Продажбата
 • Ново

100cm SATA 7pin Продолжување Кабел со Заклучување Latch и 90 степени Аглеста Приклучок за Хард ДискЗаврши со "Latch" на Двата Крајаза Поврзување на матични Плочи да SATA Хард Дискови и DVD / Bluray ДисковиДолжина : 100cmПакување вклучуваат : 50pcs x САС 29 Pin Продолжување Кабел

DEN 24000.00
Во продавницата.
65pcs/многу Скокаат Wire Кабел Машки Да Машки Скокач Жица За Breadboard
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

65pcs Скок Wire Кабел Машки Да Машки Скокач Жица За BreadboardОпис : 65pcs / Многу Нови Solderless Флексибилни Breadboard Скокач жици, Кабли Леб плоча линија Леб линија / на breadboard линија кабел breadboard адаптер кабел леб одбор Нордиска (12 грешка може да биде, не се грижат премногу за еден пакет на 65) 1 LOT=65 PCS вкупната должина на 65 тест линии беа : 24 CM (вклучувајќи и со игла дел) 4 20 CM (вклучувајќи и со игла дел) 4 16 CM (вклучувајќи и со игла дел) 8 12 CM (вклучувајќи и со игла дел) 44Пакет Се Вклучени : 1 x 65pcs Скок Wire Кабел Машки Да Машки Скокач Жица За Breadboard Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо...

DEN 77.00 81.12
Во продавницата.
Оригиналниот 86110130 две-фаза stepper моторни дпи вер 2m2260 гаранција за 1 година
 • Продажбата
 • Ново

Оригиналниот 86110130 двефаза stepper моторни возачот 2m2260 гаранција за 1 година Електрични Спецификации На 2 MA2282 Stepper Возачот Параметар Мин Типичен Max Единица Излез Тековната 0.7(0.5 НА RMS) 8.2(5.68 НА RMS) Напон 210 250 310(вклучува напон бран) VDC 150 180 220(вклучува напон бран) VAC Логично Сигнал Тековната 7 10 16 ма Пулсот на Текст Фреквенција 0 200 KHz Изолација Resistence 500 MΩ Operationg Средина и Други Спецификации На 2 MA2282 Stepper Возачот Ладење Природни Ладење или Фан Форсирано ладење Опкружување при работа на животната Средина се Избегне прав, масло магла, корозивни гас на Собна Температура 0 ~ 50 (centigrade) Влажност 40%RH ~ 90%RH Температурата на работа 70 (centigrade) Max Складирање Температура 20 ~ 65 (centigrade) Вкупна Тежина Прибл...

DEN 4272.00
Во продавницата.
Вистински Нов Бесплатен Превозот За Acer E1-471 Лево Десно Екран Lcd Шарки Заградата го Поставите FBZQU005010/FBZQU008010
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Вистински Нов Бесплатен Превозот За Acer E1471 Лево Десно Екран Lcd Шарки Заградата го Поставите FBZQU005010 / FBZQU008010ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

DEN 456.00 480.00
Во продавницата.
1.5 Метар Директно Европската ЕУ AC Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок за Компјутерот/Monitor Евра приклучок или CEE7/7 IEC 60320 C13 - Црна
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Карактеристики 1 Универзална ЕУ 3Prong AC Кабелот за Напојување 2 Pin Адаптер Кабел ,Европскиот 3 pin plug CEE7 Schuko IEC 60320C13 2...

DEN 289.00 340.32
Во продавницата.
Black & White 90 степени Десна Аглеста & директно USB 3.1 Тип В Машки USB-C до USB 2.0 Машки Кабел 1m 5m за Таблет
 • Продажбата
 • Ново

90 степени Десна Аглеста & Директно на USBC 3.1 Тип C USBC до USB 2.0 Машки Кабелза Mate9 & Таблетаза Nokia N1 ТаблетаДолжина : 100cm 500cmБоја : Црна, БелаТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorКабелот само трансфер USB 2.0 Податоци (480 Mbps).Со двојно Shield плетенка кабел24 AWG*2c+28 AWG*1p+AEB, Od=4.8 ммза Таблет & Хард Диск

DEN 216.00
Во продавницата.
OD4.0mm Дигитален Оптички Оптички Влакна Toslink Да Toslink Аудио Кабел AV Тенка Кабел 0.2 m 1m 1.5 1.8 m m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони 25m 30m
 • Продажбата
 • Ново

Овој оптички влакна кабелот се поврзува на вашиот ДВД, ВИДЕО, CD, МИНИ Диск, итн, и тоа ви дава најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот.Карактеристики : OD 4.0 mm toslink машки да toslink машки аудио влакна кабел.Прецизност полиран влакна совети за максимална сигнал за пренос (вклучува совет заштитници).Оптички кабли за пренос на сигналот со користење на светлината, на тој начин целосно да се елиминира било шанса за RFI, ЕМИ или земјата јамка пречки.Со користење на добри и квалитетни pvc јадро обезбедува висока брзина, високо ефикасност, висока верност, и низок губење на широкопојасен пренос.Popup приклучоци се осигура дека светлината сигнал се пренесува прецизно.Ви дава најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот.ПВЦ јакна спречува кабел од оштетување и додава флексибилност и издржливост за години слушање задоволство.Поддршка за Dolby Digital (Dolby 5.1, 6.1 и 7.1) AC3 / DTS опкружувачки звук на приемникот, се поврзува на вашиот DVD, CD, Мини Пршлен, DAT други дигитални аудио опрема за јасна, целосна и богато детални звук.Опсег на примена : камери, систем за следење, HD видео и аудио систем, MD player мрежа ТЕЛЕВИЗИЈА, дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, сателитска телевизија, широкопојасен интернет мрежа, комуникација нето систем, 3 D и 4 D HD дигитален кино, дигитални слики систем, автомобили, авиони, бродови и други дигитални аудио опрема.Спецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : ПВЦ + влакна core (тоа е увезени од Јапонија)Конектори : Toslink Машки да Toslink МашкиOD : 4.

DEN 96.00
Во продавницата.
YuXi 1X За Samsung лаптоп моќ приклучок за DC полнење кабел 5.0*3.0 mm игла со 1 лактот
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

DEN 94.00 106.56
Во продавницата.