студ обетки

Презентиран 588 позиции

На страницата. 1-26 588
Студ Обетки за Жените Симулирани Бисери Кристал Лак Earring Мода Накит Brincos Цвет Ангелските Крилја Срцето Bijoux 2018 ТОПЛА
 • Продажбата
 • Ново
 • -22 %

Производ : Симулирани Бисери ОбеткиБоја : КАКО на слМатеријал : АлуминиумскиТежина : 3 gКоличина : 1 ПарПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

DEN 15.00 19.20
Во продавницата.
925 фунта сребро обетки женската мода мали свежи уво studs слатка јавор обетки обетки за жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -49 %

Добар тргување се лента со алатки] поврзани со маркетинг templates Број : RL_30_29_endСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

DEN 195.00 383.52
Во продавницата.
Wukaka Двојна Употреба Обетки Кристал 2017 Магијата Мода Накит Од Стакло Сијалица Студ Earring Bijoux Кристал Обетки За Девојка Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -21 %

Боја : како на сликатаСтил : модаПредмет тип : earringСостојба : 100% сосема новПакување : Независни пакувањеПогоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработенитеE асистент на производот детали дефиниција

DEN 48.00 60.48
Во продавницата.
Нов Луксузен Бренд за Накит, Убава И Шармантна 6mm Широк Римската Нумеричка Студ Earring Врвен Квалитет Титаниум Челик Жена Обетки
 • Продажбата
 • Ново
 • -20 %

11916 2770 Ставка описПрекрасни Бренд Обетки За Жените Нови 2017Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee lТежина : 10g / pc(приближно)Пакување : OPP кеси, ковертиПогоден за објект : Погоден За Жениммажите накитСвадба RinСвадба ПрстенСвадба ПрстенСвадба Прстен1...

DEN 153.00 191.52
Во продавницата.
Женски Сино Бела Кубни Циркон Тока Студ Обетки За Жените Се Зголеми Златна Боја Женски Обетки Дами Накит Трговија На Големо
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за Еден Пар ОбеткиЖенски : Тежина : 3.5 g / Пар;Шопинг1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време ...

DEN 179.00 201.12
Во продавницата.
15Pair/многу 12mm Кристал Кристал го Отвори Студ Обетки Шарм DIY Накит Одлуки За Правење Обетки за Подарок ER136
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Кристал Циркон Отвори, Сребро Позлатен Студ,Кристално Кристалголемина : 12mm (1inch=25.4 mm)Кристал Боја : види сликаКоличина : 15pairsПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1037.00 1152.00
Во продавницата.
Жешка Жени е Бел Бисер Злато-тон Уво Studs Обетки Невестата Накит за Подарок Eardrop
 • Продажбата
 • Ново
 • -36 %

Спецификации : Овој пар на убава уво studs функција голема бела faux бисери и златни легури.Совршен за дами и пратилки на свадба забава.Погоден за свадба, вечер партија, банкет, клуб или само за секојдневно носење.Тип : Уво СтудПол : ЖенитеТема : УбавинаКоличина : 1 ПарСтил : МодаМатеријал : Алуминиумски + Faux БисерПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, Секојдневно НосењеКарактеристики : Бела Faux Бисер Оркестарот, Невести Обетки, Мода, Едноставен ДизајнГолемина : 1cm x 2,2 см / 0.39" x 0.86" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар на Уво Studs

DEN 17.00 26.40
Во продавницата.
Трговија на големо 4X парови Висок квалитет на 7-88mm природен бисер earring со Stering Сребро 925 студ-who117 Бесплатен превозот
 • Продажбата
 • Ново
 • -38 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАТрговија на големо 4 X парови Висок квалитет 8мм природен бисер earring со Stering Сребро 925 студwho117Трговија на големо / мало за Бесплатен превозотВие сте Biding промет на големо со 4 пара Висок квалитет 7mm природен бисер earring,објектот има 4 разликуваат бои : Бела црна, Розова Виолетова,бисер е ААА одделение,Мазна површина, Одличен сјај! Многу шармантна боја,Без било недостаток на површина!На stude е Stering Сребро 925.Ниска цена на понудата,Не пропуштајте!Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не носи! Опис : Работи : Трговија на големо 4 X парови Висок квалитет 8мм природен бисер earring со Stering Сребро 925 студwho117 големина : 67mm студ : Stering Сребро(S925) Облик / Боја : круг станот / 4 X различни бои : црна,бела,розова,виолетова S / N : who117 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не НосатПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

DEN 589.00 949.92
Во продавницата.
Моден Едноставни Геометриски Правоаголна Шупливи Криви Површината Обетки За Жените Легура Обетки Комбинација Нови 2018 Накит
 • Продажбата
 • Ново

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

DEN 57.12
Во продавницата.
10x Црна титаниум елоксирани Labret /Монро Усна Брадата Тело пирсинг накит 16gauge (1.2 mm) x 1/4(6mm) 3мм топка
 • Продажбата
 • Ново

Тип : Labrets / monroes Метал : Црна титаниум елоксирани на 316 L не ' рѓосувачки челик Тело Област : Labret, Усна, Универзална Главната Боја : Црна Тип : Labrets / monroesМетал : Црна титаниум елоксирани на 316 L не ' рѓосувачки челикТелото Област : Labret, Усна, УниверзалнаГлавната Боја : ЦрнаГолемина : 1.2*6*3ммПакет се вклучени : 10 x Усна LabretsAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 122.88
Во продавницата.
COLORFISH Мода Сребро Студ Обетки За Жените Пломба 4mm 5mm 6mm Плоштадот Вежба Вистински 925 Фунта Сребрен Накит, Циркони Earring
 • Продажбата
 • Ново
 • -17 %

modname=ckeditorCOLORFISH Мода Сребро Студ Обетки За Жените Пломба 4mm 5mm 6mm Плоштадот Вежба Вистински 925 Фунта Сребрен Накит, Циркони EarringПРОИЗВОД НАСТАВА Бренд : COLORFISH Предмет : Принцезата Студ Earring Материјал : 925 Sterling Silver Метал Печат : S925 Earring Големина : 4mm, 5mm или 6mm достапни Линк Синџир : Не Вклучувајќи Метал Позлатен : 18 K Бело Злато Позлатен Заврши : Високо Полиран Пакет : Безбедно Спакувани Во Накит Шарени КутијаФУНКЦИЈА : Минималистички накит! Овие слатки домот студ обетки се едноставен, вкусен и одлична за секојдневниот накит...

DEN 250.00 300.96
Во продавницата.
Зелена Сјајна Кристал Лист 3 Бои Бела Пинк, Green Зголеми Цвет Златна Студ Обетки за Жени
 • Продажбата
 • Ново
 • -4 %

Големина е околу 2.7*2,2 СМПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

DEN 72.00 75.36
Во продавницата.
Трговија на големо 10pairs Нерѓосувачки Челик Злато Сребрена Боја Шарм Жените Студ Обетки Мини Ѕвезда Накит Едноставна Ретро Уво Studs Bijoux
 • Продажбата
 • Ново
 • -11 %

Трговија на големо 10pairs Нерѓосувачки Челик Злато Сребрена Боја Шарм Жените Студ Обетки Мини Ѕвезда Накит Едноставна Ретро Уво Studs Bijoux

DEN 641.00 720.00
Во продавницата.
Hfarich 2017 Нови Hamsa Рака Студ Обетки Дланка Изјава Earring За Жените Гроздобер Шик Pendientes рачно изработени Накит ED198
 • Продажбата
 • Ново
 • -40 %

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика

DEN 54.00 90.24
Во продавницата.