проектор светилки

Презентиран 516 позиции

На страницата. 1-26 516
Компатибилен Проектор светилка за МИЦУБИШИ VLT-X300LP/LVP-X250U/LVP-X300U/S250/S250U/S290/S290U/S30CU/X250/X250U/X290/X300/X300U
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : МИЦУБИШИ LVPX250 U, LVPX300 U, S250, S250 U, S290, S290 U, S30 CU, X250, X250 U, X290, X300, X300 UДел Број : VLTX300 LP Wattage : 190 W Светилка Живот : 2000 ЧасаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

DEN 3146.00 3312.00
Во продавницата.
Компатибилен Проектор светилка за PANASONIC ЕТ-LAD60A/PT-DZ570U/PT-DZ6700/PT-DZ6710U/PT-FD600/PT-FDW630/PT-FDZ670/PT-FDZ680/PT-D6710
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : PANASONIC PTD5000, PTD5000 ES, PTD6000, PTD6000 ELK, PTD6000 ELS, PTD6000 ES, PTD6000 LS, PTD6000 S, PTD6000 ULS, PTD6000 PTD6710, PTDW530, PTDW530 E, PTDW530 U, PTDW6300, PTDW6300 ELS, PTDW6300 ES, PTDW6300 LS, PTDW6300 S, PTDW6300 ULS, PTDW6300 PTDW730 ELS, PTDW730 ES, PTDW730 U, ПТDW730 UK, PTDW730 ULK, PTDW740 EK, PTDW740 ES, PTDX500 E, PTDX500 U, PTDX800 S, PTDX800 UK, PTDX800 ULK, PTDX800 ULS, PTDX800 PTDX810 EK, PTDX810 ES, PTDX810 LS, PTDX810 S, PTDX810 U, PTDX810 UL, PTDZ570, PTDZ570 E, PTDZ570 U, PTDZ6700, PTDZ6700 E, PTDZ6700 EL, PTDZ6700 L, PTDZ6700 U, ПТDZ6710 E, PTDZ6710 EL, PTDZ6710 U, PTDZ6710 UL, PTDZ770 E, PTDZ770 EL, PTFD600, PTFD600 L, PTFDW630, PTFDW630 L, PTFDZ670, PTFDZ670 L, PTFFDZ680, PTFFDZ680 LДел Број : ЕТLAD60, ЕТLAD60 A, ETLAD60, ETLAD60 A Wattage : 300 WОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

DEN 4058.00 4272.00
Во продавницата.
Бесплатен превозот 50025479 за Nec VT37 VT47 VT570 VT575 VT70 проектор голи светилка VT70LP Долг живот висока осветленост
 • Продажбата
 • Ново
 • -6 %

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

DEN 1470.00 1563.84
Во продавницата.
BL-FS300B СП.83C01G001 за OPTOMA EP1080 EP910 HD80 HD8000 HD800X HD803 HD81 HD81-НН TX1080 Проектор Крушка Светилка Без Домување
 • Продажбата
 • Ново

Компатибилен Гола Сијалица BLFS300 B СП.83 C01 G001 за OPTOMA EP1080 EP910 HD80 HD8000 HD800 X HD803 HD81 HD81НН TX1080 Проектор Крушка Светилка Без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : СП.83 C01 G001 / BLFS300 B за Optomais_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Optoma EP1080 EP910 H81 HD80 HD8000 HD800 X HD803 HD81 HD81НН TX1080Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 2880.00
Во продавницата.
BL-FP240B / СП.8QJ01GC01 Оригинални Голи Светилка за Проектор голи Светилка DX611ST,EW635,EX635,TW635-3D,TX635-3D Проектори happybate
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 2203.00 2592.00
Во продавницата.
Проектор сијалица Оригинални голи светилка P-VIP 180/0.8 E20.8 за BenQ OPTOMA Acer Проектори 180 дена гаранција
 • Продажбата
 • Ново

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

DEN 2350.56
Во продавницата.
BL-FS200B СП.80N01.001 за OPTOMA EP738p EP739 EP739H EP745 EZPRO739 H27 H27A HD720X Проектор Крушка Светилка без домување
 • Продажбата
 • Ново

Компатибилен Гола Сијалица BLFS200 B СП.80 N01.001 за OPTOMA EP738 P EP739 EP739 H EP745 EZPRO739 H27 H27 A HD720 X Проектор Крушка Светилка без домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : СП.80 N01.001 / BLFS200 B за Optomais_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Optoma EP738p EP739 EP739 H EP745 EZPRO739 H27 H27 A HD720 X X23 M X25 MСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 2640.00
Во продавницата.
DT00891 DT-00891 за HITACHI CP-A100 CP-A100J CP-A101 EDA100 ЕД-A100J EDA110 ЕД-A110J HCP-A8 Проектор Крушка Светилка без домување
 • Продажбата
 • Ново

Компатибилен Сијалица DT00891 за HITACHI CPA100 CPA100 J CPA101 ЕДA100 ЕДA100 J ЕДA110 ЕДA110 J HCPA8 Проектор без домување Бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : DT00891 DT00891 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за HITACHI CPA100 CPA100 J CPA101 ЕДA100 ЕДA100 J ЕДA110 ЕДA110 J HCPA8Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 1920.00
Во продавницата.
Замена на сијалицата BL-FP240B / СП.8QJ01GC01 за OPTOMA ES555/EW400/EW635/EX400/EX611ST/EX635/TW635-3D/TX635-3D Проектори
 • Продажбата
 • Ново

Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.Опис : 1.Дел No : BLFP240 B / СП.8 QJ01 GC012...

DEN 912.00
Во продавницата.
Компатибилен BL-FP180C ДЕ.5811100256-S за Optoma ES520 ES530 EX520 EX530 EX530A TX735 DS611 DX612 проектор крушка светилка
 • Продажбата
 • Ново

Светилка модел : BLFP180 C ДЕ.5811100256S моќност : 180 W работи за : за Optoma ES520 ES530 EX520 EX530 EX530 A TX735 DS611 DX612 работен век : прибл 2000hrs гаранција : 180days од добие светилка цена за компатибилен светилка, направени од страна на нашиот co., бренд Starlight.

DEN 1200.00
Во продавницата.
НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за ACER PD725 PD725I тркала боја
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за PD725 PD725 IЗа производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа...

DEN 2499.00 2687.52
Во продавницата.
DT00701 за HITACHI CP-RS55 CP-RS56 CP-RS57 CP-RX60 CP-RX60Z CP-RX61 CP-HS980 CP-HX990 ЕП-PJ32 PJ-LC7 PJ-LC9 Проектор Крушка Светилка
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

Замена на Проектор Светилка светилки DT00701 за HITACHI CPRS55 CPRS56 CPRS57 CPRX60 CPRX60 Z CPRX61 CPHS980 CPHX990 ЕПPJ32 PJLC7 PJLC9 со станбен бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : DT00701 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за HITACHI CPRS55 CPRS56 CPRS57 CPRX60 CPRX60 Z CPRX61 CPHS980 CPHX990 ЕПPJ32 PJLC7 PJLC9Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 1700.00 2208.00
Во продавницата.
6 Месеци Гаранција VT75LP NSH180W Оригинални Проектор Светилка За VT670 VT675 VT676
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Оригиналниот Proje ctor Светилка VT75 LP / NSH180 WБрој На Модел : VT75 LPСијалица Тип : NSH 180 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : N E C LT280 / N E C LT375 / N E C LT380 / N E C LT470 / N E C LT670 / N E C LT675 / N E C LT676 / N E C VT470 / N E C VT670 / N E C VT675 / N E C VT676Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција...

DEN 5153.00 5424.00
Во продавницата.
DT00581 за HITACHI CP-HS800 CP-S210 CP-S210W CP-S210WT CPS210 CPS210W CPS210WT PJ-LC5 PJLC5 Проектор Крушка Светилка Со домување
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

Замена на Проектор Светилка светилки DT00581 за HITACHI CPHS800 CPHS800 CPS210 CPS210 W CPS210 WT CPS210 CPS210 W CPS210 WT PJLC5 PJLC5 со станбен бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : DT00581 DT00581 / PRJRLC008 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за HITACHI CPHS800 CPHS800 CPS210 CPS210 W CPS210 WT CPS210 CPS210 W CPS210 WT PJLC5 PJLC5Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 2033.00 2640.00
Во продавницата.
DT00661 DT-00661 за HITACHI PJ-TX100 TX100 PJ-TX200 TX200 PJ-TX300 TX300 HD-PJ52 Проектор Крушка Светилка со домување
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

Замена на Проектор Светилка светилки DT00661 за HITACHI PJTX100 TX100 PJTX200 TX200 PJTX300 TX300 HDPJ52 крушка светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : DT00661 DT00661 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за HITACHI PJTX100 TX100 PJTX200 TX200 PJTX300 TX300 HDPJ52Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 2033.00 2640.00
Во продавницата.
DT00893 DT-00893 за HITACHI CP-A52 A52 ЕД-A101 A101 ЕД-A111 A111 CP-A200 A200 Проектор Крушка Светилка Со Домување
 • Продажбата
 • Ново
 • -23 %

Замена на Проектор Светилка светилки DT00893 за HITACHI CPA52 / EDA101 / EDA111 / CPA200 со станбен / случај бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : DT00893 DT00893 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за HITACHI CPA52 / EDA101 / EDA111 / CPA200Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

DEN 1848.00 2400.00
Во продавницата.
Оригиналниот проектор светилка 5J.Y1H05.001 P-VIP 280/1.0 E20.6 за MP724
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Оригиналниот проектор светилка 5 J.Y1 H05.001 PVIP 280 / 1.0 E20.6 за MP724 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој На Модел : 5 J.Y1 H05.001Дел број : 5 J.Y1 H05.001Сијалица Тип : PVIP 280 / 1.0 E20.6Живот време : 20003000 ЧасаРабота со : MP724Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаГаранцијашест месециДетални Слики

DEN 4195.00 4416.00
Во продавницата.
Оригиналниот Модул Проектор Светилка СП.8FB01GC01/ BL-FP280D за OPTOMA EX762 / TX762 / TW762 / TX762-GOV / TW762-GOV Проектори
 • Продажбата
 • Ново

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 4512.00
Во продавницата.
СП.8LM01GC01 Оригинални Светилка со Станбен за OPTOMA FD630U,FD630U-G,WD620U,WD620U-G,XD600U,XD600U-G,EW762 Проектори.
 • Продажбата
 • Ново

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DEN 4272.00
Во продавницата.
Оригиналните ОЕМ голи крушка светилка UHP 220/170W 1.0 за SAMSUNG DPL1221P/BP96-02183A/BP47-00044A / SP-A600 / SP-A600B Проектори
 • Продажбата
 • Ново
 • -12 %

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : DPL1221 P / BP9602183 A / BP4700044 A / SPA600 / SPA600 B Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHPВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

DEN 2872.00 3264.00
Во продавницата.
Висок квалитет на Компатибилен Гола Сијалица 5J.J2D05.011 за BENQ SP920P(СВЕТИЛКА 2) со Јапонија феникс оригинални светилка режач
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Висок квалитет на Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J2 D05.011 за BENQ SP920 P(СВЕТИЛКА 2) со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : 5 J.J2 D05.0112)Проектор број на Моделот : За BENQ SP920 P(СВЕТИЛКА 2) Проектори3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќ : 245 Watts5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2052.00 2160.00
Во продавницата.
Бесплатен Превозот ! НОВИ оригинални DLP Проектор Боја Тркала За XG-D3020XA Боја тркала 1PCS
 • Продажбата
 • Ново
 • -7 %

НОВИ оригинални XGD3020 XA Проектор Боја Тркала 1 PCSЗа производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа...

DEN 4241.00 4560.00
Во продавницата.
Висок квалитет на Проектор Голи Светилка 5J.J4N05.001 за BENQ MX717 / MX763 / MX764 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Висок квалитет на Проектор Голи Светилка 5 J.J4 N05.001 за BENQ MX717 / MX763 / MX764 со Јапонија феникс оригинални светилка режач 1)Дел број : 5 J.J4 N05.001 2)Светилка за BENQ MX717 / MX763 / MX7643)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 300 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / СликиПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2234.00 2352.00
Во продавницата.
Замена на Проектор Светилка Домување Со BL-FP330A/СП.88B01G.C01 За OPTOMA EP782/EP782W/EZPRO782/TX778W/TX782/TX782W
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : BLFP330 A / СП.88 B01 G.C01Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 300 WПроектор / Проектори : За OPTOMA EP782 / EP782 W / EZPRO782 / TX778 W / TX782 / TX782 WОписЗамена на Проектор Светилка Домување Со BLFP330 A / СП.88 B01 G.C01 За OPTOMA EP782 / EP782 W / EZPRO782 / TX778 W / TX782 / TX782 WСветилка Модел BLFP330 A / СП.88 B01 G.C01Проектор : За OPTOMA EP782 / EP782 W / EZPRO782 / TX778 W / TX782 / TX782 WWattage300 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

DEN 2599.00 2736.00
Во продавницата.
Висок квалитет на Проектор Светилка 5J.J4N05.001 за BENQ MX717 / MX763 / MX764 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Висок квалитет на Проектор Светилка 5 J.J4 N05.001 за BENQ MX717 / MX763 / MX764 со Јапонија феникс оригинални светилка режач 1)Дел број : 5 J.J4 N05.0012)број на Моделот : За BENQ MX717 / MX763 / MX764 Проектори3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 300 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DEN 2964.00 3120.00
Во продавницата.