шарм

Презентиран 509 позиции

На страницата. 1-26 509
Нови 50pcs Кристал Core Цвет DIY Хривнија Накит Ѓердан Pendant Шарм Анти-сребрен Тон Лебди Шарм
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.Целосно цел достигне $120, ние ќе брод со DHL или EMS,FEDEX за слободни.Пред Божиќ, превозот брзина е бавен, ве молиме да се разгледа да брод од страна на курирската служба DHL.Ако некој се мешаат со стока ,ве молиме контактирајте со нас прво да solove вашиот проблем, ви благодарам.Уживајте во вашиот купување тука.​

DEN 588.00 619.20
Во продавницата.
10pcs Метал Шарм Антички Бронза 3D Круна Шарм Приврзоци Накит наоди и Компоненти се вклопуваат Ѓердани Нараквици Одлуки DIY Z277
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

10pcs Метал Шарм Антички Бронза 3 D Круна Шарм Приврзоци Накит наоди и Компоненти се вклопуваат Ѓердани Нараквици Одлуки DIY Z277Превозот начини : 1...

DEN 84.00 120.96
Во продавницата.
МИКС 30pcs Цинк Легура Метал Пожарникар Колекција Шарм Антички Сребрен Тон Пожарникар Оган и Грло & Extinguisher DIY Приврзоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -9 %

МИКС 30pcs пожарникар шарм собирање / 5pcs на секој стилНајчесто поставувани ПРАШАЊАДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница...

DEN 305.00 335.52
Во продавницата.
GW 925 Sterling Silver Пијано Шарм одговара Нараквици & Ѓердан за Жените Музика Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

SKU : D218Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 3.7 GБренд : GW парична Казна НакитКАМЕЊА Материјал : ААА ЦиркониCUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.2...

DEN 581.00 683.52
Во продавницата.
LJJAGLL Метал 20pcs Гроздобер Часовник Шарм арапски броеви Pendant Легура Позлатен Сребрен 18*21mm Накит Одговара Ѓердан Diy Направи AZB029
 • Продажбата
 • Ново
 • -14 %

КЛИКНИ за ДА се ДОБИЕ LJJAGLL Метал 20pcs Гроздобер Часовник Шарм арапски броеви Pendant Легура Позлатен Сребрен 18*21mm Накит Одговара Ѓердан Diy Направи AZB029 Точка Бр...

DEN 82.00 95.52
Во продавницата.
LJJAGLL 5pcs Цинк Легура Позлатен Сребро Бронза 50*39mm Брзини Часовник Шарм Steampunk Pendant Diy Накит Наоди AZB019
 • Продажбата
 • Ново

Повеќе Накит Наоди Веб : https : / / www.aliexpress.com / store / 3263031?spm=2114.12010608.0.0.30755ae8 Hjr Pcb LJJAGLL 5pcs Цинк Легура Позлатен Сребро Бронза 50*39mm Брзини Часовник Шарм Steampunk Pendant Diy Накит Наоди AZB019 Точка Бр...

DEN 249.60
Во продавницата.
REGELIN Мода Антички Бронза Слон Шарм Pendant Дупка 5mm 20pcs 11x9x7mm за Diy Ѓердан Накит Изработка на рачно изработени Занаетчиски
 • Продажбата
 • Ново
 • -31 %

REGELIN Антички Бронза Слон Шарм Pendant Дупка 5mm 20pcs 11x9x7mm за Diy Ѓердан Накит Изработка на рачно изработени Занаетчиски(1)Предмет Тип : Накит Наоди(2)Големина : 11x9x7mm(3)боја : Антички Бронза / Антички Сребрен(4)Количеството : 20pcs / многу

DEN 89.00 129.60
Во продавницата.
JINGLANG 12 парчиња/Многу Шарм Со Hummer Затворач Dangle Црвени Пластични Кристал Овошје DIY Шарм За Изработка на Накит Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

DEN 323.00 359.04
Во продавницата.
WT-JP025 трговија на Големо Обичај Топла Продажба на Природен Целиот Полн Црна Пиштол Плоча Cowrie Школка Шарм Pendant Мала Екипа Seashell Pendant
 • Продажбата
 • Ново

WTJP025 трговија на Големо Обичај Топла Продажба на Природен Целиот Полн Црна Пиштол Плоча Cowrie Школка Шарм Pendant Мала Екипа Seashell PendantТочка Законик : WTJP025Материјал : Природни cowrieГОЛЕМИНА на : Прибл...

DEN 936.00
Во продавницата.
Топла продажба на стакло locket сакам моите кучиња лебди шарм за да виси lockets
 • Продажбата
 • Ново

За производи : Име : Топла продажба на оригами був сакам моите кучиња лебди шарм за да виси lockets 1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Изберете го вашиот шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

DEN 206.40
Во продавницата.
Топла продажба сакам наставата лебди шарм за стакло лебди locket
 • Продажбата
 • Ново
 • -9 %

За производи : Име : Топла продажба сакам наставата лебди шарм за стакло лебди locket 1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Изберете го вашиот шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

DEN 188.00 206.40
Во продавницата.
Топла продажба 20pcs/многу сакам старечки лебди шарм живеење стакло меморија лебди lockets шарм накит
 • Продажбата
 • Ново

За производи : Топла продажба 20pcs / многу сакам старечки лебди шарм живеење стакло меморија лебди lockets шарм накит 1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Изберете го вашиот шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

DEN 206.40
Во продавницата.
Бесплатен Превозот, 50PCS 8ММ Целосна Кристал Праска Срце Слајд Шарм DIY Додаток Одговара 8мм Wristband Појаси
 • Продажбата
 • Ново
 • -14 %

Опис На Материјалот : Цинк Легура+Кристал Тип : Шарм Само Боја : Сребрена Внатрешна Кол : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере...

DEN 784.00 911.52
Во продавницата.
Топла продажба 120pcs/многу 10мм сребро микс 12 различни кристал кристал dangle шарм hummer затворач шарм за да виси lockets
 • Продажбата
 • Ново
 • -17 %

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот цена!!3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Топла продажба 120pcs / многу 10мм сребро микс 12 различни кристал кристал dangle шарм hummer затворач шарм за да виси lockets1) Тип : Dangle Шарм2) MOQ : 120 парчиња 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Изберете го вашиот шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T / T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат...

DEN 634.00 763.20
Во продавницата.
25мм Круг Основи Settings Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза Цинк Легура Снегулка Мода Шарм T605 10pcs/Многу Бесплатен Превозот
 • Продажбата
 • Ново

25мм Круг Основи Settings Шарм Приврзоци Гроздобер Бронза Цинк Легура Снегулка Мода Шарм T605 10pcs / Многу Бесплатен Превозотпроизвод ID : T605големина : се Вклопува 25mmтежина : 5.6 г по парчеколичина : ќе добиете 10 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : бронзени (како слика)квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободниупотреба : Накит Наоди и Компоненти / парична Казна Накит set / Свадба Подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци1.Се производ фотографии вистински ? Да, Сите слики на екранот се 100% вистински И фотографиите се преземени од себе...

DEN 235.20
Во продавницата.
Трговија на големо 33 компјутери Гроздобер Шарм Момчиња и девојки Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -27 %

ДеталитеНема Материјали Цинк легура Главната Боја Антички бронза позлатен како слики Пакет Opp вреќа внатре и картон надвор од Објектот Форма Сосема нов Цинк Легура метал шарм pendant Објект Useage Одговара шарм pendant накит одлуки (ѓердан, нараквица, earring) за пријатели или други рачно изработени занаетчиски DIY...

DEN 196.00 268.80
Во продавницата.
15pcs Шарм був 19*17mm рачно изработени Занаетчиски pendant одлуки одговара,Гроздобер Тибетската Бронза,DIY за нараквица ѓердан
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 99.00 109.92
Во продавницата.