конектори

Презентиран 864 позиции

На страницата. 1-26 864
10pcs/еез 6.35 mm Стерео 3-пол Машки Plug 3,5 мм Женски Аудио Џек Адаптер Злато Позлатен Приклучок за Микрофон Аудио Конвертор
 • Продажбата
 • Ново
 • -33 %

10pcs Злато Позлатен 6.35 mm Стерео 3пол Машки Plug 3,5 мм Женски Џек Аудио Адаптер Приклучок за Микрофон Аудио Конвертор Точка Име : 6.35 mm 3 пол Стерео Plug да 3.5 mm Аудио Џек Адаптер Нето Тежина : 8.0 g / еез Позлата : Злато Позлатен Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Приклучок за да 3.5 mm Стерео Аудио Џек Адаптер во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 563.00 840.00
Во продавницата.
5 Групи/10pcs 4 Столбови NL4FC Speakon Машки Приклучок+4 Pin Powercon Женски Панел Планината Професионална Моќ Plug Џек Приклучок Конектор
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

5 Групи / 10pcs 4 Столбови NL4 FC Speakon Машки Приклучок+4 Pin Powercon Женски Панел Планината Професионална Моќ Plug Џек Приклучок КонекторТочка Име : 4 Pin NL4 FC Speakon Машки Приклучок+Женски Џек Панел Планината Моќ Конектор, Машки Plug Функција : со Метални Копчето за Заклучување на Професионални универзална Speakon 4 Pin Powercon Конектор...

DEN 655.00 936.00
Во продавницата.
2 парчиња Висок Квалитет Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот L-тип
 • Продажбата
 • Ново
 • -25 %

Висок Квалитет на Џек 3,5 мм Слушалки Адаптер Аудио Конектор Машки Пак Женски Слушалки Plug Десен Агол Од 90 Степен Лактот LтипПакет содржи : 2 парчиња

DEN 270.00 360.00
Во продавницата.
10Pcs 3А 12v За DC Напојување Џек Штекер Женски Панел Планината Конектор 5.5 мм 2.1 mm Приклучок Адаптер 2 Терминал Видови 5.5*2.1
 • Продажбата
 • Ново
 • -10 %

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Карактеристики : • Метални панел монтажа пластика / метал 2.1mmx5.5mm приклучок за DC• 2 терминал видпозитивни & негативно• Монтажа дупка од 7.8 mm потребна.• Заврши со задните одредување заклучување орев.• Тоа ќе биде потребно 3.2 mm притисни на конекторите или лемење одговара.• Бара од вкупно царинење зад панел од 13mmСпецификации : • Контакт оценка : MAX 3А 12 V DC• Конектор големина : 2.1 mm x 5.5 мм x 9mm• Производ големина : 10мм x 10мм x18mm• Макс панел длабочина : 3ммПакет : 10 x DC Напојување Женски Панел Планината Конектор

DEN 43.00 47.52
Во продавницата.
(1 buc)szomk нови пластични домување за pcb одбор пластични делница кутии електрични din железнички пластична кутија 168*115*40mm
 • Продажбата
 • Ново

(1 buc)szomk нови пластични домување за pcb одбор пластични делница кутии електрични din железнички пластична кутија 168*115*40mm1, Itmes : ABS мрежа куќишта2, боја : светло сива боја3, големина : 168*115x40mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 98gДруги сопствени услуги1, промена алуминиум должина2, промена на бојата на нашите кутии3, производ полирање4, боени5, брусен масло6, кроени7, lasder гравирање8, ПВЦ етикетата9, Акрилик плоча10, свила екран печатење11, направи налепница12, силика гел рабови13, sandblasting14, жица цртање15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1 / 4 / 10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница...

DEN 422.40
Во продавницата.
10pcs/Многу Злато Позлатен Банана Обврзувачки Пост Големи Тековната Засилувач од 4mm Банана Приклучок за Штекер Говорникот Терминал 5 Парови Црвена+Црна
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

10pcs Злато Позлатен Банана Приклучок Џек Обврзувачки Пост Аудио Банана Приклучок за Штекер за Антена Терминал 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКАТип : Говорникот Обврзувачки Пост Терминал Интерфејс Конектор Тип : 4mm Банана Приклучок за Штекер за Апликација : Аудио,Видео,Осветлување, итн...

DEN 467.00 667.20
Во продавницата.
10pcs Дигитални ТВ Кабел Адаптер Британски Ф Главата Set-top Box Адаптер Инчен F Машки Да RF Женски Бакар
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

Дигитални ТВ Кабел Адаптер Британски Ф Главата Settop Box Адаптер Инчен F Машки Да RF Женски Бакар 1.Име на производ : Британски С глава се претвори во ЖИВО Женски 2.МАТЕРИЈАЛ : бакар 3.Соодветен адаптер за settop кутии, видот е за Инчен, проверете дали вашиот settop box тема за Британскиот при купување наПакет содржи : 10pcs

DEN 388.00 456.00
Во продавницата.
10 Pin женски/машки водоотпорен автомобил приклучок конектор за KUM KET
 • Продажбата
 • Ново

Опис : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 2 / 5 / 10 Групи / Пакет за Полнење 2.2 mm ТерминалиОдговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.Секој Пакет вклучува : 1 X 10 начин конектор за домување и вметнете / set10 X terminal / set10 X Силиконската гума кабел печати / set

DEN 220.80
Во продавницата.
A01 10Pcs/многу Аудио Џек Приклучок за Слушалки машки Конектор 3,5 мм џек приклучок од 3,5 стерео приклучок со Црна Пластика LX1 Домување за телефонот
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Аудио Џек Приклучок за Слушалки машки Конектор 3,5 мм џек приклучок од 3,5 стерео приклучок со Црна Пластика LX1 Домување за телефонотМатеријал : пластика;металГолемина : 5 x 0.9 cm / 2" x 0.4" (L*Макс.D)Боја : Црна, Sliver На ЅвонењеДијаметар : 3.5 mm

DEN 54.00 57.12
Во продавницата.
Десктоп компјутер хард диск амортизацијата завртка кутија shockproof завртка анти-шок завртка + шок апсорбер прстен
 • Продажбата
 • Ново
 • -22 %

wyприклучокstartЖешка Стока$7.2$31.3$8.5$21$36.1$12.9wyприклучоккрајДесктоп компјутер хард диск амортизацијата завртка кутија shockproof заврткаантишок завртка + шок апсорбер прстен100pcs / многу

DEN 786.00 1008.00
Во продавницата.
3G 4G LTE внатрешни PCB антена 6dbi висока добивка IPEX конектор 92*15mm НОВИ
 • Продажбата
 • Ново

3 G 4 G LTE внатрешни PCB антена 6dbi висока добивка IPEX конектор 92*15mm НОВИТип : 4 G 3 G изграденаво PCB антена Фреквенција : 700~960 MHz / 17002700 MHZ Стекнат : 6dbi Големина : 92*15 MM Конектор : IPEX Кабел должина : 16cm Обичај услугата е понудена, ве молиме да бидат слободни да контакт.

DEN 153.12
Во продавницата.
100pcs LED Лента со Силиконски Клип за Одредување 8мм 10мм Водоотпорен IP65 3528 3014 5050 RGB LED Лента Светлина Заградата се Стега со Завртки
 • Продажбата
 • Ново
 • -17 %

100pcs LED Лента со Силиконски Клип за Одредување 8мм 10мм Водоотпорен IP65 3528 3014 5050 RGB LED Лента Светлина Заградата се Стега со ЗаврткиTechnial Податоци*Материјал : Најлон.*За IP65 ЛЕД Лента.*За 8mm / 10мм ширина PCBПоврзани ПроизводиПакет Inclu de100x Стегач за IP65 лед лента100x ЗаврткиЗа Бренд Nicelux е една од водечките LED додаток онлајн бренд...

DEN 300.00 361.92
Во продавницата.
100pcs/4 многу Столбови 2,5 mm Стерео Машки Plug 3,5 мм Женски Џек Десен Агол Конектор Злато Позлатен 2,5 до 3,5 мм 90 степени Адаптер
 • Продажбата
 • Ново
 • -30 %

100pcs / 4 многу Столбови 2,5 mm Стерео Машки Plug 3,5 мм Женски Џек Десен Агол Конектор Злато Позлатен 2,5 до 3,5 мм 90 степени Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА WholesalesТочка Име : 2,5 mm 4 Столбови Стерео Машки Plug 3,5 мм Женски Џек Конектор Десен Агол / 90 степени / L Форма 2.5 mm до 3.5 mm Стерео Женски Машки Конектор за Апликација : Аудио,Видео, итн Позлата : Злато Позлатен Нето Тежина : 4.2 g / еез Пакет се Вклучени : 100pcs Десен Агол 2.5 mm до 3.5 mm Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 10pcs / многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 4459.00 6369.60
Во продавницата.
Tangda pogo pin конектор 4PIN POGO PIN проред:2.0 mm 2*6.3 mm страна заварување конектор Бесплатен Превозот А.
 • Продажбата
 • Ново

Белешки : 1 Материјал : Контакт : Месинг Пролет : Нерѓосувачки челик жица pluger : Месинг 2 Позлата Тело : Min0.03um Злато позлата текот на Клипот : Min 0.03 Злато позлата во текот на 3...

DEN 696.00
Во продавницата.
100pcs/МНОГУ 2Pin 2-Pin 8мм L-форма 2-Начин PCB Агол Конектор Solderless Адаптер со Клипови за 3528 Единствена Боја на LED Ленти
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

1 Set item =1 Pcs L Обликот 2диригент PCB Адаптер + 2x Брз 2 Pin конектор Адаптер Лесно да се поврзете 2x 3528 Единствена Боја на Nonwaterproof led лента светлина Без Заварување, Не Кабелот, боја на Бела Забелешка : 1...

DEN 1672.00 1967.52
Во продавницата.
10pcs/многу 2Pins 2-Pin 10мм L Форма FPC PCB 90 Degeree Агол Конектор Solderless Заварување Слободни за 5050 Единствена Боја на LED Ленти
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

1 Set item =1 Pcs L Обликот 2диригент PCB Адаптер + 2x Брз 2 Pin конектор Адаптер Лесно да се поврзете 2x 5050 Единствена Боја на Nonwaterproof led лента светлина Без Заварување, Не Кабелот, боја на Бела Забелешка : 1...

DEN 187.00 220.32
Во продавницата.
Бесплатен Превозот! 100CM 1M Pigtail коаксијален скокач кабел за RG58 продолжување кабел 3FEET BNC femlae орев bulkhead да FME машки АНТЕНСКИ приклучок
 • Продажбата
 • Ново

Должина : 100 CM / 3 FEET* Делови име : RG58 продолжување кабел BNC машки plug да FME женски џек RF Pigtail скокач Коаксијален кабел* Модел : RG58 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел* Никелобложено машински месинг изградба* Позлатени контакти тефлон изолатор* Технички карактеристики* Отпорност : 50 ohm* Можеби ќе треба други конектори : >> сите FME КаблиПакет се вклучени*1 x FME машки (внатре завртка & машки pin внатре) да BNC женски (надвор завртка & женски pin внатре) 100cm RF Pigtail скокач RG58 кабелПоврзани производи : >> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адресаЗемја8 15 работни дена1625 работни дена2635 работни дена>40 работни денаСад70%30%0%наплата или репревозотОбединето Кралство45%45%10%Австралија, Канада25%65%10%Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска15%75%10%Русија УкраинаДанска ГрцијаПортугалија Шведска15%70%15%Европски Земји15%70%15%Други Земји10%75%15%* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка.* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 815 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.

DEN 301.92
Во продавницата.
2 парчиња / Член Директно мини usb машки да машки б 5pin право степен Продолжување линија приклучок за кабелот за полнење на Податоци Полнење кабел 25cm
 • Продажбата
 • Ново
 • -5 %

Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query досие, нормално трае 1558 дена да пристигне во вашата земја)...

DEN 294.00 309.60
Во продавницата.
10pcs 4Pin 4-Pin 10мм L-форма RGB PCB Агол Splitter Конектор Solderless Не Заварување Адаптер со Клипови за 5050 RGB LED Ленти
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

1 Set item =1 Pcs L Форма 4диригент PCB Адаптер + 2x Брз 4 Pin конектор Адаптер Лесно да се поврзете 2x 5050 МултиБоја Nonwaterproof led лента светлина Без Заварување, Не Кабелот, боја на Бела Забелешка : 1...

DEN 187.00 220.32
Во продавницата.
10pcs/МНОГУ 2Pin 2-Pin 8мм L-форма 2-Начин PCB Агол Конектор Solderless Адаптер со Клипови за 3528 Единствена Боја на LED Ленти
 • Продажбата
 • Ново
 • -15 %

1 Set item =1 Pcs L Обликот 2диригент PCB Адаптер + 2x Брз 2 Pin конектор Адаптер Лесно да се поврзете 2x 3528 Единствена Боја на Nonwaterproof led лента светлина Без Заварување, Не Кабелот, боја на Бела Забелешка : 1...

DEN 187.00 220.32
Во продавницата.