капка обетки

Презентиран 559 позиции

На страницата. 1-26 559
19 стил multicolor jades злато-боја cloisonne оригинални diy долго dangle обетки пирсинг eardrop за жените партија подароци B2612
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 161.00 179.04
Во продавницата.
Кореја Накит Двојно Срца Кристал Pendant Едноставен Накит Дизајн Циркони Обетки Изјава За Жените HB1007
 • Продажбата
 • Ново
 • -45 %

Обетки Тип : Студ Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Алуминиумски Материјал : Циркон Стил : Трендовски Формашема : Срца Пол : Жените Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earring

DEN 83.00 150.24
Во продавницата.
musiling Љубов Срцето Обетки Природна Бела Школка Капка Earring Додатоци Европската 2017 Нови Шарм Накит за Жените, 1 Пар
 • Продажбата
 • Ново
 • -22 %

Внимание, Ве Молам!Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.1 Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби.2...

DEN 261.00 335.04
Во продавницата.
2017 нови Бакар круг триаголник мушка камен капка обетки Концизен Стил Совршен Круг Топката Dangle Обетки за Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

Бакар круг триаголник мушка камен капка обеткиОбетки : Вкупна Должина : 7cm(за )Дијаметар на pendant : 2cm(за )тежина : 11g / пар (за)

DEN 99.00 124.32
Во продавницата.
Моден Свежи Гинко Лист Долго Капка Tassel Линија Обетки Жените Дама Накит За Подарок
 • Продажбата
 • Ново
 • -37 %

Спецификации : Гинко лист дизајн, стилски и свежо.Едноставна линија обетки, може да се покаже вашето лице и врат убавина.Погодни за повеќе наврати, лесно да се совпаѓаат со облека.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеСтил : МодаМатеријал : АлуминиумскиПрилики : Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Секојдневниот Живот, итнКарактеристики : Линија Форма Обетки, Капка Обетки, Гинко Лист ДизајнВкупна Должина : 10.5 см / 4.13" (Прибл.)Лист Големина : 0.9 cm x 0.9 cm / 0.35" x 0.35" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

DEN 41.00 65.28
Во продавницата.
Жените Бохемски Круг рачно изработени Pendant Капка Dangle Кристал Eardrop Обетки
 • Продажбата
 • Ново
 • -37 %

Спецификации : Круг pendant дизајн обетки, стилски и свежо.Високо квалитетен материјал, парична казна изработка.Направи што повеќе шармантна и привлечна.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеСтил : МодаМатеријал : Алуминиумски, КристалПрилики : Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, Секојдневниот Живот, Плажа, итнКарактеристики : Тркалезна Форма, Eardrop, Круг Капка ОбеткиДолжина : 5cm / 1.97" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки (Складирање Кутија Не се Вклучени)

DEN 77.00 122.88
Во продавницата.
5Pairs Teardrop опал Обетки CZ Кристал циркон Камен Микро отвори Gem камен Dangle Earring,Мачка Очи на Камениот Обетки Накит ER348
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : опал камен Кристал Циркон ПоплоченГолемина : Приближно 25*42 MM( како референца )Облик : Пад формаКристал Боја : види сликаКоличина : 5 паровиПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1728.00 1920.00
Во продавницата.
Жените Гроздобер Оџакот Semicircle Dangle Boho Бохемија Дрво Долго Tassel Изјава Обетки За Партија Накит Додатоци
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

12 Pairs / многу Жени 18 K Злато Бисер Обетки Сите натпревар Бел Бисер Злато Позлатен Обрачот Обетки Кука Дама Бисер Кука Обетки 6 7 8мм многупара / многуМодната Панк Скок Обрачот Обетки За Мажи Нерѓосувачки Челик Мажите Скок Обетки Обрачот Huggie Црна / Сребрена / Злато парМажите / Жените не 'Рѓосувачки Челик Бисер Кристал Обрачот Обетки 316 L не' Рѓосувачки Челик Обрачот Earring Кука Huggie Унисекс Злато / Сребрена / Црна пар12 Pairs / многу Жени Кристал Кристал Обрачот Обетки Кристал Pendant Сребрена / Злато Позлатен Обрачот Обетки Кука Дама Шарм Обетки многупара / многу6 Pairs / многу Кристал Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки За Жени / Мажи Готик Рок Earring Кристал & Нерѓосувачки Челик Обрачот Уво Накит многупара / многу10 Pairs / многу Мажи / Жени Панк Нерѓосувачки Челик Обетки Кристал Злато / Сребрена / Црна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Обрачот Обетки Циркон Huggie многупарчиња / многу20 Pairs / многу Мажи / Жени Панк Нерѓосувачки Челик Обетки Кристал Злато / Сребрена / Црна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Обрачот Обетки Huggie Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Пара / многу Жени / Мажи 316 L не ' Рѓосувачки Челик Обрачот Обетки Унисекс Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки Кука Сребро многупара / многуЖените Гроздобер Оџакот Semicircle Dangle Boho Бохемија Дрво Долго Tassel ИзјаваОбетки За Партија Накит ДодатоциОпис : Боја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Дрво + Алуминиумски + TasselКоличина : 1 ПарСтил : МодаГолемина : Earring Должина 10.1 cmЖените Мода Вода Капка Опал Обетки Розова Бел Опал Waterdrop Dangle Обетки Злато Дама Шарм Опал Капка Обетки

DEN 57.00 95.04
Во продавницата.
Шампањ боја Природни Druzy Триаголник Форма Обетки Мода Жена Накит
 • Продажбата
 • Ново
 • -8 %

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Природни Druzy Ахат Камен Студ Обетки Мода Жена НакитОпис : Материјал Druzy АхатБојакако сликиКамен Големиназа 10ммПовеќе Деталиќе добиете 5 парови по целПовеќе објект што може да се допаѓа :

DEN 1634.00 1776.00
Во продавницата.
евтини 10pair/пакет blingbling сфера pendant dangle earring, шарени earring, tendy earring, eardrop
 • Продажбата
 • Ново

1.име : слободен брод евтини 10pcs / пакет blingbling сфера pendant dangle earring, шарени earring прекрасна уво прстен, tendy earring, eardrop2.pednant големина : 10 или 12mmДостапни бои за pendant е како што следува :

DEN 316.80
Во продавницата.